Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Cezary Dybowski

Cezary Dybowski

Bielsko-Biała

Okazuje się, że 600 znaków to jest zdecydowanie za mało, żeby wspomnieć o paru najważniejszych rzeczach z mojego życia, jak działalność fotograficzna, edukacyjna, społeczna czy artystyczna. Zapraszam do zapoznania się z szerszym opisem:

http://nic.dybowski.pl/?page_id=2

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6088 PLN z 5000 PLN

58 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

121%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 05.04.2019.

Dederko - Przedmiot rzeczywisty i jego obraz. Dodruk.

Choćby gwoździe z nieba leciały, to książka będzie! :)

Dodano 22.03.2019, godz. 15:26

Miło mi poinformować, że dzięki uprzejmości serwisu Polak Potrafi zmieniliśmy status z "wszystko albo nic" na "bierzesz ile zbierzesz" :) Tym sposobem nie czekam na uzbieranie pełnej kwoty (w co mówiąc szczerze zaczynałem trochę wątpić...), ale na początku przyszłego tygodnia zsyłam pliki do drukarni. Znacznie przyspieszy to cały proces.

Niezdecydowanych zachęcam do wspierania, razem będzie łatwiej :)

Dodano: 11.04.2019, 9:04
  rygrel
rygrel
Ciesze sie bardzo ,że sie udało, i juz nie moge sie doczekac książek , wsparłem kwotą 170 zl, wiec oczekuję trzech tomów Dederki. Gdzie mam i komu podac adres do wysyłki?. Pozdrawiam

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 05.04.2019 22:10