Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Damian Głownia

Damian Głownia

Kwaczała, Polska

Nazywam się Damian jestem z małej wioski z spod Krakowa. Uprawiam kolarstwo szosowe które jest moją pasją oraz chcę to robić zawodowo. Kolarstwo jest drogim sportem a zwłaszcza wyjazdy bez, których nie można się rozwijać. Liczę na waszą pomoc ;)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1643 PLN z 10000 PLN

13 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

16%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.02.2018.

Droga po tytuł Mistrza Świata

O projekcie

„Walka o tytuł Mistrza Świata  w Kolarstwie Szosowym" ma na celu pozyskanie funduszy, które pozwolą na bezpośrednie przygotowania się do tego rocznych Mistrzostw Świata w kolarstwie szosowym. Fundusze bedę przeznaczenie na opłate startów i udziałw Pucharze Świata oraz Mistrzostw Świata.

 

Jest to projekt który pomoże mi na najbliższy sezony walczyć z najlepszymi ;)


 

 

 

 

Nazywam się Damian Głownia. Pochodzę z Kwaczały, okolice Krakowa. Przygodę z rowerem rozpocząłem w wieku 4 lat. Sportem zaraził mnie mój tata. Dzięki jemu i jak i miejsce, w którym się wychowałem spowodowało, że pokochałem aktywny tryb życia, a sport stał się jego sensem. Poza pracą i nauką, uprawiam masę innych sportów kształcących mnie jako kolarza takich jak  pływanie, siłownia, a także startuję w zawodach biegowych. Przygotowanie do sezonu kolarskiego to główna część mojego codziennego życia, dodatkowo sporo czasu pochłania organizacja treningów od strony menadżerskiej, jak również logistycznej. Góry, pot i zawziętość mam we krwi, zawszę walczę do ostatniego metra, ale jeśli nie uzbieram odpowiednich funduszy to pierwszy raz w życiu będę musiał się poddać i zakończyć karierę... Dlatego proszę o wsparcie, wszystko w Twoich rękach! Razem możemy osiągnąć wiele, a Ty będziesz matką, ojcem naszego sukcesu!


 

Projekt POLSKI ALPEJCZYK WŚRÓD NAJLEPSZYCH

 

 

Kolarstwo  to moja pasja i całe życie. W tym roku kolejny raz chciałbym ubrać biało-czerwony strój i reprezentować nasz kraj co jest dla mnie wielkim zaszczytem.

 

Od samego początku do chwili obecnej moimi sponsorami byli rodzice bez których nie zaszedł bym tak daleko. Własne  oszczędności nie dają możliwości odpowiedniego przygotowania się do sezonu oraz dalszego kontynuowania kariery na poziomie światowym... Dzięki rodzicom i ich pomocy  dawały szansę na skromne przygotowanie się do sezonu i konkurowanie z najlepszymi na świecie, którym nie brakowało odpowiednich środków na prawidłowe przygotowanie do sezonu i przekładało się na skład ich teamów szkoleniowy składających się z trenerów i serwismenów, psychologów, fizjoterapeutów, dietetyków, lekarzy. W moim przypadku role tych wszystkich osób wypełniał moj trener. Chodź na "wariackich papierach" starałem się dogonić najlepszych na świecie...

Nie prosiłem Was nigdy o pomoc, bo jakoś radziłem sobie wspólnie z rodzicami z pokryciem bardzo wysokich kosztów związanych z zawodowym uprawianiem sportu.

Lecz w tamtym sezonie miałem wielkiego pecha, miałem kontuzję która pozbawiła mnie trenowania. Większość środków przeznaczonych na sezon 2018 przeznaczyłem na rehabilitację.

Obecna sytuacja zmusiła mnie do poproszenia was o pomoc, dlatego też wystartowałem z projektem crowdfundingowym. Teraz każde z Was będzie mogło czuć się matką i ojcem  przyszłych sukcesów. Bez Was nie będę mógł utrzymać tak wysokiej formy i być  Polakiem zdobywającym punkty w Pucharze Świata, więc zróbmy to razem

 

 

Zbiórka POLSKI ALPEJCZYK WŚRÓD NAJLEPSZYCH

 Kampania finansowania społecznościowego POLSKI ALPEJCZYK WŚRÓD NAJLEPSZYCH

Najważniejsze osiągnięcia :
II-Vice Mistrz Polski w kolarstwie 
Przełajowym
 na rok 2016
Mistrz Małopolski w jeździe indywidualnej na czas w U-23 na rok 2016/2017
6 - miejsce na Mistrzowstwach Środkowej Europy 2015r
7 miejsce na Pucharze Świata w jeździe indywidualnej na czas  w Trento Włochy
Wygranie klasyfikacji generalnej Podhale Tour 2014

W ciągu sezonów 2012-2016 :
1 miejsca : 23 razy
2 miejsca : 12 razy
3 miejsca : 14 razy


Projekt POLSKI ALPEJCZYK WŚRÓD NAJLEPSZYCH

 Kampania finansowania społecznościowego POLSKI ALPEJCZYK WŚRÓD NAJLEPSZYCH
Moim nadrzędnym celem  jest zakwalifikowanie się do Mistrzostw Świata i walczenie tam o pierwszą dziesiątkę. Plan zakłada starty  w Pucharze Świata . Dużym Plusem startu w Pucharach Świata są starty z najlepszymi, dzięki czemu człowiek przyswaja się do wysokiego poziomu i walczy z nimi jak równy z równym. Wystartowanie w Mistrzostwach Świata z orłem na piersi było by spełnieniem moich marzeń. 

DLACZEGO CROWDFUMDING ?

Jestem przekonany, że mogę wspiąć się na sam szczyt i Ty w dużym stopniu możesz się do tego przyczynić pomagając mi tutaj. Powinieneś wiedzieć że każda złotówka robi różnice. Zastanów się czy chcesz i możesz ją we mnie zainwestować. Być może dzięki niej zobaczysz mnie wśród najlepszych, być może usłyszysz hymn Mazurek Dąbrowskiego rozbrzmiewający na światowych arenach. Nie robię tego tylko dla siebie, chce dzielić się swoimi doświadczeniami z młodszymi.

 realizacji projektu oraz nagród
Nagrody : będą realizowany od zakończenia projektu.
Projekt: zawody zaczynam już od kwietnia, Mistrzostwa Świata odbędą się 30 sierpnia.

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.02.2018 22:10