Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ania Witkowska

Ania Witkowska

Gdańsk, Polska

Dharma Festival to rosnący w siłę festiwal muzyki psychodelicznej odbywający się na północy Polski. Ostatnie dwie edycje odbyły się nad polski morzem w Piaskach, Krynica Morska. Poza muzyką na wysokim poziomie nasi goście mogą brać udział w różnorodnych warsztatach i prelekcjach oraz zwiedzać takie przestrzenie jak Circus, Shop i Food Area. Dharma Collective jest otwarta na odwiedziny całych rodzin, przewidziane są również warsztaty dla najmłodszych.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5234 PLN z 5000 PLN

96 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.08.2017.

Dharma Festival 2017 - repair

O projekcie


KOCHANI!

Większość z Was, do których dotrze nasza prośba, znają Dharmę.
Dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli nas poznać: Dharma Festival to święto muzyki elektronicznej (psy, goa, ambient, chillout...).

Więcej info: https://www.facebook.com/DharmaFestival/

 

 

Organizujemy je od 5 lat w północnej Polsce. Festiwal rośnie w siłę, niestety zdarzają się takie sytuacje jak w tym roku...

Na koniec zdarzyły się rzeczy nieprzewidziane i niewliczone w koszta imprezy, m.in. uszkodzenie agregatu w drodze powrotnej, dodatkowe koszty związane z wynajęciem ośrodka.Chcielibyśmy prosić Was o pomoc w sfinansowaniu części tych wydatków by w przyszłym roku Dharma mogła znów się odbyć. Wybraliśmy tę formę zbiórki pieniędzy - crowdfunding, żeby była przejrzysta i oficjalna. Nie są to pieniądze, które idą do naszej kieszeni, ale jeśli ich nie zbierzemy, będziemy musieli nasze kieszenie opróżnić :( Zaznaczamy, że Dharma to nie forma zarobku, robimy to bo chcemy zrzeszać ludzi takich jak my. Poświęcamy temu projektowi każdą wolną chwilę, by było coraz ciekawiej.Bardzo nam zależy na tym by móc znów zobaczyć Wasze uśmiechnięte twarze i otwarte serca, a Dharma Festival 2018 wisi na włosku :( Jeżeli i Wam zależy na tym by móc spotkać się w przyszłym roku, a Dharma była jeszcze gorętsza wpłaćcie choćby złotówkę.

Jeśli zbiórka przekroczy nasze oczekiwania każdą dodatkową złotówkę przeznaczymy na koszty organizacji Dharma Festival 2018.

LICZYMY NA WAS I WASZE DOBRE SERCA, WIERZYMY, ŻE NIE ZOSTAWICIE NAS NA LODZIE ;)Chcielibyśmy zacytować część jednej z wielu pozytywnych recenzji na temat Dharma Festival:
"Naprawdę ten festiwal zmienia światopogląd. Czuje, że ewoluowałem, a to dopiero 3ci taki festiwal w moim życiu. Za mną był tylko Mayak i Las Camp, ale one były bez porównania do tego co się wydarzyło na tym zgrupowaniu. Prawie UTOPIA. Jego magia jeszcze trwała po wyjeździe. Gdy dotarliśmy do Gdańska to w przejściu podziemnym pewien człowiek spytał mnie gdzie chciałbym trafić po śmierci? A ja odpowiedziałem, ze do miejsca skąd właśnie odjeżdżamy "Chcesz poznać Dharmę? Zapraszamy do obejrzenia filmów Krzysztofa Wasylkowskiego:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLPjDkuiAK6vz4aos63VB-SsgqhCtNVWox

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 04.08.2017 22:10