Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ola Antonowicz-Cyglicka

Ola Antonowicz-Cyglicka

Szczecin, Polska

Od 2006 r. jestem związana z organizacją Polska Zielona Sieć, w której współpracuję z ekologicznymi organizacjami pozarządowymi z Afryki. Wspólnie szukamy sposobów na taki rozwój, który nie niszczy środowiska. Współtworzyłam plantacje ananasowe, pasieki i spółdzielnie produkujące masło shea w Ghanie, instalowałam panele fotowoltaiczne w Tanzanii, ale to w Kenii zobaczyłam, jak sport może być nośnikiem wartości. Z wykształcenia jestem filozofką, jednak zamiast sali wykładowej wolę szukać ścieżek sprawiedliwego rozwoju. Z sukcesem przeprowadziłam ponad 15 projektów edukacyjnych w Europie i pomocowych w Afryce. Lubię ludzi i myślę, że wszystko jest możliwe. I dotychczas moje doświadczenie to potwierdza!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

18682 PLN z 15500 PLN

607 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

120%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.11.2015.

PIŁKA DLA POKOJU: turniej dzieci i młodzieży w slumsach

Zdjęcia

Dodano 02.03.2016, godz. 15:28

Cześć,
z niemałym opóźnieniem [wiemy, przepraszamy!] przesyłamy obiecane zdjęcia zwycięskich drużyn turnieju Piłka dla Pokoju, który wsparliście w zeszłym roku.
https://www.flickr.com/photos/zielonasiec/albums/72157662794861019
Organizacja Bena - Amani Kibera - na swoim FB dokumentowała przebieg turnieju, więc również tam możecie znaleźć parę fajnych fotek!

Z nagród rzeczowych, pozostały nam do rozesłania jedynie zakładki i breloczki, w każdy weekend powstają kolejne breloczki - bo to prawdziwa manufaktura. Wszystko dojedzie:)
W weekend również prześlemy specjalne emaile do fascynatów mchowych historii :)

Prawdopodobnie w marcu Futbolove TV zrobi podsumowujący turniej materiał, jak tylko się to wydarzy, damy znać!

Pozdrowienia!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.11.2015 18:06