Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Drogtech

Drogtech

Szczecin, Polska

Cześć, na imię mam Łukasz i muzykę tworzę pod pseudonimem Drogtech. Moja pasja do muzyki elektronicznej zaczęła się już w dzieciństwie. Na początku słuchałem głównie muzyki trance, powoli przechodząc w kierunku progressive i breaks.
Obecnie tworzę muzykę w gatunkach downtempo, chillout, electronic.
Muzyczne inspirację czerpię m.in. od takich artystów jak ASC, Tycho, Hammock, Helios.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5436 PLN z 5000 PLN

28 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.11.2017.

Drogtech - In Search of Unknown LP

This project is also available in english version. Click here to change language.

O projekcie

THIS CAMPAIGN IS IN TWO LANGUAGE SWITCH BUTTON IS AT THE TOP OF THE PAGE / KAMPANIA JEST W DWÓCH JĘZYKACH ZMIANA WERSJI JĘZYKOWEJ NA GÓRZE STRONY

10.11.2017

W ostatnim dniu kampanii dojechały rownież CD Digipacki :)

 

 

07.11.2017

Pocztówki, jedne z nagród właśnie dotarły. Wygladają mega fajnie :)

 

 

05.11.2017

Stworzyłem nową wersję okładki dla płyty winylowej przy osiagnięciu celu 125%.

 

30.10.2017

Wszystkie pocztówki posiadają kod do ściągnięcia wersji cyfrowej nowego albumu!

Nowy cel:

 

W pierwszej kolejności po przekroczeniu 125% zamiast okładki płyty winylowej z naklejką, wykonana zostanie okładka z pełną grafiką. Wykonanie takich okładek jest bardzo drogie i dochodzi nawet do około 60% kosztów wytłoczenia samego winyla. Dlatego aby nie ustawiać zbyt dużego budżetu zrezygnowałem z tego na samym początku kampanii. Płyta z taką okładką będzie się prezentowała o wiele bardziej okazale w kolekcji Twoich płyt winylowych :)

Dodatkowo płyty będą w dwóch kolorach standardowym czarnym oraz przeźroczystym mlecznym z domieszką czarnego. Kolor płyty do wyboru po zakończeniu kampanii

Minimalny cel osiągnięty! Kolejny cel to 125% i okładka z pełną grafiką.

Celem projektu jest pomoc w wydaniu mojego nowego albumu składającego się z 6 utworów na płycie winylowej. Album nazywa się "In Search of Unknown" i powstawał od początku 2017 roku.

 

Wszystkie utwory są już stworzone i czekają na wykonanie masteringu pod winyl oraz wytłoczenie

 

Dotychczas wydawałem własnymi siłami płyty w wersji cyfrowej oraz na CD (nie liczę płyt wycinanych z lathe cut, ponieważ są to pojedyncze egzemplarze na specjalne zamówienie).

 

Tym razem jednak chciałem aby moja muzyka pojawiła się na płycie winylowej wydanej przeze mnie. Daje mi to pełną kontrolę nad całym procesem jej wydania od masteringu po wykonanie grafiki i zlecenie jej wytłoczenia. Tym samym mogę na każdym etapie samemu decydować o kształcie ostatecznego produktu. Oraz poinformować o tym wszystkich tych którzy wspomogą mnie w mojej kampanii.

 

Od zawsze byłem i jestem fanem winyli, uważam, że nośnik ten pozwala na bezpośredni kontakt z muzyką. Winyl ma w sobie to "coś"

 

 

Poniżej przedstawiam wideo z krótkimi fragmentami utworów, które znajdą się na płycie.

Pieniądze które próbuje uzbierać będą przeznaczone na wytłoczenie 100 sztuk płyty winylowej lub więcej w zależności od zainteresowania, mastering, okładka z naklejką oraz opłaty związane z zapakowaniem i wysyłką płyt.

 

Cześć, na imię mam Łukasz i muzykę tworzę pod pseudonimem Drogtech. Moja pasja do muzyki elektronicznej zaczęła się już w dzieciństwie. Na początku słuchałem głównie muzyki trance, powoli przechodząc w kierunku progressive i breaks.

 

Obecnie tworzę muzykę w gatunkach downtempo, chillout, electronic. W 2012 roku własnymi siłami wydałem mój debiutancki album "Ordinary Life", który był tworzony przez około dwa lata. Utrzymany jest w stylistyce progressive, breaks, downtempo.

 

W 2013 roku mój utwór "Around the Corner" został wydany na składance "Uprising" w berlińskiej wytwórni Project Mooncircle.

 

W 2014 roku zdecydowałem się ponownie własnym nakładem wydać "Anxiety EP" główną inspiracją tej płyty była twórczość ASC. Tego samego roku ukazał się moja kolejna płyta "Passing Through" dla nowej niezależnej wytwórni ze Szwajcarii "re:st" Ukazała się ona tylko na winylu.

 

W 2015 roku ponownie własnym nakładem wydałem "These Moments EP" Utwór "Breeze" posłużył jako podkład do audycji Noviki w Radio Czwórce. W tym samym roku pojawiły się dwa remixy jeden dla wytwórni Luana Records do utworu Microburst - Firth oraz z końcem roku do utworu Noviki - Can't Resist.

 

W 2016 roku ponownie wydałem płytę "Reverie EP".

 

Muzyczne inspirację czerpię m.in. od takich artystów jak ASC, Tycho, Hammock, Helios.

 

Można mnie znaleźć:

Oficjalna strona

Facebook

Soundcloud

Youtube

Spotify

iTunes

Mixcloud

W ramach wsparcia mojej kampanii oferuje Wam moje poprzednie wydawnictwa na CD i winylu, jak również nowy album, który mam nadzieję zostanie wydany dzięki Waszemu wsparciu.

 

Nagrody które zawierają album In Search of Unknown w wersji na winylu będą realizowane dopiero po jego wytłoczeniu czyli około 3 miesiące. Do tego czasu otrzymasz przedpremierowo wersję cyfrową.

 

Jeżeli brakuje nagrody, którą chciałbyś dostać napisz do mnie i coś wymyślimy :)

 

 

Media o Twoim projekcie:

Szczeciński muzyk zbiera pieniądze na wydanie płyty

radioszczecin.pl | 2017-10-15

Drogtech ze swoją elektroniczną muzyką pojawił się między innymi w cyklu 3x1 w Radiu Szczecin. Teraz liczy na swoich fanów. Tytuł nowego albumu Drogtecha to \"In Search of Unknown\". Muzyk chce go wydać na płycie winylowej.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.11.2017 23:11