Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Gosia Jureczek

Gosia Jureczek

Wrocław

Od kiedy pamiętam marzyłam, by prowadzić własny pub. Mieć miejsce dla ludzi w którym, każdy może poczuć się jak u siebie.
W życiu nie przypuszczałam, że trafię na prawdziwą perełkę, jaką okazał się Czeski Film. Bez wahania rzuciłam wszystko i razem z dwójką przyjaciół przejęliśmy Czeski Film, który od dwóch lat pochłania mnie bez reszty.

Nie lubię prosić o pomoc, ale nie proszę o nią dla siebie. Robię to dla miejsca i ludzi, z którymi to miejsce tworzę.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

Kosty Dawid

Kosty Dawid

Wroclaw, Poland

arbarwro

arbarwro


Zdjęcie główne projektu

1420 PLN z 97000 PLN

12 Wspierający

15 h do zakończenia

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 04.06.2020.

Czeski Film się nie poddaje!

O projekcie

 

Czeski Film należy do jednych z najstarszych pubów we Wrocławiu- powstał 17 lat temu.

Dwa lata temu został przejęty przez trójkę młodych kreatywnych osób z jasno postawionym celem:

“Przywróćmy lata świetności Czeskiego Filmu”

Włożyliśmy całe serce i energię w ten projekt, a co piękne, zaangażowała się w to również cała ekipa Czeskiego Filmu. Każdy dołożył tutaj swoją cegiełkę i wykonał kawał nieziemskiej pracy, by ocalić od upadku i zapomnienia stary Czeski Film.

Pub powoli zaczął wychodzić na prostą, a atmosfera jaka panuje w tym miejscu jest nie do powtórzenia. Każdy tutaj znajdzie dla siebie miejsce. Dla nas jest po prostu drugim domem, częścią rodziny. Wielu naszych gości wraca tutaj po latach, ciesząc się sentymentalną podróżą do lat studenckiej młodości. Czeski Film to także, centrum małych projektów artystycznych oraz spotkań społeczno-kulturalnych. 

 

 

Dlaczego zorganizowaliśmy zbiórkę?

Niestety z powodu epidemii koronawirusa SARS-CoV2, zgodnie z wytycznymi rządu, zostaliśmy zmuszeni tymczasowo zamknąć nasz lokal. 

 

Koszty stałe lokalu muszą być opłacone niezleżnie od tego czy stoliki w Czeskim są pełne czy puste. Lokal Czeskiego Filmu nie są wynajmowane od jednostki publicznej, dlatego nie możemy liczyć na umorzenie opłat za wynajem tak jak np. lokale miejskie. 

 

Bardzo zależy nam, żeby móc ponownie otworzyć i przywrócić stanowiska pracy 20 osobom, które razem z nami tworzą to miejsce.

 

Zawsze staraliśmy się być przygotoanym na trudny okres, ale kryzys w takiej skali był trudny do przewidzenia. Większość naszych zasobów pochłonęły prace remontowe lokalu. Nasze zapasy na czarną godzinę są niewystarczające do przeczekania takiego czasu.

 

Wierzymy że z Waszą pomocą uda nam się przetrwać!  Dlatego prosimy Was o wsparcie. 

 

 

Nagrody!

Nie chcemy urządzać zbiórki nie dając nic w zamian, dlatego wpadliśmy na pomysł sprzedaży voucherów w 2 różnych wariantach:

Oprócz bonów kwotowych oferujemy ciekawe pakiety z warsztatami barmańskimi i poznaniem Czeskiego Filmu “za kulisami".

 

Zebrane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na minimum egzystencji lokalu, by mógł przetrwać okres zamarcia i jak najszybciej przywitać ciepło swoich gości, a w październiku  hucznie świętować swoje 18-te urodziny!

 

 Kontakt

 Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o nas lub o zbiórce - pozostajemy do dyspozycji.

e-mail: biuroczeskifilm@gmail.com, tel. 534 777 980.

Możesz również skontaktować się z nami przez nasz fanpage na Facebooku lub Instagramie.

  

 

Czeski Film nie jeden kryzys w życiu przetrwał i nie zamierza się poddać tym razem!

 

 

Dziękujemy za Wasze wsparcie i mamy nadzieję, że zobaczymy się niedługo!

 
 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 04.06.2020 22:10