Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

port.bankok

port.bankok

Chobienia, Polska

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6649 PLN z 3000 PLN

97 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

221%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.04.2018.

Dzikie Rzeki- dźwiękowy album przyrody od strony wody

O projekcie

 Wyjątkowe i unikatowe nagrania terenowe  polskich rzek już czekają. Wesprzyj wydanie dźwiękowego albumu Dzikie Rzeki prezentujące głosy natury, ptaków, zwierząt, zjawisk atmosferycznych od rzecznych źródeł aż po ujście. Pierwszy próg osiągnięty! Dziękuje bardzo...Na koncie projektu jest już 3000  zł a to znaczy że album Dzikie Rzeki- Dźwiękowy Album Przyrody Od Strony Wody ukaże się na cd. Akcja trwa dalej i skoro po 3 dniach udało się to zrobić, to czas na kolejny krok. Jeśli uzbieram 6 000 zł dźwiękowy album ukażę się na płycie winylowej. To moje wielkie marzenie...Dzika rzeka i jej dźwięki są tego warte!

Wydanie unikatowych nagrań dzikiej natury w formie płyty cd to okazja do podzielenia się moimi wyjątkowymi nagraniami wykonanymi w dorzeczach kilkunastu rzek polskich. Podróżowałem od ich źródeł aż po ujścia by stworzyć pierwszy album prezentujący głosy natury charakterystyczne dla dzikiej europejskiej rzeki. Słuchając tych nagrań każdy będzie mógł odbyć tę dźwiękowową podróż wraz ze mną, zanurzyć się w niedostępne tereny gdy w zupełnej ciszy w kajaku, pontonie lub w caone podsłuchiwałem dziką rrzekę, by zarejestrować niezwykłe bogactwo gatunków oraz piękno i różnorodność jej życia.

 

Jestem kompozytorem muzyki ilustracyjnej, filmowej i teatralnej. Od kilku lat moją inspiracją są nagarnia terenowe a największą inspiracją rzeka nad którą mieszkam. Stworzyłem autorską linię profesjonalnych gitar ODRA GUITARS, które są zbudowane z drzew rosnacych nad Odrą. Kolekcjonuję lokalne bajki, tworzę słuchowiska i udźwiekawiam stare odrzańskie (nieme) filmy. Od kilku lat profesjonalnie nagrywam też brzmienia natury. Przy pomocy specjalistycznych mikrofonów wyłapuję dźwięki dzikiej przyrody: ptaków, owadów, ssaków a także zjawisk przyrodniczych i atmosferycznych.

Zapraszam do odwiedzenia strony www.acoustic.pl gdzie znajdziecie więcej informacji o moich działaniach.

https://www.facebook.com/MichalZygmuntMusic/

 

 

 

Moje nagrania terenowe wykorzystuję w muzyce, ale tworzę też specjalistyczne kompilacje dźwiekowe. Współpracuję z uczelniami wyższymi i organizacjami walczącymi o prawa przyrody, producentami filmów dokumentalnych i fabularnych (dla WWF album W Harmoni Z Naturą zawierający unikatowe panoramy dźwiękowe wybranych obszarów, które nagrywałem w Puszczy Białowiejskiej, nad Biebrzą, na Bałtyku, w dolinach rzek, w Bieszczadach) Posiadam unikatowe dźwięki i sonosfery dzikich rzek, rejestrowane w trakcie moich terenowych wypraw.

 

Żurawie na rozlewisku

Dzikie Foki na Bałtyku

Poranek Nad Rzeką

Kruki i Myszołów

Ideą albumu Dzikie Rzeki jest naturalność. Mimo mego kompozytorskiego fachu nie będzie na płycie muzyki stworzonej przez człowieka. Tym razem natura ma  głos! Z wielu setek już godzin nagrań terenowych wyselekcjonowałem najpiękniejsze pejzaże dźwiękowe dzieki którym będziecie mogli wraz ze mną zanurzyć się w dźwiękowy krajobraz od strony rzeki. Poznać, usłyszeć, odpocząć, płynąć jej nurtem.

 


Aby móc to zrealizowa
potrzebujwsparcia finansowego, dziki któremu wydrukowany i wytłoczony zostanie ten dźwiękowy album. Zawartość albumu jest jugotowa, dwiki dzikiej rzeki tylko czekajby trafina uwanego słuchacza.

Na albumowe wydanie płyty potrzebuj 3000 złotych i tkwotchciałbym uzyskapoprzez dzięki tej akcji społecznociowej.
Je
li uda siuzbierawicej funduszy, nakład płyty wzrośnie. Pokonanie prógu 6000 zł pozwoli na wydanie dwików dzikich rzek również na płycie winylowej, by móc cieszyć miłośników najlepszych brzmień. Gdyby akcja znalazła wysokie wsparcie płyta wzbogaci sio album fotograficzną kolekcję zdjęć będącą wizualnym dopełnieniem zawartych na nim dźwięków.

 

 

Gorąco zachcam do wsparcia wydawnictwa wszytkich wraliwych na piękno miłośników niezwykłych naturalnych brzmień zupełnie dzikiej przyrody by w codziennym pędzie mieć okazję przez chwilę cieszyć się naturą. Dla wspierających przygotowałem też ciekawe nagrody, opócz płyt które można zdobyć jeszcze przed premierą (wiosna 2018) jest wspólny rejs po rzece, słuchanie przyrody, a nawet wspólna dźwiękowa wyprawa.

Dzięki naszemu wspólnemu działaniu powstanie pierwszy album w całoci powicony polskim rzekom, ukazując ich aktualne, nie zawsze ciche oblicze.

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.04.2018 22:10