Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Maciek Jarzębski

Maciek Jarzębski

Toruń, Polska

DJ/Promotor, 1/2 projektu We Love Beats, na co dzień zajmuję się PR / marketingiem / social media

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11267 PLN z 10500 PLN

286 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

107%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.03.2017.

We Love Beats - DILLACIOUS wydanie dwupłytowego albumu

O projekcie

DOŁĄCZ DO ZBIÓRKI! WYDAJEMY SUPER ALBUM!

Czy wiesz co łączy 'Didn't Cha Know?' Erykah Badu, 'Runnin' The Pharcyde, 'The Light' Commona czy 'Stake Is High' De La Soul? Każdy z tych utworów to kawał dobrej muzyki (wiadomo), ale jest jeszcze jeden wspólny mianownik - p r o d u c e n t. I to nie byle jaki, bo prawdziwa legenda produkcji muzycznej - J DILLA, znany również jako Jay Dee. 

J Dilla odszedł 10 lutego 2006 roku, przegrawszy walkę z ciężką chorobą. Zbliża się ten czas w roku kiedy na całym świecie rzesze fanów geniuszu Dilli ponownie oddadzą mu hołd. Sposobów jest wiele, nasz projekt od 5 lat organizuje tematyczną imprezę poświęconą pamięci legendy Detroit. W zeszłym roku zboczyliśmy nieco z utartego szlaku, aby wzbogacić nasz toruński tribute. Przygotowaliśmy niespodziankę w postaci kompilacji bitów (DILLACIOUS Vol.1) inspirowanych brzmieniem Jay Dee - 10 PRODUCENTÓW, 10 WYJĄTKOWYCH BITÓW. Cały materiał udostępniliśmy w formie elektronicznej w serwisach YouTube oraz Soundcloud. Przez ostatni rok nasza kompilacja zebrała kilkadziesiąt tysięcy odtworzeń. Pojawiły się również liczne pytania o fizyczną wersję albumu, o której myśleliśmy, lecz jak do pory bez namacalnego efektu. W tym roku przygotowujemy drugą odsłonę naszego albumu i w związku z tym pomyśleliśmy, że jest to doskonała okazja żeby wrócić do pomysłu wydania płyty. Nasz cel to wydanie dwupłytowego digipacku zawierającego pierwszą oraz drugą cześć DILLACIOUS. Mamy ogromną nadzieję, że dzięki portalowi PolakPotrafi nasza kompilacja już wkrótce rozbrzmi w odtwarzaczach słuchaczy.

NA CO ZBIERAMY

Dwupłytowy digipack zawierający pierwszą oraz drugą cześć albumu DILLACIOUS.
Nasz materiał zawiera bity artystów, których prawdopodobnie wiele osób będzie miało okazję dopiero poznać, jak również tych znanych z mniej lub bardziej mainstream’owych produkcji na rodzimym rynku, a także w innych europejskich krajach czy USA. Producenci, których zaprosiliśmy szybko przekonali się do zaproponowanej przez nas formuły beat tape'u poświęconego pamięci J Dilla. Dobór osób nie był przypadkowy – postawiliśmy na beatmakerów identyfikujących się z województwem kujawsko-pomorskim (taki lokalny patriotyzm z naszej strony). Każdemu z nich chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za poświęcony czas i olbrzymi wkład w ten projekt. Oer Beatz (B.O.K), Miqu, StePs, JulekWest, Szpalowsky, The Returners, Bryndal, Oliwa, Młodszy, SiwySiwek, Moo Latte, Spear Oh x Pers oraz Steve Nash - wielki szacunek za Waszą pracę. Mamy ogromną nadzieję, że już niebawem będziemy mogli osobiście wręczyć Wam świeżo wytłoczone egzemplarze naszego wspólnego projektu. 

