Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ola Antonowicz-Cyglicka

Ola Antonowicz-Cyglicka

Szczecin, Polska

Od 2006 r. jestem związana z organizacją Polska Zielona Sieć, w której współpracuję z ekologicznymi organizacjami pozarządowymi z Afryki. Wspólnie szukamy sposobów na taki rozwój, który nie niszczy środowiska. Współtworzyłam plantacje ananasowe, pasieki i spółdzielnie produkujące masło shea w Ghanie, instalowałam panele fotowoltaiczne w Tanzanii, ale to w Kenii zobaczyłam, jak sport może być nośnikiem wartości. Z wykształcenia jestem filozofką, jednak zamiast sali wykładowej wolę szukać ścieżek sprawiedliwego rozwoju. Z sukcesem przeprowadziłam ponad 15 projektów edukacyjnych w Europie i pomocowych w Afryce. Lubię ludzi i myślę, że wszystko jest możliwe. I dotychczas moje doświadczenie to potwierdza!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

18682 PLN z 15500 PLN

607 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 09.11.2015 18:06

PIŁKA DLA POKOJU: turniej dzieci i młodzieży w slumsach

PIŁKA DLA POKOJU na Krakowskim Przedmieściu :)

Dodano 28.09.2015, godz. 16:13

Wczoraj graliśmy w piłkę dla pokoju na Krakowskim Przedmieściu w ramach Miasteczka Współpracy Rozwojowej MSZ!
Dziękujemy wszystkim, którzy nam kibicowali i tym, którzy zakasali nogawki i rozegrali mecz! Był z nami Ben Ooko, twórca turnieju i jego organizator od ośmiu lat.

W zasadzie wszyscy pozytywnie reagowali na pomysł organizacji turnieju, tak więc liczymy na to, że wczorajszy entuzjazm przełoży się na dzisiejsze wsparcie :)