Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dogs Head

Dogs Head

Toruń, Polska

Dogs Head powstał w Toruniu w 2014 roku.
W skład zespołu wchodzą Adam Gowor "Ziot"-producent, DJ, muzyk zajmujący się szeroko pojętą muzyką elektroniczną, mający na swoim koncie kilka publikacji płytowych oraz wokalista Krzysztof Majczuk "Kisiel", który po projektach rockowych i reggae rozpoczął swoją przygodę z elektroniką. Z mariażu tych dwóch osobowości powstało coś niepowtarzalnego, nowa jakość na polskiej scenie około trip-hop'owej. W pracy nad płytą uczestniczyło kilku znakomitych muzyków m.in. Tomasz Krzemiński (bas, ex. Kobong, Variete, Neuma) wzbogacając elektronikę brzmieniem „żywych” instrumentów. Płyta Dogs Head, powstająca w 2015 roku jest w całości materiałem autorskim, nagranym w studiu domowym stworzonym przez muzyków na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu, zmasterowanym w warszawskim Holosonix przez Waldemara „WDK” Dańczaka.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7500 PLN z 6500 PLN

113 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

115%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.05.2016.

Debiutancka płyta Dogs Head

nagrody kontakt mrdogshead@gmail.com

Dodano 02.05.2016, godz. 19:36

Szanowna Pani, Szanowny Panie,

Znaleźli się Państwo w gronie wspierających nasz projekt, za co serdecznie dziękujemy. Osoby które wybrały płytę poprosimy o adres do wysyłki.
Jeżeli jako nagrodę wybrali Państwo unikatową koszulkę naszego zespołu, prosimy dodatkowo przesłać rozmiar, typ koszulki-damska, męska, oraz adres do wysyłki. Osoby które razem z koszulką wybrały inną nagrodę otrzymają, wszystkie nagrody w jednej paczce.

Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie, do usłyszenia
prosimy o kontakt na mrdogshead@gmail.com
jeżeli napisali już Państwo maila , dziekujemy !

Dogs Head

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.05.2016 21:09