Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Sam`s Angels

Sam`s Angels

Łódź ,Warszawa , Poznań , Kraków

Agencja Sam`s Angels składa się z kreatywnego i doświadczonego team`u działającego na różnych płaszczyznach artystycznych powołanego do realizacji prestiżowych projektów. Działamy na takich obszarach jak : Modeling , Projekty muzyczne ,Eventy ,
Tworzymy i wspieramy nowe projekty muzyczne . Pomagamy także nieznanym jeszcze muzykom o dużym potencjale zaistnieć w branży zarówno poprzez stworzenie projektu , dotacje , jak i organizacje występów .
\"Making of \" z niewielkiej części projektów .
https://www.youtube.com/watch?v=ESOfGVJDKaU

Napisz wiadomość do Projektodawcy

109 PLN z 60000 PLN

5 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.08.2015.

Super Video Clip - Dead Inside

O projekcie

Realizacja wyjątkowego Video Clipu do świeżo ukończonego utworu ,  o nazwie "Dead Inside"  , planowana jest na wrzesnień .Klip o którego wsparcie  prosimy, to  dość poważna produkcja filmowa , z udziałem około 200 osób ( w tym modelek  , statystów , reżyserów , scenarzystów , wizażystów , charakteryzatorów , projektantów mody , tancerzy i profesjonalnej ekipy operatorów filmowych )  ,  która z pewnością zapadnie każdemu widzowi w pamięć . 

Projekt ma na celu wykorzystanie całego potencjału agencji Sam`s Angels (agencja muzyczno-artystyczna , agencja modelek , producent utworu ) i fachowej wiedzy innych partnerów ds. artystycznych.  Jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli , to klip ma szanse wywołać spore zamieszanie i to nie tylko w kraju ..

Projekt audio-wizualny wg. ambitnego scenariusza ma być realizowany na 5 płaszczyznach artystycznych i wymaga około 200 osób ( w tym minimum 80 pięknych modelek )  na planie zdjęciowym w jednym czasie . Jak się wszyscy domyślają  , takie przedsięwzięcia wymagają także ogromnego wkładu finansowego , mamy tylko 60 dni aby uzyskać taki budżet ( ponieważ całość musi być gotowa przed halloween ) . Nie będzie półśrodków  , ponieważ chcemy zrobić utwór audiowizualny dorównujący światowym produkcjom , a mamy dużo do pokazania :)

 

                  Fabuła teledysku na razie owiana jest tajemnicą , lecz okładka i treść utworu może zdradzać już pewne znaczące szczegóły..  tak... w kulminacyjnym momencie wszystkie piękne panie zamienią się w mroczne  ZOMBIE ..  :)

 

 Klub muzyczny widziany obiektywami Sam`s Angels Team . Niektóre ujęcia naszej ekipy w podobnej scenerii do miejsca kręcenia  przyszłego klipu . 

 Z pewnością klip będzie wyróżniał się takimi cechami : fabułą , znaczną ilośćią pięknych modelek ,charakteryzacją , choreografią taneczną , nowymi kolekcjami projektantów , wyjątkowymi ujęciami , scenerią , efektami specjalnymi , jakością wysokobudżetowej produkcji filmowej i co najważniejsze przesłaniem . 

Potencjał oraz wieloletnie doświadczenie agencji Sam`s Angels działającej na płaszczyznach modelingu , organizacji imprez oraz realizacji projektów muzycznych pozwala maksymalnie zminimalizować koszty wykonania tak ambitnego klipu i zmieszczenie się w budżecie kilkukrotnie mniejszym niż jest to możliwe dla artystów korzystających z wielu podwykonawców oraz udziału znacznej ilości modelek i modeli .

Krótkie making of    - czyli tylko niektóre realizacje od zaplecza :)

 Agencja Sam`s Angels składa się z kreatywnego i doświadczonego team`u działającego na różnych płaszczyznach artystycznych powołanego do realizacji prestiżowych projektów. Działamy na takich obszarach jak : Modeling , Projekty muzyczne ,Eventy ,

 

Target projektu to :

1. Ludzie kochający muzykę klubową , osoby oglądające takie stacje muzyczne

jak : eska.tv  viva czy mtv .

2. Męskie grono widzów ceniących wyjątkową urodę i styl słowiańskich  kobiet .

3. Damskie grono zainteresowane nowymi trendami w modzie i ceniące oryginalne

stylizacje projektantów .

4. Ludzie ceniący różne płaszczyzny artystyczne : taniec , chrakteryzację ,

scenariusz i reżyserię , scenografię, efekty specjalne , głębie przekazu

artystycznego

 

Jesteśmy otwarci na współpracę , pomysły , sugestie ,  jeśli myślisz że

Twoja osoba lub firma może wniesć coś ciekawego do projektu to daj nam

znać .

