Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

rychu

rychu

Czudec

Debiutant

Napisz wiadomość do Projektodawcy

155 PLN z 20000 PLN

9 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.09.2012.

EARTHDIE

O projekcie

O komiksie
Ziemia przyszłości jest pod okupacją Sanddogów - humanoidalnych z wyglądu najeźdźców z kosmosu. Nie wiadomo, czy są to istoty żywe, czy maszyny. Nikt nie widział martwego Sanddoga. Od czasu inwazji Ziemia jest zwrócona cały czas jedną stroną w kierunku Słońca, tak jak Księżyc do Ziemi. Klimat radykalnie się zmienia, cykl dnia i nocy to przeszłość... Walka między powstańcami a Sanddogami trwa. Główny bohater, Ethan Stone, jest posłańcem. Człowiekiem wyszkolonym przez Sanddogów. Jego jedynym zadaniem jest kontakt z powstańcami i utrzymywanie iluzorycznego pokoju... tu zaczyna się historia EARTHDIE. Historia inwazji z kosmosu, która wyrywa się wszelkim hollywoodzkim schematom... wojna, której nie da się wygrać. Bohaterowie, którzy nie są "wybrańcami", którzy krwawią i ponoszą porażki. Wrogowie, którzy stają się przyjaciółmi i przyjaciele, którzy okazują się być zdrajcami.... a w tle potężne siły z kosmosu ;-).

Cel projektu
Celem projektu jest stworzenie epickiego komiksu sci-fi za pomocą programów do modelowania i renderowania. Szczegółów nie będę zdradzać, bo to tak jakby opowiadać film przed seansem... ale wierzcie mi, będzie warto!
Komiks wykonany będzie w formie albumu, pełny kolor, około 96 stron (objętość może się zwiększyć z powodu dymiącej czachy od pomysłów). Projekt jest już w trakcie realizacji.

Otrzymane od Was pieniążki przeznaczę na modele 3d i finansowanie druku. Wiem, że kwota za którą dostaniecie nagrodę jest duża, ale potraktujcie to jako pre-order :-) więc chyba jest uczciwie! Tym bardziej, że album później w sklepach będzie znacznie droższy! Dodam, że cały projekt wykonuję sam i roboty przy tym jest... strasznie dużo ;-)

Pozdrawiam wszystkich,
Wojtek Klej

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.09.2012 20:08