Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Czas Zaorać Socjalizm

Czas Zaorać Socjalizm

Czechowice-Dziedzice

Jesteśmy studentami z południa Polski. Mamy jedno marzenie - chcemy wydać własną karciankę. Od kwietnia 2014 pracujemy nad Czas Zaorać Socjalizm, czyli najbardziej polityczną grą ever. Liczymy, że dzięki temu portalowi uda nam się zrealizować ten cel.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

74971 PLN z 15000 PLN

493 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

499%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.06.2015.

Czas Zaorać Socjalizm - kolekcjonerska gra karciana

Lekka obsuwa nie jest szkodliwa społecznie ;)

Dodano 22.10.2015, godz. 18:25

Uspokajając co poniektórych - nie, nie uciekliśmy z hajsem na Kanary, ale niestety nie uda nam się wydać CZS w październiku. Ciągle widzimy luki w różnych aspektach gry, a nie chcąc wydać syfu przekładamy premierę na "zimę". Prosimy o cierpliwość, bo pośpiech na pewno nie jest dobry przy tworzeniu gier (szczególnie w postaci fizycznej). U nas nie da się wydać patcha po premierze poprawiającego bugi Emotikon ;) A tak, rzadko dajemy znać co u nas, bo po prostu nie chcemy tracić czasu na sprawy drugorzędne. Skupiamy się tylko i wyłącznie na grze. Jak już wszystko będzie miało ręce i nogi oczywiście przedstawimy wam jakieś konkretniejsze info czy filmik. Wszystkich zawiedzionych obsuwą jeszcze raz przepraszamy. Zostańcie z Bogiem ;)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.06.2015 18:06