Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ewelina Woźniak

Ewelina Woźniak

Iława

Jestem mężatką od 18 lat, mamą trzech chłopców Michała, Antka, Ignasia. Mieszkam w Iławie, pięknym turystycznym mieście nad jeziorem Jeziorak. Bardzo lubię taniec towarzyski, uwielbiam podróże, kocham żeglować i gotować. Od 2002 roku pracuję jako psycholog. Jestem absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2005 roku jestem związana z Polskim Instytutem Ericksonowskim, między innymi dzięki temu nabywam coraz najwięcej kompetencji i umiejętności w zakresie psychoterapii. Przez dwanaście lat pracowałam w Poradni Leczenia Uzależnień. Jestem właścicielką Pracowni Psychologicznej - Gabinetu Psychologicznego w Iławie, prowadzę terapię psychologiczną indywidualną oraz małżeńską. Przez jakiś czas myślałam o napisaniu poradnika, ale w tym brakowałoby emocji. Pomysł na książkę pojawił się gdy zastanawiałam się jak pomocne dla wielu ludzi byłoby spojrzenie na relacje rodzinne poprzez kilka historii moich bohaterek.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

13561 PLN z 13000 PLN

98 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.07.2018.

Dzień Ojca

Dla posiadaczy Facebooka - LICYTACJA

Dodano 23.06.2018, godz. 11:02

Kochani 
w tym szczególnym dniu zapraszam Was do zabawy, która wspiera mój projekt dotyczący wydania książki pt. „Dzień Ojca”. Mam przygotowany leżak z napisem „Dzień Ojca” i możliwością dopisania konkretnego imienia osoby która stanie się jego właścicielem po przeprowadzonej licytacji!!! Czasu nie jest dużo więc do dzieła Kochani. Liczę na Wasze wsparcie. Taki niesamowity leżak może być świetnym prezentem dla Waszego taty! Poniżej zasady licytacji:
- pod tym komentarzem wpisz kwotę równą lub większą od 100 PLN
- każdy kolejny komentarz powinien zawierać kwotę wyższą od poprzedniej wpisanej (licytacja!)
- komentarz który pojawi się jako ostatni pod zdjęciem do niedzieli, 24.06 o 16:00 wygrywa!
- wywołam tę osobę i poproszę o wpłatę na Polak Potrafi do poniedziałku 25.06 do 17:00 Jeśli tak się nie stanie - wznowię licytację!
https://polakpotrafi.pl/projekt/dzien-ojca

https://www.facebook.com/ewelina.wozniak.5015

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.07.2018 22:10