Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Siloe

Siloe

Kraków

Siloe Yad Adonai to zespół, który powstał jesienią 2011 roku w Krakowie. Jesteśmy studentami, poznaliśmy się w duszpasterstwie akademickim WAJ. Gramy w klimatach reggae-balladowych. Muzyka to nasz sposób życia i mówienia o nim.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3771 PLN z 3000 PLN

48 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 19.06.2013 00:12

Debiutancka płyta zespołu Siloe Yad Adonai

O projekcie

Siloe Yad Adonai

Zespół Siloe to grupa przyjaciół z duszpasterstwa akademickiego WAJ w Krakowie, która założyła zespół, żeby razem cieszyć się muzyką. Z czasem zaczęliśmy dawać koncerty i okazało się, że naszą muzyką chcą się też cieszyć inni. Zachęcani przez wielu ludzi nagraliśmy niedawno płytę, którą teraz chcielibyśmy wydać.

Odwiedź naszą stronę!

Nasze piosenki oscylują pomiędzy reggae a nastrojowymi balladami. Choć nieraz mówią o Bogu, nie są typowymi piosenkami religijnymi. Wyrażają raczej rozterki i nadzieje człowieka, który próbuje jakoś żyć we współczesnym świecie i się nie pogubić.

Nasza płyta wyjdzie najprawdopodobniej w nakladzie 500 egzemplarzy. Chcemy ją rozprowadzać wśród studentów duszpasterstwa akademickiego, a także na tegorocznych Ignacjańskich Dniach Młodzieży w Starej Wsi, oraz Jezuickich Dniach Młodzieży w Świętej Lipce. Całość dochodu ze sprzedaży zostanie przeznaczona na potrzeby hospicjum, które zakłada nasza przyjaciółka.

 Materiał na płytę jest już gotowy. Posłuchaj!

 

Mozesz też obejrzeć nasze zdjęcia z sesji nagraniowej: Obejrzyj!

 

Posłuchaj pra-premierowego kawałka "Niepodzielni"!

 

Choć mamy już 100% można dalej wpłacać! :)

Szykuje się ładne wydanie w digipacku z książeczką, więc więcej pieniążków się przyda. Za każde wsparcie będziemy bardzo wdzięczni!

Siloe pod mostem