Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Zew Oceanu - Szymon Kuczyński, Dobrochna Nowak

Zew Oceanu - Szymon Kuczyński, Dobrochna Nowak

Kraków

Zew Oceanu to nasz pomysł na promowanie żeglarstwa dostępnego dla wszystkich. Udowadniamy, że można żeglować tanio i, że nie trzeba do tego wiedzy tajemnej.
Nasz pierwszy duży rejs zakończył się wielkim sukcesem i pokazał że wielkie przygody są na wyciągnięcie ręki. Teraz działamy dalej promując nasze pomysły i inspirując ludzi.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4687 PLN z 3000 PLN

65 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

156%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.04.2014.

Dziewczyny na pokład! - Islandia 2014

Szpilki na pokładzie!

Dodano 04.04.2014, godz. 15:59

No i stało się. Wasze działania doprowadziły do tego, że nasze szpilki już czekają aby zapakować je do żeglarskich worków :) Pamiętajcie, że zbiórka trwa nadal! Kwota minimalna to tylko część potrzebnych środków. Więcej na ten temat na naszej stronie: http://www.zewoceanu.pl/Aktualna-pozycja/Szpilki-na-pokladzie!

Pragniemy zaprosić Was do słuchania jutro (sobota 05.04.2014) Radia Czwórka -tam ok 15.00 w programie Konturówka będzie można posłuchać o naszym rejsie i przygotowaniach (oraz nas pooglądać za pośrednictwem internetu). Link do audycji: http://www.polskieradio.pl/10/Audycja/9125

Mamy dla Was tez ważnego newsa: do załogi dołączyła Sofi czyli Zosia Bocheńska.
Sofi mimo, że nie jest instruktorem, ani pełnoetatowym żeglarzem to bez morza nie wyobraża sobie życia. Dlatego bierze urlop i płynie. Śmieje się, że żeglarstwem została obciążona genetycznie, przez mamę która już nad kołyską śpiewała jej szanty. Żeglarstwo traktuje raczej jako formę turystyki, niż sportu. Nie kręci jej współzawodnictwo, woli popłynąć do pięknego nadbałtyckiego miasta z grupą przyjaciół, niż ścigać się samotnie. Nad Chorwackie plażowanie przekłada jednak północne wody - trzeba zmarznąć i zmoknąć, żeby poczuć, że się żyje.

Howk!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.04.2014 18:06