KIM JESTEŚMY

Projekt We Love Beats tworzą Maciek Jarzębski i Patryk Wróblewski, dwaj zapaleńcy popularyzujący szeroko pojęte nowe brzmienia. Mieszkamy w Toruniu i tu najczęściej można nas usłyszeć. Nasza inicjatywa jest swoistą alternatywą wobec popkulturowej monotonii list przebojów. Nadrzędnym celem projektu jest promowanie niebanalnej muzyki oraz jej twórców. Od kilku lat organizujemy cykliczne imprezy, gramy sety DJskie, a także prowadzimy bloga, na którym publikujemy cotygodniowe zestawienia muzycznych nowości. Chcesz nas lepiej poznać? Zachęcamy do klikania:

www.facebook.com/welovebeats.official 

www.welovebeats.pl

http://bit.ly/WLBonYouTube

https://soundcloud.com/We-Love-Beats

www.instagram.com/we.love.beats

JAK MOŻESZ POMÓC

Do szczęśliwego zrealizowania naszego marzenia brakuje nam zaledwie dwóch rzeczy:

1. Wytłoczenia płyt (1000 szt.).
2. Wydrukowania okładek (500 szt.).

I tu wkraczacie do akcji Wy! Możecie wesprzeć wydanie naszego dwupłytowego digipacku wybierając jedną z nagród, która przybliży nas do realizacji naszego celu. Każde wsparcie jest dla nas ważne, a nagrody są bardzo atrakcyjne. :)

Jeśli akcja się powiedzie, zobowiązujemy się przed końcem marca 2017 dostarczyć każdemu wspierającemu dwupłytowy egzemplarz kompilacji DILLACIOUS.

Założyliśmy nakład 500 sztuk, ale w związku z tym, że zgodnie z zasadami serwisu nie możemy zakończyć kampanii przed czasem, jeśli zainteresowanie naszym projektem będzie większe, wytłoczymy odpowiednio więcej sztuk, aby zadowolić wszystkich wspierających. Nie planujemy żadnych dotłoczeń po zakończeniu akcji. 

W przypadku gdyby jednak nie udało nam się zebrać ustalonej kwoty w terminie, wpłacone przez Ciebie fundusze wrócą na Twoje konto, zatem nic nie ryzykujesz! 

STATUS PROJEKTU

Na ten moment gotowa jest pierwsza część DILLACIOUS EP (muzyka + oprawa graficzna). Druga odsłona naszej kompilacji jest jeszcze na etapie zamykania listy gości oraz prac nad poligrafią. Internetową premierę albumu planujemy w połowie lutego 2017. Na bieżąco będziemy informować o postępach. Aby przekonać Was do wsparcia naszej inicjatywy zachęcamy do sprawdzenia DILLACIOUS Vol.1. Tracklista albumu prezentuje się następująco: 

DILLACIOUS Vol.1 (2016)
01. MIQU - MOVE BACK
02. STEPS - ANOTHER DRAFT
03. JULEKWEST - JAY LOVES FRANCE
04. SZPALOWSKY - JAY DEED IT AGAIN
05. OERBEATZ - MAKE IT FAST
06. BRYNDAL - LET THE $$$ CIRCULATE
07. OLIWA - WELCOME 2 DETROIT
08. MŁODSZY - DO IT
09. THE RETURNERS FT. EL DA SENSEI - DEAR DILLA
10. SIWYSIWEK - DAY MILLA

Jeżeli jeszcze Was nie przekonaliśmy, dumnie prezentujemy pierwszy singiel promujący DILLACIOUS Vol.2. Autorem bitu jest wszechstronny muzyk i producent MOO LATTE. Jest to przedsmak tego co usłyszycie na drugiej części projektu. Kompletny materiał rozbrzmi w Waszych głośnikach w połowie lutego 2017. Turn it up!

A tak brzmi drugi singiel, który wyszedł spod ręki duetu Bryndal / Rychlicki.

Sprawdźcie również kolejne numery z Vol.2.

 

Kosztorys naszego projektu wygląda następująco:

1. Tłoczenie płyt (1000 sztuk) - 1 600 PLN
2. Druk okładek – podwójny digipack (500 sztuk) – 2 100 PLN
3. Koszty przesyłki (koperty bąbelkowe + przesyłka priorytetowa) - 4 000 PLN
4. Prowizja portalu PolakPotrafi + podatek od zbiórki – 2 500 PLN
5. Koszt promocji, kampanii informacyjnej na facebooku oraz produkcji stickersów do płyt - 300 PLN

Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie napisz do nas na: welovebeatsofficial@gmail.com

Media o Twoim projekcie:

Ambasadorzy nowego brzmienia

www.sfera.umk.pl | 2017-03-06

Maciek Jarzębski i Patryk Wróblewski to duet tworzący projekt We Love Beats. Promotorzy i popularyzatorzy nowego brzmienia i niszowych twórców. Dwupłytowe wydawnictwo „Dillacious” udało im się sfinansować dzięki kampanii crowdfundingowej.

