Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Defying

Defying

Olsztyn

Defying łączy ciężkie gitarowe brzmienia z melodyjnymi akustycznymi partiami i delikatnymi pasażami. Zespół nie boi się eksperymentowania i często sięga po niekonwencjonalne środki, wśród których można usłyszeć szerokie spektrum efektów gitarowych, gitarę akustyczną czy wiolonczelowe smyczki. Głównym założeniem jest stworzenie wyjątkowej atmosfery, pełnej melancholii, niepokoju, grozy i mocnego, metalowego uderzenia.

Grupa na koncie ma udane występy m.in. z Obscure Sphinx, Butterfly Trajectory, Tides From Nebula czy Closterkeller.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3116 PLN z 2500 PLN

56 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

124%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.11.2013.

Wydaj nasz debiutancki album!

O projekcie

Po latach ewolucji stylu muzycznego i komponowania materiału, Defying w końcu rejestruje swój pierwszy długogrający album!

Nie będzie to tylko płyta, ale tajemnicza opowieść o sprawach, które mogą wiązać się z każdym z nas. Wychodzimy do Was ze śmiałym, iście pozaziemskim albumem koncepcyjnym, który jednak mocno osadzony będzie wśród ludzi. Siedem utworów, prawie godzina muzyki, jedna historia. Chciałbyś poznać jej tajemnice?

Robimy to własnymi siłami i z własnych środków, jednak koszty takiego przedsięwzięcia potrafią niestety przerastać. Teraz dzięki Wam moglibyśmy zrealizować nasze marzenie i wydać album, nad którym tak długo pracowaliśmy.

Wcześniej nie prosiliśmy o wsparcie finansowe, mimo że w naszym kraju realizowanie muzycznych pasji potrafi być bardzo kosztowne. Jednak dzięki Wam wszystko może się odmienić!

Każde, nawet najdrobniejsze wsparcie jest dla nas na wagę złota. Wy możecie mieć natomiast pewność, że odwdzięczymy się po stokroć!

Potrzebujemy 2 500 zł, aby móc we własnym zakresie wydać płytę, którą właśnie rejestrujemy.

Pomożecie?

 

W skład Defying wchodzą:

Piotr Stępiński - wokal, gitara rytmiczna

Rafał Warniełło - gitara prowadząca

Paweł Siemaszko - bas

Tomasz Semeniuk - perkusja

 

https://www.facebook.com/defyingolsztyn

http://defying.bandcamp.com/

 

Defying łączy ciężkie gitarowe brzmienia z melodyjnymi akustycznymi partiami i delikatnymi pasażami. Zespół nie boi się eksperymentowania i często sięga po niekonwencjonalne środki, wśród których można usłyszeć szerokie spektrum efektów gitarowych, gitarę akustyczną czy wiolonczelowe smyczki. Głównym założeniem jest stworzenie wyjątkowej atmosfery, pełnej melancholii, niepokoju, grozy i mocnego, metalowego uderzenia. Grupa na koncie ma udane występy m.in. z Obscure Sphinx, Butterfly Trajectory, Tides From Nebula czy Closterkeller.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.11.2013 18:06