Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Do Impossible Today

Do Impossible Today

Reda

Dwóch pasjonatów nowych technologii z Redy i Łodzi, wierzący, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Wspólnie chcemy stworzyć najlepszy portal dla grafików 3D w Polsce.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

825 PLN z 9000 PLN

14 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

9%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.09.2015.

Do Impossible Today - portal dla grafików 3D

O projekcie

 

 

Michał Szymański

Narodził się i żyje nad polskim morzem, ale uwielbia góry. Grafik 3D, założyciel Impossible – 3D Studio. Samouk. Każdy jego projekt musi być wykończony z dbałością o najmniejszy możliwy szczegół.

 

Gabriel Golla

Urodzony nad polskim morzem, obecnie związany z Łodzią. Z wykształcenia dziennikarz, realizuje się w branży nowych technologii (kreacja i marketing). Jeszcze do niedawna współpracował z łódzką fundacją promującą streetart UrbanForms. Pasjonat nowych mediów, designu i sztuk pięknych.

 

Chcemy stworzyć najlepszy portal dla grafików 3D w Polsce i udowodnić, że nie ma rzeczy niemożliwych!

http://doimpossible.today/

Po wielu miesiącach omawiania założeń, prac wstępnych i sytuacjach, kiedy brakowało już sił, wreszcie możemy zaprezentować ideę portalu Do Impossible Today.

Jako osoby związane branżą grafiki 3D oraz nowoczesnych technologii, zauważyliśmy, że na polskim rynku nie ma miejsca, które łączyłoby w sobie funkcje...

  • edukacyjną – dostęp do dużej ilości profesjonalnych i merytorycznych videokursów, a także materiałów pisanych, dotyczących grafiki 3D.

  • socjalną – możliwość zacieśniania więzów pomiędzy ludźmi pasjonującymi się grafiką 3D, a także impuls do wspólnej pracy przy projektach.

  • biznesową – różnego rodzaju narzędzia i rozwiązania przydające się grafikom 3D w codziennej pracy nad zleceniami.

Nie ma w Polsce miejsca, które agreguje te funkcje i solidaryzuje środowisko graficzne, więc postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce.

Pasjonujesz się grafiką 3D? Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych?

Od samego początku naszym celem było stworzenie miejsca odwiedzanego zaraz po przebudzeniu przez każdego grafika 3D. Miejsca zbierającego wiedzę na temat programów graficznych, video-kursy, wsparcie, ale umożliwiającego również zarabianie pieniędzy początkującym grafikom 3D, a także nawiązanie kontaktu z przedstawicielami firm.

Chcemy stworzyć portal Do Impossible Today, aby pomóc początkującym grafikom 3D i wesprzeć ich w trudnej drodze prowadzącej do rozwinięcia umiejętności. Wierzymy, że z naszą pomocą przestaną patrzeć na grafikę 3D jak na coś niemożliwego.

 

 

Baza videokursów

Jeden obraz jest warty tysiąca słów! Baza video kursów, profesjonalnych i merytorycznych materiałów video, pokazujących krok po kroku różne zagadnienia związane z grafiką 3D to najistotniejszy element portalu DIT. Video-kursy wzbogacimy o wsparcie ekspertów.

Baza porad 3D

Treść pisana zostanie wzbogacona o szczegółowe ilustracje, zrzuty ekranów i infografiki. W ramach bazy porad 3D będą ukazywać się również darmowe ebooki, a sami użytkownicy zyskają możliwość dodawania spotrzeżeń do materiałów i publikowania  własnych porad.

Wsparcie ekspertów

Użytkownicy będą mieli możliwość skorzystania ze wsparcia ekspertów, odpowiadających na każde pytanie dotyczące danego video-kursu. W ten sposób Użytkownicy portalu zyskają możliwość dogłębnego poznania zagadnienia dzięki interaktywnemu wsparciu.

Społeczność 3D

Poza nauką grafiki 3D, portal DIT ma również na celu budowanie i wzmacnianie społeczności osób zajmujących się grafiką trójwymiarową. Chcemy dać Użytkownikom możliwość co-workingu nad wspólnymi projektami, dzielenia się zleceniami graficznymi.

Program partnerski

Stworzymy miejsce, w którym Użytkownicy będą mogli publikować i udostępnia za darmo lub za opłatną, swoje video-kursy, modele 3D czy materiały szkoleniowe.

Networking

Naszym celem jest również wspieranie grafików 3D poprzez wyszukiwanie im partnerów biznesowych i osób poszukujących wykonawców projektów 3D. Wiemy, że znalezienie dobrego i rzetelnego partnera biznesowego to duży problem.

 

Aby urzeczywistnić projekt portalu Do Impossible Today musimy zebrać przynajmniej 9 000 zł. Prosimy Was o wsparcie i pomoc w realizacji naszego celu.

Do kosztów, które będziemy musili ponieść należą m. in. :

  • stworzenie video-kursów
  • profesjonalny mikrofon
  • zakup podzespołów komputerowych niezbędnych do realizacji założeń projektu(karta graficzna, pamięci Ram, dysk twardy)
  • hosting kursów na portalu Vimeo
  • koszt prowadzenia strony(domena,hosting)

Każda złotówka powyżej zakładanej przez nas sumy zostanie przeznaczona na stworzenie angielskojęzycznej wersji portalu.

Razemy możemy sprawić, że najlepszy portal dla grafików 3D, Do Impossible Today stanie się rzeczywistość. Udowodnijmy, że nie ma rzeczy niemożliwych i pomóżmy grafikom 3D w rozwinięciu skrzydeł!

 

 

Jeśli macie jakiekolwiek pytania to zachęcamy do kontaktu z nami:

http://doimpossible.today/

Michał Szymański

Facebook, LinkedIn

 

Gabriel Golla

Facebook, LinkedIn

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.09.2015 18:06