Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ola Antonowicz-Cyglicka

Ola Antonowicz-Cyglicka

Szczecin, Polska

Od 2006 r. jestem związana z organizacją Polska Zielona Sieć, w której współpracuję z ekologicznymi organizacjami pozarządowymi z Afryki. Wspólnie szukamy sposobów na taki rozwój, który nie niszczy środowiska. Współtworzyłam plantacje ananasowe, pasieki i spółdzielnie produkujące masło shea w Ghanie, instalowałam panele fotowoltaiczne w Tanzanii, ale to w Kenii zobaczyłam, jak sport może być nośnikiem wartości. Z wykształcenia jestem filozofką, jednak zamiast sali wykładowej wolę szukać ścieżek sprawiedliwego rozwoju. Z sukcesem przeprowadziłam ponad 15 projektów edukacyjnych w Europie i pomocowych w Afryce. Lubię ludzi i myślę, że wszystko jest możliwe. I dotychczas moje doświadczenie to potwierdza!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

18682 PLN z 15500 PLN

607 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

120%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.11.2015.

PIŁKA DLA POKOJU: turniej dzieci i młodzieży w slumsach

Jak się łatwo podzielić PIŁKĄ DLA POKOJU

Dodano 09.10.2015, godz. 22:04

Witajcie ekipo!
Efekty naszej pracy przychodzą powoli, ale szybko to można przytyć, więc pracujemy a Was zachęcamy do poleniuchowania na FB w ten mroźny weekend - oczywiście promując PIŁKĘ DLA POKOJU.

Tutaj macie gotowe wydarzenie
https://www.facebook.com/events/1475603432768462/
a tam zdjęcia, posty z Kibery etc.
Prosimy udostępniać, oznaczać znajomych, żeby na pewno zobaczyli i może na niedzielnym obiedzie opowiedzieć nawet tacie i mamie o tym, co robią dzieciaki w Kiberze...? Może dołożą do Waszych drobniaków swoje, i załatwimy ten turniej :)

Niech ten weekend należy do naszych młodych sportowców! Jesteśmy z Benem na gorącej linii - Kibera się szykuje, nie zawiedźmy ich!

Pozdrawiam Was!
Ola

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.11.2015 18:06