Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kuba Leciej

Kuba Leciej

Krotoszyn

www.facebook.com/kubaleciej
Nazywam sie Kuba Leciej mam 31 lat. Od 15 lat gram i śpiewam.
Stałem na scenie jako gitarzysta Peji-Slums Attack, DonGuralesko, Glacy, Kaena, Kroolika Underwooda, Spice 1, Candidy i Gabriela Fleszara i wielu innych.
Dodatkowo, wystąpiłem z Lombardem w Koszalinie 3.08.2014 roku w tvp2 Lato Zet Na fali - wykonując Szklaną Pogodę.

Nagrałem również gitary dla Rozbójnika Alibaby/Bezczela do piosenki Byłaś serca biciem oraz Dla multimilionowego hitu Kaena pt. Zbyt wiele oraz do piosenki Mimo wszystko(i kilku innych na albumie piatek 13go). Nagrałem również wszystkie gitary na ostatnim albumie Kaena - Tylko śmierć może mnie zatrzymać.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

13525 PLN z 13000 PLN

115 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.07.2015.

Debiutancka płyta Kuby Lecieja pt. ECHO

O projekcie


Nazywam sie Kuba Leciej mam 31 lat. Od 15 lat gram i śpiewam. Przez ten czas mialem zaszczyt wspolpracowac z wieloma (w mojej opinii) fantastycznymi muzykami jako wokalista, gitarzysta, autor muzyki, tekstów, aranżer...Stałem na scenie jako gitarzysta Peji-Slums Attack, DonGuralesko, Glacy, Kaena, Kroolika Underwooda, Spice 1, Candidy i Gabriela Fleszara i wielu innych. Dodatkowo, wystąpiłem z Lombardem w Koszalinie 3.08.2014 roku w tvp2 Lato Zet Na fali - wykonując Szklaną Pogodę.Nagrałem również gitary dla Rozbójnika Alibaby/Bezczela do piosenki Byłaś serca biciem oraz Dla multimilionowego hitu Kaena pt. Zbyt wiele oraz do piosenki Mimo wszystko(i kilku innych na albumie piatek 13go). Nagrałem również wszystkie gitary na ostatnim albumie Kaena - Tylko śmierć może mnie zatrzymać.
Szczególnie dumny jestem z gitar na albumie CNO2 Slums Attack.

Od 2013 roku zacząłem pracę nad swoim debiutanckim solowym albumem. Debiut po 15 latach w branży.Pierwszym singlem był dobrze przyjęty utwor pt. KAMIENIE.Na chwilę obecną mam 15 piosenek, ktore są moimi własnymi-autorskimi kompozycjami slowno/muzycznymi utrzymanymi w klimacie rockowym z nowoczesnym elementem loopingu i sampli. Na albumie znajdzie się 12 piosenek.

"Echo" nagrają ze mną :

Krzysztof Siewruk - kapitalny gitarzysta, wokalista oraz kompozytor (smokestack)
Wojtek Łoś Karel - najbardziej charakterystyczny basista we wszechświecie (fruhstuck)
Maciej Głuchowski - serce i bit
Chciałbym pokazać Panstwu ten material w postaci Longplaya na ktorego zbieram pieniadze na tym profilu PolakPotrafi. Walcze o swoje marzenia i wierzę, że nie ma rzeczy nie mozliwych.


Jeśli kwota akcji zostanie przekroczona, w co wierzę :), wówczas kolejnym krokiem będzie finansowanie teledysku do pierwszego singla z płyty ECHO. Mam plany na dalsze kwoty :) ale umówmy się, że ujawnę w momencie zebrania minimalnej kwoty :) Zatem do dzieła !!


Wspólnymi siłami uda się wszystko :) Dziękuję Wam za każdą wpłatę! Ale nic za darmo :) ... Dostajecie nagrody, które przygotowałem (szczegółowa lista na pasku po prawej stronie akcji). Oto one : 

 


Sesja nagraniowa zaplanowana jest na Październik - Listopad 2015. Do tego czasu trwają już proby, przedprodukcja oraz aranzacja materiału. Wejscie do studia wymaga bezbłednego przygotowania materiału, sprzętu czy też głosu. Stąd takie wyprzedzenie akcji. Po za tym najlepsze studia nagraniowe w Polsce maja bardzo napięty roczny kalendarz i w zasadzie listopad to jeden z najwcześniejszych terminów, który jest dostepny. Nagrody zostaną przekazane po otrzymaniu Plyt z tloczni (planowany początek Grudnia 2015r.) czy też zmasterowaniu całości (w postaci mp3)
 Kuba Leciej 
www.facebook.com/kubaleciej

 

Dzięki za chęci :)

Media o Twoim projekcie:

Polak Potrafi: Kuba Leciej wydaje debiutancką płytę Echo. Pomożesz?

poznan.naszemiasto.pl | 2015-06-08

Polak Potrafi i fani Kuby Lecieja wspierają jego przedsięwzięcie. Chce wydać swój debiutancki album "Echo".

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.07.2015 21:09