 

 O Wokalistce  :  Justine Berg 

 

Justine Berg (właściwie Justyna Sprawka) - wokalistka, pianistka, dyrygentka, autorka tekstów. Ukończyła Akademię Muzyczną na wydziale Dyrygentury Chóralnej i Edukacji Muzycznej w Bydgoszczy (instrument główny – wokal jazzowy). W trakcie studiów improwizuje do muzyki soulowej koncertując z dj-em Soulitary, głównie w bydgoskich clubach (Mózg, IQ, Węgliszek). W 2011 roku dostaje propozycję współpracy od producenta muzyki trance, house, dance. Już wtedy pierwszy wydany track “Kiss and sex”, w renomowanej polskiej wytwórni MyMusic, przyjął się dość sporej liczbie publiczności. Został również wykorzystany w programie “Pamiętniki z wakacji” emitowanym w telewizji Polsat. Zaraz potem próbuje swoich możliwości w muzyce uplifting, wydając swój numer “We can fly away” w polskiej wytwórni Music En Route. W przeciągu dwóch lat współpraca ta owocuje wydaniem w wytwórniach zagranicznych, głównie niemieckich tj.: Central Stage od Music (Germany), LAD Records (Portugal), Active Sense Records (Germany), Tough Stuff Music (Germany). Jedna z produkcji “I won't let you down” wydana w 2012 roku, znajduje się na składance Dj Networx – the best of. Vol, 52. 
W 2013 roku dostaje propozycję współpracy z niemieckim producentem Rick Ellback, nagrywając “Hurry up”, następnie wydając w niemieckiej wytwórni Tough Stuff Music. W 2014 roku podejmuje stałą współpracę ze znakomitym dj'em/producentem Sebastianem Szczerkiem. Owocem tej współpracy jest singiel “Because of you”, który zostaje wydany w Shah Music Digital, a także wypuszczony na składance PEDRO DEL MAR MELLOMANIA 24 cd.
W międzyczasie nagrywa “Beautifull love” wspólnie z Sean Norvis (rumuńskim producentem), do którego zostaje nakręcony klip. Wydany zostaje w styczniu 2015 roku. We wrześniu 2014 wydaje wspólnie z Sebastianem Szczerkiem drugi ich singiel zatytułowany "Stay with me" w wytwórni Bedroom Muzik prosto ze słonecznego Miami!
Od roku 2015 początek współpracy z agencją Sam`s Angels .  

 

Budżet:

Koszt pracy około 150 osób na planie zdjęciowym przez 2 dni

( ćwiczenia choreografi ,próby + realizacja )  + prawa do wizerunku 

( modelki modele , statyści , tancerze ) 

Ekipa Backstage dla ilości 150 osób ( wizażyści , charakteryzatorzy ,

projektanci ,choregoraf tańca , stroje  )

 

Ekipa filmowa - operatorzy ze sprzętem filmowym jakości 4K

 

(w tym drony) + reżyser , scenarzyści , project manager +

 

 postprodukcja z  użyciem efektów specjalnych.

 

 

Koszt projektu  znacznie przewyższa kwotę 100.000 zł 

 

 

Brakuje  nam około  60.000  aby zrealizować projekt na

 

 właściwym poziomie oraz wg. wytycznych jakie przewiduje scenariusz .

 

 Oczywiście każde dodatkowe środki pozwolą na podwyższenie

 

 ilości  efektów i pięknych scen. 

 

  

Prosimy o wsparcie  projektu z którego z pewnością  wszyscy

 

 wspierający będą dumni ,  a za granicami Polski  powiedzenie "

 

 Polak potrafi "  nabierze kolorytu :) 

 

Dodatkowe środki zainwestujemy  także na doszliwowanie

 

masteringu utworu z udziałem  znanego światowego

 

 studia nagrań .

Nasza strona to www.sams-angels.com , niektóre z naszych realizacji można zobaczyć w galerii zdjęciowej http://sams-angels.com/?page_id=1047

FB - https://www.facebook.com/pages/Sams-Angels/501331686597256?ref=hl

 

 

                                                 NAGRODY 

 

 

 1.  Kubek -  do wyboru 

 

 

2. T-Shirt  - M,L,XL

 

                             

 

 3. Matalowe odznaki Sam`s Angels w kolorze złotym lub srebrnym,  zapinane na pinsy lub agrafkę. 

 

                                                     

 

 

4. Vipowskie zaproszenie na premierę Video-Clipu połączoną z wyjątkową imprezą ze wszystkimi osobami biorącymi udział w realizacji zdjęć i postprodukcji 

 

 

5. Logotyp sponsora na końcu teledysku  oraz na wszelkich materiałach promocyjnych

6. Singiel  w  formacie mp3 lub wav lub płyta cd z autografami

 

 

 

                        KONTAKT

Strona www  -  www.sams-angels.com 

FB - https://www.facebook.com/pages/Sams-Angels/501331686597256?ref=hl

Mail- biuro @ samsangels.pl    

tel. +48  794 794 777

Jesteśmy otwarci na współpracę , pomysły , sugestie ,  jeśli myślisz że

Twoja osoba lub firma może wniesć coś ciekawego do projektu to daj nam

znać .

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.08.2015 10:10