Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Maciej Dadun

Maciej Dadun

Poznań

Jestem młodym człowiekiem, którego od lat fascynuje moda. Moim marzeniem jest założenie własnej marki. Chciałbym, żeby moje ubrania były dostępne dla każdego.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

301 PLN z 14000 PLN

19 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.04.2021.

Codziennie z DailyWear

O projekcie

Daily,

 

Czyli projekt dwóch przyjaciół zafascynowanych modą

 

Macieja i Artura

 

Cześć, jestem osobą bardzo pomysłową i przedsiębiorczą. W życiu staram się stawiać sobie cele, które następnie realizuje. Brałem udział w wielu projektach i kursach. Uważam, że ciężką pracą zawsze możemy osiągnąć to co chcemy. Modą zacząłem się interesować dobrych parę lat temu. Od kąd pamiętam zawsze miałem swój indywidualny styl. Teraz chciałbym zacząć ubierać innych ludzi stąd pomysł na założenie własnej marki. Ja zajmuje się organizacją, a Artur pracą kreatywną. Mój Instagram

 

 

Hej, jestem Artur. Zajmuje się projektowaniem nowych wzorów na koszulki. Swoją przygodę z grafiką rozpocząłem już pare lat temu. Ta praca sprawiam mi ogromną przyjemność. Moda to druga dziedzina, która jest moją pasją. Chcę, żeby za jakiś czas ludzie chodzili ubrani w odzież z moimi projektami. Zaproponowałem Maćkowi stworzenie własnej marki ubrań i jak widać działamy pełną parą. Nasz duet jest po prostu idealny. Jesteśmy osobami, które wzajemnie się dopełniają. Mój instagram

 

 

Daily to zamysł marki ubrań która ma się opierać na stylu StreetWear jak i stylu Eleganckim. Projekty są w 100% autorskimi pomysłami. Założeniem marki jest wykorzystanie polskich zasobów i zaprezentowanie modnych, jak i z dobrej jakości produktów w adekwatnych cenach. Cały sklep opierałby się na sprzedaży internetowej. Na samym początku na stronie pojawiłyby się dwie kolekcje, Basic i Global. Projekty są już przygotowane.

 

Kolekcja Basic

 

 

Kolekcja Global

 

Koszulka (przód)

 

Koszulka (tył)

 

Bluza (przód)

 

 Bluza (tył)

 

 

Zebrane pieniądze chcemy przeznaczyć na:

  • start firmy 
  • pierwszą partię ubrań
  • promocję marki

Może się tak zdarzyć, że Wasze wpłaty znacznie przewyższą nasze oczekiwania. Jeżeli tak się stanie te pieniądze zostaną zainwestowane w szybszy rozwój DailyWear.

 

Będziemy się starać, żeby jak najszybciej nagrody dotarły do Was, jednak nie możemy podać dokładnej daty, ponieważ są one bardzo różnorodne.  

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.04.2021 18:06