Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Divines

Divines

Warszawa

Wyznawcy Johna Watersa, duchowi bliźniacy Eda Wooda, bajeczni, ekstrawaganccy, prześmiewczy, zawsze w wytwornie złym guście - warszawski projekt Divines to żywioł, który łączy w swojej muzyce ostatnie dokonania elektroniki, niekończące się frazy melodyjnego popu oraz mocny, drapieżny rap. Porównywany do DieAntwoord, zadebiutował w lutym energetycznym singlem"Neverending stories", który dzięki promocji znanego portalu torrentowego Pirate Bay przyniósł im rozgłos poza granicami kraju. W czerwcu ukazała się ich pierwsza, kilkuutworowa EP – The Decisive Moment.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2010 PLN z 2000 PLN

27 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.11.2013.

DIVINES & NAKED - pomóż nam nakręcić klip!

O projekcie

Sprawa jest prosta i krótka

Ten kraj potrzebuje dobrych teledysków, a my potrzebujemy Waszego wsparcia. Wszystko, co dotychczas zrobiliśmy było fundowane z naszej kieszeni, ale w tej chwili ta kieszeń jest już całkowicie pusta. Możemy do końca życia kraść bułki z backstage’ów punktów gastronomicznych na festiwalach, ale to nie jest życie, które nas zadawala. Chcemy potu, krwi i satysfakcji realizowania wizji. To dzięki Tobie będziemy mogli ją zrealizować.

Kim jesteśmy

Wyznawcy Johna Watersa, duchowi bliźniacy Eda Wooda, bajeczni, ekstrawaganccy, prześmiewczy, zawsze w wytwornie złym guście - warszawski projekt Divines to żywioł, który łączy w swojej muzyce ostatnie dokonania elektroniki, niekończące się frazy melodyjnego popu oraz mocny, drapieżny rap. Porównywany do Die Antwoord, zadebiutował w lutym energetycznym singlem "Neverending stories", który dzięki promocji znanego portalu torrentowego Pirate Bay przyniósł im rozgłos poza granicami kraju. W czerwcu ukazała się ich pierwsza, kilkuutworową EP – The Decisive Moment. W skład zespołu wchodzą warszawski producent Talented Mr. Peter oraz charyzmatyczna wokalistka Lulu. Jak sami podkreślają, jednym z ich najmocniejszych punktów są własnoręcznie produkowane, niskobudżetowe teledyski.

divines

 

Twoje wsparcie nie pójdzie na marne!


Do tej pory klipy kręciliśmy sami, w halach fabrycznych przy dwudziestostopniowym mrozie, obsypani kurzym pierzem. Mieliśmy masę pomysłów, na przeszkodzie w ich realizacji stawał zawsze jeden czynnik - BRAK ŚRODKÓW. Nadwyrężanie uprzejmości rodziny w pewnym momencie robi się niesmaczne, a studia dzienne nie pozwalają nam zarobić tyle, ile trzeba na zrealizowanie przełomowego teledysku - a takie mamy ambicje! W tym momemencie na scenę wkraczasz TY i TWOJE WSPARCIE - gwarantujemy, że każdą zebraną złotówkę wykorzystamy jak najlepiej potrafimy, w imię rozwoju polskiej muzyki!

 

 

Odwiedź nas na facebooku

https://www.facebook.com/divinesmuzik

Wanna more?

Wystarczy wpłacić dowolną kwotę na rzecz naszego projektu – obiecujemy piękny, adekwatny rewanż.

 

PAMIĘTAJ, ŻE TO TAKŻE TY TWORZYSZ POLSKĄ MUZYKĘ

 

całuski

Divines

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.11.2013 18:06