Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dogs Head

Dogs Head

Toruń, Polska

Dogs Head powstał w Toruniu w 2014 roku.
W skład zespołu wchodzą Adam Gowor "Ziot"-producent, DJ, muzyk zajmujący się szeroko pojętą muzyką elektroniczną, mający na swoim koncie kilka publikacji płytowych oraz wokalista Krzysztof Majczuk "Kisiel", który po projektach rockowych i reggae rozpoczął swoją przygodę z elektroniką. Z mariażu tych dwóch osobowości powstało coś niepowtarzalnego, nowa jakość na polskiej scenie około trip-hop'owej. W pracy nad płytą uczestniczyło kilku znakomitych muzyków m.in. Tomasz Krzemiński (bas, ex. Kobong, Variete, Neuma) wzbogacając elektronikę brzmieniem „żywych” instrumentów. Płyta Dogs Head, powstająca w 2015 roku jest w całości materiałem autorskim, nagranym w studiu domowym stworzonym przez muzyków na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu, zmasterowanym w warszawskim Holosonix przez Waldemara „WDK” Dańczaka.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7500 PLN z 6500 PLN

113 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

115%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.05.2016.

Debiutancka płyta Dogs Head

Wysyłka / Nadzieja roku

Dodano 11.07.2016, godz. 19:51

Kochani ! płyty i koszulki wysłaliśmy w zeszłym tygodniu, pewnie niektórzy już je mają u siebie. Przepraszamy za opóźnienie-mamy nadzieję ,że to koniec perturbacji. Bliższym znajomym i przyjaciołom dostarczymy nagrody osobiście. Złote bilety i single będą ciut później.
http://gra.fm/torunskie-gwiazdy-2016.html
jest plebiscyt na nadzieję roku, można głosować raz dziennie..pomożecie ?

pozdrawiamy serdecznie
DH

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.05.2016 21:09