Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ola Antonowicz-Cyglicka

Ola Antonowicz-Cyglicka

Szczecin, Polska

Od 2006 r. jestem związana z organizacją Polska Zielona Sieć, w której współpracuję z ekologicznymi organizacjami pozarządowymi z Afryki. Wspólnie szukamy sposobów na taki rozwój, który nie niszczy środowiska. Współtworzyłam plantacje ananasowe, pasieki i spółdzielnie produkujące masło shea w Ghanie, instalowałam panele fotowoltaiczne w Tanzanii, ale to w Kenii zobaczyłam, jak sport może być nośnikiem wartości. Z wykształcenia jestem filozofką, jednak zamiast sali wykładowej wolę szukać ścieżek sprawiedliwego rozwoju. Z sukcesem przeprowadziłam ponad 15 projektów edukacyjnych w Europie i pomocowych w Afryce. Lubię ludzi i myślę, że wszystko jest możliwe. I dotychczas moje doświadczenie to potwierdza!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

18682 PLN z 15500 PLN

607 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

120%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.11.2015.

PIŁKA DLA POKOJU: turniej dzieci i młodzieży w slumsach

Wczoraj zebrali 100000 zł na szkołę w Nepalu, dziś wspierają nas

Dodano 02.10.2015, godz. 20:46

I jak tu nie wierzyć, że dobro powraca?

Zobaczcie, kto wsparł finansowo nasz projekt, dodatkowo przekazał nagrody - więcej książek ! - oraz przysłał filmik ! Maciej Pastwa i Sylwia Jędernalik, którzy wczoraj z sukcesem zakończyli ogromniasty projekt BUDUJEMY SZKOŁĘ DLA NEPALU, dziś przekazali nam pałeczkę w tym wyścigu po lepszy świat.

Jesteśmy teraz jeszcze fantastyczniejszą drużyną, do której każdy może dołączyć! Biletem jest chęć pomocy tym, którzy nie mają w życiu łatwo, a i tak realizują swoje marzenia sportowe!

Więc: pomożecie dobić do 50% w ten weekend?

Prosimy, dziękujemy, promujemy!

https://vimeo.com/141201486

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.11.2015 18:06