Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Healing Incantation

Healing Incantation

Warszawa, Polska

Jako duet Healing Incantation istniejemy od roku 2013. W tym samym roku nagraliśmy naszą pierwszą płytę, która jest dostępna zarówno w wersji cyfrowej oraz na płycie CD. Interpretujemy Ragi, czyli klasyczną muzykę indyjską. Nasze koncerty łączymy z prelekcją na temat instrumentów oraz genezy i rozwoju muzyki indyjskiej, a także jej miejsca we współczesnej kulturze zachodniej. Jako duet współpracujemy z Kayah oraz z Anną Jurksztowicz.

HEALING INCANTATION:
Tomasz "Ragaboy" Osiecki - sitar, dilruba.
Adam Słupczyński - tabla.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1925 PLN z 13000 PLN

25 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

14%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.04.2017.

Druga płyta Healing Incantation

O projekcie

Jako duet Healing Incantation istniejemy od roku 2013. W tym samym roku nagraliśmy naszą pierwszą płytę, która jest dostępna zarówno w wersji cyfrowej oraz na płycie CD. Interpretujemy Ragi, czyli klasyczną muzykę indyjską. Nasze koncerty łączymy z prelekcją na temat instrumentów oraz genezy i rozwoju muzyki indyjskiej, a także jej miejsca we współczesnej kulturze zachodniej. Jako duet współpracujemy z Kayah oraz z Anną Jurksztowicz, bierzemy również udział w różnych wydarzeniach kulturalnych.

Aktualizacja z 19 marca 2017

Do końca naszej zbiórki pozostały dokładnie trzy tygodnie. Chcielibyśmy bardzo podziękować tym wszystkim, którzy do tej pory nas wsparli, czy to wpłacając pieniądze czy też udostępniając samą informację. Niestety, pomimo naszych starań i zorganizowanych działań, zbiórka nie spotkała się z większym zainteresowaniem. Mamy w tej chwili zebrane 11% kwoty i w związku z tym sukces zbiórki wydaje się obecnie bardzo mało realny, ... ale kto wie ... :) Pomimo wszystko cały czas robimy swoje i konsekwentnie pracujemy nad drugą płytą :)

Aktualizacja z 3 marca 2017

Mija właśnie pierwszy tydzień naszej zbiórki! Bardzo serdecznie dziękujemy za pierwsze wpłaty! Mamy obecnie 6% całej - wymaganej kwoty, dzięki której projekt zostanie ufundowany! Do końca akcji został jeszcze miesiąc i parę dni! Liczymy na Waszą dalszą pomoc! W ramach podziękowania za dotychczasowe wsparcie oraz w ramach zachęty zamieszczamy film z dzisiejszej próby. Gramy Ragę Gujari Todi która znajdzie się właśnie na drugiej płycie!

 

 

Koncert Healing Incantation z prelekcją, Noc Muzeów 2016 w Rybniku, Fotografia: Celestyna Chlubek-Adamczyk

Koncert Healing Incantation w warszawskiej klubokawiarni Bílý Koníček czyli Biały Konik, fotografia: Robert Wilczyński 

Festiwal OPOLE 2015 - Healing Incanatation razem z Kayah - „Jaka ja Kayah”   

Healing incantation: 

Tomasz "Ragaboy" Osiecki - sitar, dilruba

Adam Słupczyński - tabla 

 

Tomasz "Ragaboy" Osiecki

 

Koncert Flower Power, Przystanek Woodstock 2015, fotografia: Artur Rawicz

Muzyk, multiinstrumentalista, producent muzyczny, kompozytor. Gra m.in. na SITARZE i DILRUBIE (klasyczne instrumenty indyjskie). Na scenie i w studiu współpracował z wieloma uznanymi artystami i zespołami, m.in. Hey, Kayah, Ania Rusowicz, Michał Rudaś, T.Love, Sorry Boys, Halina Młynkova, Anna Jurksztowicz, Lari Lu, Pawbeats, komponował dla Meli Koteluk. Na stałe jako gitarzysta związany jest z zespołem ISLE OF LOVE, współtworzy duet HEALING INCANTATION. Solo można usłyszeć go podczas chilloutowych RAGABOY LIVE ACT. 8 marca 2014 ukazała się jego pierwsza solowa producencka płyta "Golden Sitar Star". Gry na sitarze uczy się m.in u Alokescha Chandry (ucznia Pandita Raviego Shankara)

