Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dyzmatronik

Dyzmatronik

Poznań

Projekt Dyzmatronik to kombinacja trzech zupełnie odrębnych światków muzycznych. Połączenie hip-hopu (Maciora) z muzyką ilustracyjną (Sosen) jest czymś nowym. A teraz dokładamy do tego nutkę rocka (Gonzo), dzięki gitarze elektrycznej. Najciekawsze rzeczy dzieją się przecież na styku gatunków. Dzięki temu, płyta którą nagrali Sosen i Maciora, nabrała zupełnie nowego brzmienia i pojawiło się wiele nowych pomysłów i inspiracji, czego owocem jest materiał na nadchodzącą płytę.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5061 PLN z 5000 PLN

99 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 03.12.2014 21:09

Dyzmatronik wydaje EP-kę!

O projekcie

AKTUALNOŚCI

Gnamy do przodu!

Jesteśmy po wstępnych nagraniach. Materiał na mini album jest miksowany i masterowany, drukarki grzeją się, aby ruszyć z kolorowaniem okładek i płyt, a tłocznia czeka z otwartymi ramionami, by przyjąć nasze dźwięki. Niestety pojawiły się pewne komplikacje, które nie były zależne od nas, więc mimo że bardzo byśmy chcieli, nie zdążymy Wam dostarczyć nowego mini albumu na premierowy koncert w Meskalinie 4 grudnia. Ale obiecujemy! Że zrobimy to najszybciej jak się da! Wolimy dostarczyć Wam płytę z opóźnieniem, ale mieć 100% pewności, że będzie brzmieć bez zastrzeżeń! Mamy nadzieję, że nam to wybaczycie :)

Mamy już projekt okładki, zaczynamy dla Was robić koszulki, naklejki, dziadek menedżerki dostarczył także miód ;) NIE BIERZEMY TAKIEJ OPCJI POD UWAGĘ, ŻE SIĘ NIE UDA! Z WAMI WSZYSTKO SIĘ UDA!!! :)

________________________________________________________

Cześć!
Nazywamy się:

Chcielibyśmy zarazić Was oryginalnie niezależną twórczością. Czymś co w jednej chwili zburzy i postawi na nowo wasz muzyczny świat. Czymś, co zostaje w głowie na długo po przesłuchaniu. Pragniemy być dla Was zaskakującą ciekawostką i niespodziewaną fuzją artystycznych wrażeń oraz Waszym osobistym odkryciem. Nadchodzi nowe! Nadchodzi muzyka! Nadchodzą słodkie "Cukierki"! :)Bycie poza schematami to duże wyzwanie. Nie jest łatwo być niszą w morzu komercji i w dodatku jest to kosztowna pasja. Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc przy spełnieniu marzenia jakim jest dla nas wydanie mini albumu. Owoc naszej pracy to sześć całkiem nowych kawałków. Z Waszym wsparciem i dawką życzliwości stworzymy coś czego jeszcze nie było. Każdy z Was będzie mogli być częścią płyty Dyzmatronika, dokładając  swoją cegiełkę pomożecie w realizacji projektu.


Naszym celem jest wydanie płyty do 4 grudnia, gdyż wtedy mamy zaplanowany koncert premierowy w Meskalinie w ramach Festiwalu Przyjaciół Meskaliny. Już dziś serdecznie zapraszamy! Tak więc deadline zbliża się nieubłaganie! Chcemy, żebyście mieli możliwość zakupienia na tym koncercie naszej płyty, dlatego liczymy na Was! 

 

Mamy już za sobą szał tworzenia, czego owocem jest gotowy materiał, czekający na wydanie i zaprezentowanie światu. Zebrane środki pozwolą nam na nagranie w KL Studio w Krotoszynie, miks i mastering, a następnie wydanie płyty w fizycznej formie. Mamy nadzieję, że całość dojdzie do skutku dzięki Wam :)

  ___________________________________________________________

DYZMATRONIK
Trzy barwne postacie z odległych od siebie światów muzycznych. Ta zaskakująca różnorodność pozwala artystom stworzyć niespotykany jak dotąd muzyczny klimat. To projekt muzyczny, którego nie znajdziecie w komercyjnych stacjach radiowych czy telewizyjnych. Staramy się w nadzwyczajny sposób opowiadać o codzienności, którą przecież każdy zna, ale spojrzenie z boku pozwala uświadamić, jakie to nasze życie potrafi być schematyczne i zabawne. Całość przybrana muzyką z pogranicza różnych gatunków, takich jak elektroniki, cold wave, hip-hopu, a teraz nawet rocka! Każdy znajdzie w naszej twórczości coś dla siebie.

