Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Karol Juchniewicz

Karol Juchniewicz

Warszawa, Polska

Multi-Artysta, kreujący muzyczną postać Charlie\'ego Handsomer\'a. Prowadzący Program \"naTemacie.pl\". Piosenkarz, Muzyk, Aktor, Dziennikarz/Redaktor, Malarz/Rysownik, Pisarz/Poeta, Satyryk.

Autor i Twórca wielu projektów artystycznych.

MultiArtysta pracuje MOP-em! :)
M-O-P = Muzyka + Obraz + Poezja

Na co dzień również Student APS (Warszawa) oraz Specjalista ds. nowoczesnej komunikacji online i reklamy kreatywnej. :-)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7 PLN z 12000 PLN

7 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.03.2016.

TELEDYSK - Fajna Polska Disco Nuta

O projekcie

CEL PAL ! :-)

Zbieramy na teledysk "z jajem" do autorskiej piosenki Charlie'ego Handsomer'a, pt.: Fajna Polska Disco Nuta! Dlaczego? Bo PolakPotrafi.pl! ;-)

Posłuchaj utworu klikając:Na co zbieramy budżet?

Każdy grosz od Darczyńców dla powyższego projektu przeznaczony będzie na stworzenie wspólnego dzieła: nakręcenie teledysku do autorskiej piosenki: "Fajna Polska Disco Nuta".

Kilka ważnych słów o piosence :)

Utwór Fajna Polska Disco Nuta - jest parodyjną, sympatyczną, wesołą i miłą przedstawicielką polskiej muzyki sarkastycznej. 

Jako zjednoczony i kochający się naród, który łączy nie tylko wspólne obywatelstwo i język, ale również długoletnia kultura, miłośc do sztuki, tańca, śpiewu, czy muzyki - obieramy razem pierwszy wspólny kierunek projektu multiartystycznego, w którym każdy z Nas ma szansę wziąć swój udział! :-)


Wizja dla #Teledysku

Teledysk na który zbieramy, ma pokazać NAS - wielu różnych POLAKÓW, pełniących wszelakie funkcje: zawodowe, społeczne, edukacyjne, religijne, polityczne, itp. Jak w tekście piosenki, pojawią się najróżniejsi polscy przedstawiciele tańczący "Fajną Polską Disco Nutę", z różnych regionów/części Polski.

Pokażemy, że Polacy wszędzie tańczą, śpiewają i dobrze się bawią, bo od urodzenia mają przecież muzykę we krwi! Ponieważ kreujemy wizerunek w pełni pozytywny, pojawią się również ważne dla nas elementy/motywy codzienności: szkół, uczelni, urzędów, sejmu RP, a nawet Zakonu, Kościoła i ambony. Oczywiście, wszędzie wszyscy tańczą i dobrze się bawią! :D
Pojawią się także inne ciekawe nacje tańczące naszą Polską piosenkę! A co! ;-)

Nasi rodzimi: artyści, urzędniczki, egzaminatorzy, redaktorzy, pracownicy biur, górale, ale i najróżniejsze mniejszości oraz odmienności ukazane w dobrym świetle jedności. Wszyscy jesteśmy Ludźmi, a nasze serca biją jednym rytmem. Będziemy więc z uśmiechem tańczyć, śpiewać i pokazywać Polskę z tej jak najlepszej strony! ;-)

Video-clip choć jest "jajcarską parodią" aby załagodzić nasze codzienne niesnanski i podejść odrobinę z dystansem do Świata, ma najogólniej charakter promocyjny dla walorów Polskości, zarówno wewnętrznie (krajowo), jak i na zewnątrz, dla całego Świata.


Ty też chcesz wziąć udział w nagraniu teledysku?

Super! Nie ma sprawy - jest taka możliwość! :) Ten teledysk będzie naszym wspólnym dziełem, dzięki: PolakPotrafi.pl. Video-Clip ma pokazać nas Polaków z najróżniejszych stron. Czekamy zatem na zgłoszenia od chętnych i oryginalnych uczestników (takich jak TY :-) ) pod adresem mailowym: Charlie@Handsomer.pl 

* (Uwaga! Głównym warunkiem wzięcia udziału w nagraniu jest wysłanie swojego zgłoszenia mailem [imię, nazwisko, opis, zdjęcie / link do fb] oraz złożenie dowolnego datku na rzecz niniejszego teledysku w niniejszym serwisie: PolakPotrafi.pl Skontaktujemy się z wybranymi kandydat(k)ami.) :-)


Polub nasz Fan Page Projektu na fb:

Dostępny po kliknięciu: TUTAJ.


Charlie Handsomer & jego teledyski:

Charlie Handsomer - to niezwykle oryginalna i kontrowersyjna postać muzyczna kreowana przez Karola Juchniewicza (polskiego multiartystę). Oto symboliczna kropelka w morzu dla jego działalności muzycznej:


Charlie Handsomer - Warszawski GangNamStyle (teledysk)
Karol Juchniewicz (Charlie Handsomer) - List do Mamy [COVER]
Moje inne utwory & piosenki (audio):

Charlie Handsomer - World's Love (piosenka autorska) [EN]

 


Charlie Handsomer - Anioł Stróż (piosenka autorska)

Charlie Handsomer - Tylko medialni są namacalni (piosenka autorska)Kontakt & Social Media

Oficjalny adres E-mail: Charlie@Handsomer.pl

Formularz kontaktowy &  Oficjalny Facebook >>

Więcej twórczości Charlie'ego Handsomer'a znajdziecie na oficjalnej polskiej stronie internetowej:
Dlaczego jesteśmy na PolakPotrafi.pl (crowdfunding)?


Jak do tej pory, projekt muzyczny "Charlie Handsomer"  nie miał żadnego dofinansowania ani powiązań komercyjnych i był realizowany li i jedynie z prywatnego budżety multiartysty [Karol Juchniewicz].

A jeśli cokolwiek z zebranego kapitału zostanie?

Żaden grosz się nie zmarnuje! :-) W takiej sytuacji przeznaczamy pozostały kapitał na promocję teledysku oraz dalsze nagrody, prezenty i upominki dla Wszystkich naszych Darczyńców, czyli Was! :) Dziękujemy Wam za to, że jesteście z Nami.

Zdobądź nagrodę!

Przygotowliśmy pełno atrakcyjnych i z pewnością oryginalnych pakietów nagród. Wiele kreatywnych upominków, które przyznamy Wam uznaniowo za wsparcie lub/i rozlosujemy sposród Wszystkich Wspierających!


Serdeczne podziękowania dla Każdego z Was za wsparcie! :-) Do dzieła! :-)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.03.2016 18:06