Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Michał Ziomek

Michał Ziomek

Podegrodzie

23-letni student V roku Psychologii na WSB-NLU w Nowym Sączu poruszający się na wózku inwalidzkim, choruje na dystrofię mięśniową obręczowo-kończynową, autor muzyki, tekstów piosenek, wierszy, kocha muzykę reggae, funk i hard rock, gra na instrumentach klawiszowych i śpiewa w trzech zespołach, marzy o nagraniu debiutanckiej, w pełni autorskiej płyty.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy:


44 Wspierający

100% Postęp

6025 PLN z 6000 PLN

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania, model "wszystko albo nic", zbiórka będzie aktywna do 07.11.2013

Debiutancka płyta marzyciela-realisty

O projekcie

Poniżej możesz posłuchać mojego występu w finale 9. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty w Krakowie. Zdobyłem tam pierwsze miejsce i dopiero wtedy uzmysłowiłem sobie, jak bardzo pragnę spełnić swoje marzenie o nagraniu płyty! Właśnie wtedy dotarło do mnie, że mogę stanąć na przekór mojej niepełnosprawności (zanik mięśni) i pokonać nawet największe góry. Byłem tam dzięki swojemu uporowi, ale również dzięki ludziom, którzy mnie na codzień wspierali i którym za wszystko dziękuję. ZAPRASZAM DO SŁUCHANIA!

Below you can listen to my performance in the final 9 Festiwal Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty in Cracow. Won first place there and then I realized how much I want to fulfill my dream of recording an album! That's when it occurred to me that I can stand in spite of my disability (muscular dystrophy) and overcome even the greatest mountain. I was there because of my stubbornness, but also thanks to the people who supported me on a daily basis and which I am grateful. ENJOY!

 

Tutaj możesz posłuchać moim piosenek, które nagrałem w warunkach domowych, a które na pewno zostaną poprawione - z pomocą "żywych" instrumentów - i które na pewno będą pięknie brzmiały! ZAPRASZAM I ZACHĘCAM DO ODSŁUCHIWANIA!

Here you can listen to my songs that I recorded at home, and that will certainly be improved - with "live" instruments - and will sound beautifully for sure! I invite and encourage to listen to!

Teraz widzisz, że dzięki innym ludziom można osiągnąć wiele. Jeśli chcesz, dołącz do nich i wspomóż mnie w walce o marzenia. Może właśnie Twoim marzeniem jest spełnienie kogoś marzenia. Kogoś, kogo możesz nawet nie znać, ale możesz mu pomóc jak tylko możesz!

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i za każde słowo, wspomnienie, udostępnienie tego projektu, każdy grosz, każdą złotówkę - SZCZERZE DZIĘKUJĘ! :)

Now you see that with other people, you can achieve a lot. If you want, join to them and help me in the fight for a dream. Maybe that's your dream to meet someone dreams. Someone you did not know, but you can help him as much as you can!

I greet you all very warmly and for each word, memory, sharing this project, every penny - I sincerely THANK YOU! :)

Media o Twoim projekcie:

Marzyciel z Podegrodzia chce nagrać płytę. Możesz pomóc

www.sadeczanin.info | 2013-10-01

W czerwcu rozkochał w sobie jury i zwyciężył w finale Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty w Krakowie. Teraz swoim talentem pragnie wzbudzić sympatię mieszkańców Sądecczyzny. Michał Ziomek zakwalifikował się do projektu polak potrafi.pl, dzięki któremu może spełnić się jego największe marzenie – o nagraniu autorskiej płyty. Potrzebuje jedynie naszego wsparcia.

Stracił siły, ale wciąż ma głos

www.dziennikpolski24.pl | 2013-09-28

Niepełnosprawny artysta z Podegrodzia Michał Ziomek zbiera pieniądze na płytę. - Muszę spełnić marzenie, póki jeszcze mam na to czas - wyznaje utalentowany 23-latek.

44

Wspierających

6025 zł

Z całkowitej kwoty 6000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany 07.11.2013

Wesprzyj projekt

Wpłać 1 zł lub więcej!

