Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Ziomek

Michał Ziomek

Podegrodzie

23-letni student V roku Psychologii na WSB-NLU w Nowym Sączu poruszający się na wózku inwalidzkim, choruje na dystrofię mięśniową obręczowo-kończynową, autor muzyki, tekstów piosenek, wierszy, kocha muzykę reggae, funk i hard rock, gra na instrumentach klawiszowych i śpiewa w trzech zespołach, marzy o nagraniu debiutanckiej, w pełni autorskiej płyty.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6025 PLN z 6000 PLN

44 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.11.2013.

Debiutancka płyta marzyciela-realisty

O projekcie

Poniżej możesz posłuchać mojego występu w finale 9. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty w Krakowie. Zdobyłem tam pierwsze miejsce i dopiero wtedy uzmysłowiłem sobie, jak bardzo pragnę spełnić swoje marzenie o nagraniu płyty! Właśnie wtedy dotarło do mnie, że mogę stanąć na przekór mojej niepełnosprawności (zanik mięśni) i pokonać nawet największe góry. Byłem tam dzięki swojemu uporowi, ale również dzięki ludziom, którzy mnie na codzień wspierali i którym za wszystko dziękuję. ZAPRASZAM DO SŁUCHANIA!

Below you can listen to my performance in the final 9 Festiwal Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty in Cracow. Won first place there and then I realized how much I want to fulfill my dream of recording an album! That's when it occurred to me that I can stand in spite of my disability (muscular dystrophy) and overcome even the greatest mountain. I was there because of my stubbornness, but also thanks to the people who supported me on a daily basis and which I am grateful. ENJOY!

 

Tutaj możesz posłuchać moim piosenek, które nagrałem w warunkach domowych, a które na pewno zostaną poprawione - z pomocą "żywych" instrumentów - i które na pewno będą pięknie brzmiały! ZAPRASZAM I ZACHĘCAM DO ODSŁUCHIWANIA!

Here you can listen to my songs that I recorded at home, and that will certainly be improved - with "live" instruments - and will sound beautifully for sure! I invite and encourage to listen to!

Teraz widzisz, że dzięki innym ludziom można osiągnąć wiele. Jeśli chcesz, dołącz do nich i wspomóż mnie w walce o marzenia. Może właśnie Twoim marzeniem jest spełnienie kogoś marzenia. Kogoś, kogo możesz nawet nie znać, ale możesz mu pomóc jak tylko możesz!

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i za każde słowo, wspomnienie, udostępnienie tego projektu, każdy grosz, każdą złotówkę - SZCZERZE DZIĘKUJĘ! :)

Now you see that with other people, you can achieve a lot. If you want, join to them and help me in the fight for a dream. Maybe that's your dream to meet someone dreams. Someone you did not know, but you can help him as much as you can!

I greet you all very warmly and for each word, memory, sharing this project, every penny - I sincerely THANK YOU! :)

Media o Twoim projekcie:

Marzyciel z Podegrodzia chce nagrać płytę. Możesz pomóc

www.sadeczanin.info | 2013-10-01

W czerwcu rozkochał w sobie jury i zwyciężył w finale Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty w Krakowie. Teraz swoim talentem pragnie wzbudzić sympatię mieszkańców Sądecczyzny. Michał Ziomek zakwalifikował się do projektu polak potrafi.pl, dzięki któremu może spełnić się jego największe marzenie – o nagraniu autorskiej płyty. Potrzebuje jedynie naszego wsparcia.

Stracił siły, ale wciąż ma głos

www.dziennikpolski24.pl | 2013-09-28

Niepełnosprawny artysta z Podegrodzia Michał Ziomek zbiera pieniądze na płytę. - Muszę spełnić marzenie, póki jeszcze mam na to czas - wyznaje utalentowany 23-latek.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.11.2013 18:06