Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Nika Team

Nika Team

Kraków, Polska

Jesteśmy firmą działającą na terenie Krakowa od 2010 roku. Naszą główną działalnością jest prowadzenie zajęć z nauki i doskonalenia pływania na dwóch obiektach sportowych. Wraz z rozwojem firmy w naszej ofercie pojawiły się również zajęcia z nauki i doskonalenia jazdy na nartach/ snowboardzie, rolkach oraz obozy dla dzieci zarówno letnie jak i zimowe. W 2014 roku został utworzony Uczniowski Klub Sportowy (Nika Sport Team Kraków), w którym aktualnie kształcimy z bardzo dobrymi wynikami sportowymi 20 zawodników.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20050 PLN z 20000 PLN

59 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.08.2017.

Droga do mistrzostwa!

O projekcie

Jesteśmy pływackim Uczniowskim Klubem Sportowym (UKS Nika Sport Team Kraków) zlokalizowanym w Krakowie. W naszej szkole uczy się i doskonali swoje umiejętności regularnie ponad 400 osób, wyczynowo trenuje aktualnie 20 zawodników, a z każdym rokiem przyjmujemy do naszego klubu nowe talenty pływackie.

Nasz zespół może pochwalić się bardzo dobrymi wynikami sportowymi. Tylko w 2017 roku wystartowaliśmy w zawodach sześciokrotnie zdobywając przy tym aż 37 miejsc medalowych.
Zajęcia prowadzimy na nowoczesnym obiekcie oddanym do użytku w 2016 roku. Pływalnia, która jest najnowocześniejszym krytym basenem w województwie małopolskim, dysponuje ruchomym dnem, a cały obiekt posiada bardzo dobrze wyposażone sale sportowe z których korzystają nasi podopieczni.W kolejnym sezonie 2017/2018 naszym głównym celem są czołowe lokaty podczas Zimowych Mistrzostw Okręgu, które odbędą się w dniach 09-10.12.2017. Z każdym rokiem zwiększamy trenującym zawodnikom jednostki treningowe tak, aby zapewnić im jak najlepsze możliwości rozwoju. W związku z tym koszty związane z prowadzeniem treningów na wysokim poziomie nieustannie rosną. Pozyskane pieniądze chcielibyśmy przeznaczyć na:
* zwiększenie liczby treningów tak, aby nasi zawodnicy mieli komfortowe warunki przygotowań do startu
* sfinansowanie wyjazdu na główne zawody w kolejnym roku sportowej rywalizacji
* uiszczenie opłat zgłoszeniowych podczas zawodówNa ten moment koszty treningów ogólnorozwojowych, treningów specjalistycznych odbywających się w wodzie oraz wyjazdów na zawody pokrywają rodzice, klub oraz niewielkie dotacje z projektów UE. Dlatego zwracamy się z prośbą o dofinansowanie naszych młodych zawodników tak, aby nadal mogli trenować i podnosić swoje umiejętności w możliwie jak najlepszych warunkach oraz radować się z kolejnych sukcesów.

Wierzymy, że Państwa wsparcie pomoże nam prowadzić treningi na jak nawyższym poziomie oraz w dalszym ciągu kształtować umiejętności naszych zawodników, by mogli w przyszłości odnosić sukcesy na arenie krajowej jak i międzynarodowej.

O nas
Jesteśmy grupą pasjonatów, których cechuje zamiłowanie do sportu oraz aktywnego spędzania czasu. W naszej szkole pracują profesjonaliści po wielu kursach i szkoleniach. Doświadczenie, kreatywność oraz zaangażowanie powodują, że prowadzone przez nas zajęcia szybko zyskują uznanie naszych kursantów, których grono stale się powiększa.

Kontakt
Więcej informacji o nas można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.nikateam.pl oraz w mediach społecznościowych www.facebook.com/nikateamkrk/


Szczegóły dotyczące projektu:

Anna Wyjadłowska

anna.wyjadlowska@nikateam.pl

tel.600 816 611

www.nikateam.pl


Zapraszamy do współpracy!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.08.2017 21:09