Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

AnetaRydz

AnetaRydz

Kraków

Jestem mamą przede wszystkim, na pełnych obrotach, pracująca na etacie całą dobę u najlepszych pracodawców, którzy płacą miłością i szeptaniem w ucho – kocham cię, Mamo.

Zdecydowanie proaktywna, przedsiębiorcza i zdeterminowana. Dąży w życiu do harmonii, co oznacza dla mnie posiadanie czasu dla rodziny, możliwość realizowania swoich pasji, ciągłego rozwoju, pracy nad sobą i spełnienia zawodowego.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3109 PLN z 3000 PLN

60 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 10.10.2015 13:01

Mamo Działaj - 100 dni do zmiany dla każdej Mamy

Dziekuje!

Dodano 01.09.2015, godz. 15:07

Dziękuję Wam wszystkim z całego serca!
Już 1/3 kwoty potrzebnej na druk książki została zebrana!
https://www.youtube.com/watch?v=BjSGh7s4QqE&feature=youtu.be
I dzieją się cudowne rzeczy!!!
Wspiera mnie prekursorka rozwoju osobistego w Polsce - Pani Iwona Majewska-Opiełka. Zapraszam na Dni Siły Akademia Skutecznego Działania Iwony Majewskiej-Opiełki (ASDIMO) 25-26 września w Warszawie, gdzie będę z pierwszymi egzemplarzami książki!
A oto polecenie Pani Iwony:
„ Czasem kobiety stają przed alternatywą: dzieci czy praca. Tylko szczęśliwa matka może wychować szczęśliwe dzieci, a spełnianie własnych marzeń, poczucie dobrego wkładu w życie innych, samorealizacja… potrzebne są do szczęścia. To także dla dzieci warto zająć się sobą ciepło ale zdecydowanie. Ta książka to ułatwia: w sposób lekki, trafny i przekonujący pokazuje jak można spełniać się w każdej z ról. Podpowiada jak zacząć i kontynuować. Wiarygodna, bo napisana przez Mamę. Sercem się pod nią podpisuję".
Do końca projektu zostało 39 dni, wiem, że dam radę!