 

Adam Słupczyński 

Podróżnik i muzyk, zwiedził wiele stron świata, również tych muzycznych. Grał zarówno w projektach neofolkowych (Rirliel), improwizatorskich (terenNowy), etnicznych (Tam Czyli Tu), sambowych (Bloco Central, Prataouro) oraz indyjskich w Healing Incantation. Gra na wielu instrumentach perkusyjnych, na których uczył się m. in. u Davida Saucedo-Valle na kongach czy u Shri Keshava Rao Nayak na tabli. Współpracował i występował z takimi artystami jak Anna Jurksztowicz, Milo Kurtis i Kayah. 

 

 Jako duet Healing Incantation w Nebula Studio w Warszawie zamierzamy nagrać nasz drugi album. Tę akcję crowdfundingową uruchomiliśmy w celu zebrabnia funduszy na realizację całego projektu związanego z płytą. Mamy przygotowaną ponad godzinę muzyki. Nagrania chcemy zrealizować na przełomie marca i kwietnia. Cały cykl produkcyjny płyty chcemy zamknąć do końca kwietnia, tak aby już w maju płyta była całkowicie gotowa. 

Nebula Studio, fotografia Tomasz Osiecki 

Wg naszych obliczeń wynika, że całkowity koszt produkcji naszej drugiej płyty powinien zamknąć się w 13 tysiącach złotych i taki właśnie ustaliliśmy pierwszy - dolny próg naszej zbiórki. 

W tej kwocie zawiera się: 

1. Nagrania instrumentów w Nebula Studio w Warszawie

2. Miks płyty w Nebula Studio w Warszawie

3. Analogowy mastering płyty w TR Studios w Józefosławiu

4. Sesja fotograficzna na okładkę, oraz relacja fotograficzna z nagrań - te fotografie również znajdą się na okładce

5. Projekt graficzny okładki i przygotowanie materiałów do druku

6. Produkcja - tłoczenie fizycznych nośników (płyt CD) wraz z okładką przez firmę X-disc w Warszawie. Przewidywany nakład płyty to 1000 sztuk 

 

Jako drugi próg naszej zbiórki przyjęliśmy kwotę 16 tysięcy złotych.

W przypadku zebrania takiej kwoty dodatkowo nagramy i nakręcimy dwie Ragi w formule live sessions w Nebula Studio w Warszawie. 

 

Jako trzeci próg naszej zbiórki przyjęliśmy kwotę 19 tysięcy złotych.

W przypadku zebrania takiej kwoty oprócz nagrania live sessions wyprodukujemy limitowaną - winylową kolekcjonerską edycję naszej drugiej płyty.   

Dzięki naszej akcji crowdfundingowej chcemy dotrzeć do ludzi, dla których klasyczna muzyka indyjska jest już w jakiś sposób znana, ale również do ludzi dla których będzie to pierwsza styczność z tego typu muzyką. Głównym kanałem promocji projektu będzie oczywiście Internet, a dokładnie portale społecznościowe.

 

Szczegóły:

Nasza pierwsza płyta z roku 2013

Opole 2015 - występ razem Kayah

Raga Darbari - Jaskinia Solna Almonis

Facebook: http://www.facebook.com/HealingIncantation 

Twitter: http://twitter.com/inc_heal 

Instagramhttp://www.instagram.com/healing_incantation/ 

Bandcamp: http://healingincantation.bandcamp.com 

YouTube: http://www.youtube.com/channel/UCV4Y9LhgsskJxtl6WtTnDOw

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.04.2017 22:10