Dali na zapowiedzi #24. We Love Beats / Jarecki / Bitamina

gramuzyka.redblog.gk24.pl | 2017-02-21

Dziś nieco inny zestaw zapowiedzi, bo dwie pierwsze zostaną wydane “na fizyku”, jeśli uda się zebrać pieniądze w akcjach crowdfundingowych. Zachęcam więc do wsparcia We Love Beats i ich projektu “Dillacious” oraz Jareckiego, który szykuje solową płytę “Za wysoko”. A Bitamina? Ta wyjdzie na bank i szczerze polecam zamówić.

Wesprzyj We Love Beats, którzy chcą wydać kompilację poświęconą J Dilli

noisey.vice.com | 2017-02-16

W oczekiwaniu na drugą część "Dillacious", autorzy projektu myślą już o wydaniu fizycznym płyty.

Dillacious może ukazać się na fizyku – We Love Beats rozpoczęli akcję na PolakPotrafi

soulbowl.pl | 2017-02-16

Kilka dni temu obchodziliśmy 11 rocznicę śmierci J Dilli. Z tej okazji We Love Beats szykują drugą część składanki Dillacious, gdzie swoje bity inspirowane producentem z Detroit, zaprezentowali polscy artyści, w tym m.in. The Returners, Bryndal, Oliwa, Młodszy, SiwySiwek, Moo Latte, Spear Oh x Pers i Steve Nash. To jednak nie wszystko — chłopaki chcą wydać obie płyty na fizyku. Jak? Zorganizowali zbiórkę pieniędzy na stronie PolakPotrafi. O szczegółach przeczytacie poniżej.

"Dillacious" - wesprzyj wydanie polskiej kompilacji poświęconej J Dilli!

www.popkiller.pl | 2017-02-14

W zeszłym roku prezentowaliśmy Wam "Dillacious" - polski tribute dla nieodżałowanej pamięci J Dilli, EPkę złożoną z 10 beatów (autorstwa najlepszych beatmakerów z województwa kujawsko-pomorskiego - m.in. The Returners, Oera, Szpalowsky'ego, Bryndala...) inspirowanych niesmiertelnymi vibe'ami Dilla Dawga. W tym roku We Love Beats, inicjatorzy projektu, chcą iść krok dalej - i potrzebują do tego Waszej pomocy!

We Love Beats wierzy, że PolakPotrafi – przyłącz się do zbiórki toruńskiego projektu!

www.exxist.pl | 2017-02-10

31 stycznia wystartowała zbiórka, której celem jest pozyskanie pieniędzy na wydanie dwupłytowego albumu z muzyką kilkunastu wyjątkowych producentów, którzy w ten sposób zdecydowali się oddać hołd J Dilla – legendarnemu producentowi z Detroit. Pomysłodawcami akcji jest toruński projekt We Love Beats, który tworzą Maciek Jarzębski i Patryk Wróblewski, dwaj zapaleńcy popularyzujący szeroko pojęte nowe brzmienia. Album zatytułowany DILLACIOUS tworzą dwie kompilacje – vol.1 oraz vol.2. Pierwsza część powstała w zeszłym roku, natomiast druga rozbrzmi w głośnikach słuchaczy jeszcze w tym miesiącu. Zbiórka na portalu PolakPotrafi.pl potrwa do końca lutego 2017.

Możesz pomóc wydać im płytę! Ciebie kosztuje to tylko 21 zł

ddtorun.pl | 2017-02-08

Twórcy toruńskiego projektu We Love Beats proszą o pomoc. Maciek i Patryk chcą wydać płytę z beatami stworzonymi przez artystów, którzy związani są z naszym regionem. Ten wyraz lokalnego patriotyzmu to hołd dla J. Dilla - zmarłego w 2006 roku producenta muzycznego z Detroit.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.03.2017 22:10