Za każdą złotówkę, dwie, trzy, a nawet cztery... i tak dalej - bardzo dziękuję, bo każdy grosz się liczy. Szacunek!

3 Wspierających
 
Pozostało: 12

Wpłać 30 zł lub więcej!

Przy wpłacie 30 zł na konto, otrzymasz podziękowania imienne na FB, jak również kubek i zdjęcie z autografami zespołu oraz list w podzięce za wsparcie!

3 Wspierających
 

Wpłać 50 zł lub więcej!

Jeśli wpłacisz na konto 50 zł lub więcej, otrzymasz płytę z autografami, oraz podziękowania imienne na FB i na okładce płyty, jak również list w podzięce za wsparcie!

11 Wspierających
 

Wpłać 70 zł lub więcej!

Wpłać 70 zł lub więcej, a otrzymasz płytę i kubek z autografami zespołu, a także podziękowania na FB i okładce płyty oraz list w podzięce za wsparcie!

1 Wspierający
 

Wpłać 100 zł lub więcej!

Jeżeli dorzucisz "stówę" lub więcej otrzymasz płytę i podkoszulek z autografami zespołu a także podziękowania imienne na FB oraz na okładce płyty wraz z pamiątkowym dyplomem za wsparcie!

2 Wspierających
 

Wpłać 150 zł lub więcej!

Jeśli wpłacisz 150 lub więcej, dostaniesz płytę i kubek z autografami zespołu, możliwość obecności na próbie zespołu, a także podziękowania imienne na FB i na okładce płyty, a także pamiątkowy dyplom w podziękowaniu za wsparcie!

2 Wspierających
 

Wpłać 200 zł lub więcej!

Jeżeli wpłacisz 200 zł lub więcej, otrzymasz płytę i kubek z autografami zespołu, wspólny wypad na kawę do jednej z nowosądeckich knajpek, możliwość obecności na próbie, ponadto dostaniesz podziękowania imienne na FB i na okładce płyty oraz pamiątkowy dyplom i zdjęcie za wsparcie!

1 Wspierający
 

Wpłać 250 zł lub więcej!

Za tę kwotę otrzymujesz płytę i podkoszulek z autografami zespołu, spędzisz z nami jeden dzień w studiu na sesji nagraniowej, pamiątkowe zdjęcie i dyplom wsparcia oraz podziękowania imienne na FB i płycie CD oraz UWAGA: MOŻLIWOŚCI NAPISANIA JEDNEGO WSPÓLNEGO TEKSTU DO PIOSENKI, KTÓRA UKAŻE SIĘ NA PŁYCIE!

0 Wspierających
 

Wpłać 300 zł lub więcej!

Za tę kwotę otrzymasz 1 płytę, 2 podkoszulki i kubek z autografami zespołu, wspólny obiad z zespołem, jednodniowa obecność na sesji nagraniowej, pamiątkowe zdjęcie i dyplom wsparcia oraz podziękowania imienne na FB i płycie CD!

2 Wspierających
 
Pozostało: 10

Wpłać 350 zł lub więcej!

Jeżeli wpłacisz tą kwotę otrzymasz 2 płyty, 2 podkoszulki i kubek z autografami zespołu, wspólny obiad z zespołem, jednodniowa obecność na sesji nagraniowej, pamiątkowe zdjęcie i dyplom wsparcia oraz podziękowania imienne na FB i płycie CD!

0 Wspierających

O autorze

Michał Ziomek

Michał Ziomek

Podegrodzie

23-letni student V roku Psychologii na WSB-NLU w Nowym Sączu poruszający się na wózku inwalidzkim, choruje na dystrofię mięśniową obręczowo-kończynową, autor muzyki, tekstów piosenek, wierszy, kocha muzykę reggae, funk i hard rock, gra na instrumentach klawiszowych i śpiewa w trzech zespołach, marzy o nagraniu debiutanckiej, w pełni autorskiej płyty.

Napisz wiadomość

Zgłoś patronat/mecenat

Aby zostać patronem lub mecenasem tego projektu, wyślij zgłoszenie korzystając z poniższego przycisku.