Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dogs Head

Dogs Head

Toruń, Polska

Dogs Head powstał w Toruniu w 2014 roku.
W skład zespołu wchodzą Adam Gowor "Ziot"-producent, DJ, muzyk zajmujący się szeroko pojętą muzyką elektroniczną, mający na swoim koncie kilka publikacji płytowych oraz wokalista Krzysztof Majczuk "Kisiel", który po projektach rockowych i reggae rozpoczął swoją przygodę z elektroniką. Z mariażu tych dwóch osobowości powstało coś niepowtarzalnego, nowa jakość na polskiej scenie około trip-hop'owej. W pracy nad płytą uczestniczyło kilku znakomitych muzyków m.in. Tomasz Krzemiński (bas, ex. Kobong, Variete, Neuma) wzbogacając elektronikę brzmieniem „żywych” instrumentów. Płyta Dogs Head, powstająca w 2015 roku jest w całości materiałem autorskim, nagranym w studiu domowym stworzonym przez muzyków na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu, zmasterowanym w warszawskim Holosonix przez Waldemara „WDK” Dańczaka.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7500 PLN z 6500 PLN

113 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

115%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.05.2016.

Debiutancka płyta Dogs Head

O projekcie

Zbyt rockowi na elektronikę, zbyt elektoniczni na rocka.

Próbowaliśmy wydać nasz materiał w większości polskich komercyjnych, jak i niezależnych wytwórni. Przez to ,że nie mieścimy się w ramach tak zwanego Szołbiznesu wciąż byliśmy odsyłani dalej. Pojawiała się zawsze ta sama wiadomość - gramy inaczej, ambitnie, profesjonalnie, ALE....

Może gdybyśmy nagrywali kolejne słodkie piosenki o miłości, jeździlibyśmy teraz Bentleyem, jednak nie o to nam chodzi. 

Chcemy być niezależni i dać Wam coś bardziej ambitnego, coś co jeszcze kilka lat temu mogliśmy znaleźć w dobrych rozgłośniach, coś co mogliśmy znaleźć na MTV przed erą nastoletnich ciąż... 

Dlatego postanowiliśmy wydać płytę z Waszą pomocą.

Potrzebujemy również pieniędzy na opłacenie masteringu, oraz grafika, który wykona projekt okładki.

Jeżeli uzbieramy więcej obiecujemy Wam także naprawdę profesjonalny teledysk!

 

 

Na www.chillitorun.pl ukazał się obszerny wywiad z nami. Zapraszamy do lektury ,jeżeli chcecie wiedzieć więcej o nas.

WYWIAD DLA CHILLITORUŃ

 

 

 

 

 

 

Adam Gowor, pochodzący z Bydgoszczy DJ i producent działający na scenie elektronicznej od 2007 roku. W swoim dorobku ma wydawnictwa w takich labelach jak Festival Lounge Records, 49Mannequins czy MyMusic Records. Jest jednym ze współzałożycieli bydgoskiego kolektywu SineWave. Na codzień tworzy i gra muzykę z pogranicza takich gatunków jak drum'n'bass/dubstep.

 

Krzysztof Majczuk, wokalista i autor tekstów pochodzący z Brodnicy, na scenie od 1996 roku. Współtwórca punkrock'owego Jack the Ripper, wokalista reggae'owego O-zone, współzałożyciel Holy Circus działającego w Wielkiej Brytanii. Od spotkania z Ziotem związany także z muzyką elektroniczną. 

 

Dogs Head powstał w Toruniu w 2014 roku.
W skład zespołu wchodzą Adam Gowor "Ziot"-producent, DJ, muzyk zajmujący się szeroko pojętą muzyką elektroniczną, mający na swoim koncie kilka publikacji płytowych oraz wokalista Krzysztof Majczuk "Kisiel", który po projektach rockowych i reggae rozpoczął swoją przygodę z elektroniką. Z mariażu tych dwóch osobowości powstało coś niepowtarzalnego, nowa jakość na polskiej scenie około trip-hop'owej. W pracy nad płytą uczestniczyło kilku znakomitych muzyków m.in. Tomasz Krzemiński (bas, ex. Kobong, Variete, Neuma), Kuba Poturalski (Holy Circus, solo), Adrian Plewniok (O-zone, Rebelion) wzbogacając elektronikę brzmieniem „żywych” instrumentów. Płyta Dogs Head, powstająca w 2015 roku jest w całości materiałem autorskim, nagranym w studiu domowym stworzonym przez muzyków na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu, zmasterowanym w warszawskim Holosonix przez Waldemara „WDK” Dańczaka.

 

Cały budżet na który liczymy to 6500 złotych, w tym :

3600 zł. wytłoczenie 1000 sztuk płyt,wraz z okładką oraz książeczką

1200 zł. opłacenie masteringu

500 zł. opłacenie grafika, który wykona projekt okładki

Resztę pieniędzy przeznaczymy na opłacenie serwisu, wysyłkę koszulek i płyt wprost w Wasze ręce.

 

 

 Jeżeli uda nam się osiągnąć próg 8 tysięcy, spełni się nasz drugie marzenie i dzięki Wam zrealizujemy teledysk, na który mamy już pomysł i który od dłuższego czasu krąży nam w głowach.

Link do teledysku otrzymają wszyscy darczyńcy zaraz po jego zrealizowaniu tak, abyście mogli cieszyć się nim jeszcze przed jego oficjalną  premierą. 

 

 Chcemy sami decydować co i jak wydamy.

Pragniemy wydać niezależny , mocny w przekazie, świeży materiał specjalnie dla WAS.

MY to muzyka, WY to wsparcie, które potrzebne jest do pełni sukcesu.

MY + WY = Nowa jakość w Polskiej muzyce.

Chcemy dać Wam materiał nad którym pracowaliśmy ciężko (ale też dobrze się bawiąc) przez ponad rok. Jest to nasz najbardziej dojrzały i ambitny projekt (a w różnych braliśmy już udział).

 Właśnie Wam chcemy go przekazać i z Waszą pomocą chcemy go wydac.

Wiemy, że możemy na Was liczyć i dzięki wsparciu realizować nasze wspólne cele.

 

 

Znajdziecie nas na :

NASZYM FANPAGE >>KLIK<<

Napisz do nas:

mrdogshead@gmail.com

 

Nie możemy doczekać się wydania płyty, wszystko jest już gotowe do tłoczenia. Postaramy się więc zrealizować nasz cel jak najszybciej - żebyście nie czekali zbyt długo na wysyłkę płyty. Koszulki, płytę w wersji elektronicznej wyślemy zaraz po zakończeniu projektu.

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.05.2016 21:09