Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

magdaparadziej

magdaparadziej

Pińczów

Cześć !
Muzyka to całe moje życie, śpiewanie jest dla mnie jak tlen, a spotkania muzyczne z Wami dodają mi siły
i wiary, że to co robię ma sens.
Życie nie rozpieszcza, kładzie kłody pod nogi, pewnie każdy z Was przeżywał chwile w których musiał podjąć ważne decyzje życiowe.. u mnie ten moment jest właśnie teraz.. nie chcę przeżyć życia nie będąc spełnioną i usatysfakcjonowaną osobą, chcę być na scenie, chcę komponować, tworzyć, pisać teksty, nagrywać płyty i koncertować dla Was !
Już mi tak niewiele brakuje..
dajcie szansę :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

615 PLN z 13000 PLN

9 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 08.07.2019 22:10

Debiutancki Singiel

This project is also available in english version. Click here to change language

O projekcie

 

Cześć Kochani !

Celem mojego projektu jest nagranie debiutanckiego singla z producentem muzycznym, którego utwory codziennie słyszycie w stacjach radiowych. Realizacja projektu rozpocznie się zaraz po uzbieraniu funduszy.

Dla osób, które pomogą mi w spełnieniu mojego marzenia przygotowałam liczne nagrody: zdjęcie z autografem, kubek ze zdjęciem, t-shirty damskie i męskie z nadrukowanym logo, torba na zakupy z logo, niespodzianka muzyczna.

Kontakt: magdaparadziejofficial@wp.pl

Kilka słów o mnie..

muzyka to moje życie, to moja największa pasja, bez której nie mogę funkcjonować, może to banalnie brzmi, ale naprawdę tak jest..

 

Pewnie pamiętacie mnie z programu telewizyjnego, którego finalistką zostałam 4 lata temu, przez ten czas bardzo dużo pracowałam nad sobą, nad wokalem, schudłam 26 kg i dziś jestem zupełnie inna osobą. dawna Magda

 

Życie pisze różne scenariusze, moja muzyczna droga jest kręta, wyboista,ciągle pod górkę, czasem brakuje wiary i sił, by walczyć o swoje marzenia.

 

Uczciciwe Wam powiem..  potrzebuję uzbierać 13 000 zł na projekt o nazwie Debiutancki Singiel, chcę we współpracy z producentem stworzyć dobry materiał, tak naprawdę, by wystartować potrzebuję co najmniej 3 utworów, ale nie chcę Was aż tak obciążać, bo to się robi dość pokaźna suma.. Jeśli uzbieramy więcej będę najszczęśliwszą Magdą na świecie ! :)

 

Planuję połączyć pop z soulem i funky, bo w tych klimatach czuję się najlepiej, są to gatunki muzyczne w których możemy przekazywać swoje emocje..

 

a ja mam ich w sobie dość sporo, bo ostatnie lata życia dały mi mocno w kość.. dużo przeżyłam.. ale dzięki temu dziś jestem silniejsza, z wielką motywacją i chęcią zawalczę o swoje marzenia.

 

Chcę śpiewać ! Komponować, pisać teksty, koncertować i przeżyć swoje życie tak, aby na starość powiedzieć do siebie "Magda ! Zrobiłaś to co chciałaś" :)

 

Bardzo potrzebuję Waszego wsparcia,bo bez Was to nie ma najmniejszego sensu, a ja ze swojej strony obiecuję, że nie zawiodę.

 

Magda

 

 

Media o Twoim projekcie:

Magda Paradziej wydaje debiutancki singiel. Możemy pomóc.

echodnia.eu | 2019-06-07

Utalentowana pińczowianka, wokalistka, laureatka wielu nagród, finalistka The Voice of Poland, zbiera fundusze na swój debiutancki singiel. Trwa projekt na portalu polakpotrafi.pl. Magda Paradziej, znana między innymi z udziału w finale programu The Voice of Poland w telewizyjnej „dwójce”.