Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

KAPRYS

KAPRYS

Lądek Zdrój

Kawiarnia Kaprys
Ul. Ostrowicza 2
57-540 Lądek Zdrój

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Zdjęcie główne projektu

1505 PLN z 12000 PLN

25 Wspierający

14 dni do zakończenia

12%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 17.06.2020.

Dobrze jest mieć czasem jakiś KAPRYS!

O projekcie

Kawiarnia Kaprys w Lądku Zdroju została otwarta 9.lipca 2009r.
Początkowo lokal zapewniał 50 miejsc siedzących, jednak po kapitalnym remoncie w 2018r. został powiększony o dodatkowych 50 miejsc i dużo większą część taneczną. Dysponujemy również tarasem z pięknym widokiem na zdrojową część miasta. Od lat organizujemy dla Państwa dancingi z muzyką na żywo, a w soboty również dyskoteki. W tygodniu odwiedzają nas przyjezdni kuracjusze, a weekendy zarezerwowane są zazwyczaj dla miejscowych gości.

W związku ze stanem pandemii w Polsce lokal jest nieczynny od 14.marca do odwołania.
Jako że, mieszkamy w uzdrowisku, to bez kuracjuszy nie funkcjonujemy!
Nie funkcjonujemy również bez Was, naszych mieszkańców, naszych stałych klientów i wszystkich, którzy bawili się wspólnie z nami!
Przez tyle lat pracy w gastronomii, nie myśleliśmy, że przyjdzie nam się zmierzyć z tak ciężkim dla nas czasem. Pewnie nie każdy z Was wie, ale lokal należy do Uzdrowiska, nie jest to nasza własność, choć dbamy o nią jak o swoją. Wszelkie zmiany i remonty były podejmowane przez nas, z myślą o Was! 
W obecnej sytuacji nie uzyskaliśmy żadnej pomocy ze strony zarządzających w Uzdrowisku, nie umożono nam czynszu a nawet nie pomniejszono go.
Przez miesiące, w których Kaprys nie działa, musimy zmierzyć się z tymi samymi opłatami, jak w miesiącach w których przynosił nam dochód i dawał pracę.
Najgorsze jest to, że w tym wszystkim jesteśmy bezradni, bo nikt z nas nie wie, jak długo to potrwa, a to pytanie zadaje sobie dziś każdy.
Przyszedł trudny czas dla nas wszystkich, czas, w którym my również prosimy o wsparcie dla naszej firmy. POMÓŻCIE NAM PRZETRWAĆ!
Już teraz możecie nabyć vouchery na zimne lane piwko, drinki, bilety wstępu i inne. Zrealizujecie je, kiedy tylko nasze drzwi ponownie zostaną otwarte!
Od lat jesteśmy dla Was miejscem, w którym możemy wspólnie się spotkać, bawić, odreagować codzienny stres, uśmiechnąć a nawet poznać miłość swojego życia :)
to miejsce tworzymy razem!
Możesz nas lubić bądź nie, może podobać Ci się nasza muzyka, a możesz mieć zupełnie inny gust, może jesteś naszym cichym królem parkietu a może tylko się przyglądasz,
ale dziś to TY możesz pomóc i przyczynić się do tego, by ktoś inny miał czasem taki KAPRYS :)

Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedź nas na Facebooku!
https://www.facebook.com/KAPRYS-L%C4%85dek-Zdr%C3%B3j-250900694948638

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 17.06.2020 22:10