___________________________________________________________


Zodiakalna Maciora, nadworny poeta-raper ze złotym zębem – co pomyśli to wyśpiewa. Jego narzędziem pracy jest głos, choć na wywiadach wydaje się być mu zupełnie nieprzydatny. Autor tekstów głębokich jak Rów Mariański. Patrzy, obserwuje, coś tam wyskrobie, a potem okazuje się, że słyszysz historie ze swojego życia na płycie Dyzmatronika. Odpowiedzialny za warstwę liryczną i wokale. Dyzmatronikowy maruda. Lubi gwiazdorzyć (gdy nie zje Snickersa).  

___________________________________________________________ 


Sosen - muzyczny czarodziej, specjalista w dziedzinie wygiętego rytmu i unikatowego dźwięku. To on przyrządza główne danie, jakim jest muzyka - wykwintne i odpowiednio doprawione. Sosen to część „tronikowa” Dyzmatronika i z pewnością stanowi jego korpus. Prywatnie uważa, że życie to teatr, dlatego konsekwentnie ubarwia je dzwiękami ze swojego warsztatu. Choć medialnie nigdy się nie przyznał, wiadomym jest, że kostium czerwonego Dyzmatronika jest mu nieco przyciasny. Podobno Sosen to dalszy kuzyn św. Mikołaja.

 ___________________________________________________________


Gonzo „no stress - luz always”. Osobisty Stańczyk na dworze Pikselmana – sprzedaje suchary jak nikt inny, i jak mówi o sobie – często „wali szneki”.
Z natury roztrzepany, nieprzewidywalny, odpowiedzialny za dobra atmosferę w zespole. Szarpie struny jak Reksio szynkę i wychodzą mu z tego niesamowite rzeczy. Czasem coś tam bąknie przez mikrofon. Krążą plotki, że miał długie włosy i był członkiem grup metalowych. Pozytywna iskierka, pomysłowy Dobromir. Czasem zbyt wrażliwy, jak na metalowca przystało. 

 ___________________________________________________________


Poprzednia płyta, utworzona w dwuosobowym składzie, już wtedy była zaskoczeniem. Połączenie hip-hopu z muzyką ilustracyjną jest czymś nowym. A teraz dokładamy do tego nutkę rocka dzięki Kubie, który od tego roku dołączył do zespołu i gra na gitarze elektrycznej. Wynik tej współpracy to niespotykana wcześniej mieszanka stylów! Jak to nazwać? Po swojemu! TRUP-HOP to nasza domena! Jeśli jesteście ciekawi jak to może brzmieć, zachęcamy do pomocy :) Z przyjemnością zaprezentujemy owoc naszej pracy. Słyszeliśmy już nawet opinię, że “alternatywa jest dla nas zbyt mainstreamowa” :)

Na co tyle hajsu?

Możecie zobaczyć w tabeli:

Żeby dokończyć naszą drugą płytę, potrzebujemy Waszego wsparcia! Wasze wpłaty pozwolą nam zrealizować nasz projekt. Gdy uzbieramy więcej, wykorzystamy to na wykonanie profesjonalnych klipów! W podziękowaniu mamy dla Was mnóstwo nagród do wyboru!


 

 

Najnowszy krzyk mody! :)

 

Godzinne zajęcia tańca współczesnego z jedną z tancerek
z Teatru Koinspiracja

 

Litrowy słoik naturalnego miodu z pasieki dziadka menedżerki

Teatr tańca Koinspiracja

Marka odzieżowa RAW Project

 

O naszym projekcie piszą:

Pomóż Dyzmatronikom wydać mini album! 

www.freshmag.pl | 17.11.2014

_________________________________________

 

Dyzmatronik: zbierają, bo potrafią

www.fdk.iq.pl | 18.11.2014

_____________________________________________________

Pomóż Dyzmatronikom wydać mini album!

somusicpl.blogspot.com | 30.11.2014