Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Zespół Taneczny ECHO

Zespół Taneczny ECHO

Bydgoszcz

Zespół powstał w 2008 roku w Bydgoszczy.

Początkowo była to jedna grupa, dziś grup jest pięć: ECHO, ECHO Kids, Małe ECHO, ECHO Mix i Mini ECHO.

Obecnie Zespól to 121 dzieci w wieku od 4 do 14 lat, których łączy ogromna miłość do tańca.

Założycielem i instruktorem Zespołu jest pani Ewa Pawłowska - dyplomowany instruktor tańca i magister pedagogiki.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3957 PLN z 3600 PLN

25 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

109%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.06.2013.

''Czerwony Kapturek-wersja taneczna'' Spektakl Z.T. ECHO

O projekcie

CO ROBIMY... Tańczymy!

KIM JESTEŚMY... Zespołem Tanecznym ECHO z Bydgoszczy.

CO CHCEMY ZROBIĆ... Wystawić Jubileuszowy Spektakl Zespołu Tanecznego ECHO "Czerwony Kapturek - wersja taneczna".                                                                W tym sezonie świętujemy Nasze 5 urodziny! Z tej okazji pragniemy tańczyć jeszcze więcej i oczywiście lepiej!

"CZERWONY KAPTUREK - wersja taneczna"... To widowisko trwające 90 minut. Podczas spektaklu wystąpi 121 tancerzy, w wieku od 4 do 14 lat. Przedstawienie składa się z dwóch aktów. Pierwsza część widowiska rozgrywa się w domu Czerwonego Kapturka i obejmuje 13 choreografii. Układy te ukazują dziecięcą wizję świata - radość, optymizm, ale i nadmierną ufność i ciekawość, które to w kolejnym akcie przyczynią się do kłopotów głównej bohaterki. Drugi akt zawierający 18 choreografii, to podróż Czerwonego Kapturka do domu dziecka oraz pełne grozy leśne przygody. Podobnie jak w oryginale nasza taneczna opowieść zakończy się szczęśliwie, nie zapominając o tym, że bajka powinna nie tylko bawić ale i uczyć.

PRZEDSTAWIENIE odbędzie się 29 czerwca 2013 roku na scenie Opery Nova w Bydgoszcz.

CO JUŻ ZROBILIŚMY... Prace nad wystawieniem spektaklu trwają od dwóch lat. Wiele układów jest już gotowych i wyćwiczonych, kilka w trakcie przygotowania, a za niektóre zabierzemy się niebawem. Kostiumy sceniczne czekają już na premierę, a całe ECHO stara się ile tylko ma sił by wszystko się udało!

PO CO TO ROBIMY... To Nasze największe marzenie! Chcemy także podziękować rodzicom za to że: zapisali Nas do ECHO, dbają o Nasz rozwój i kochają taniec tak samo jak i My!

SŁOWO OD INSTRUKTORA: Jako opiekun tej roztańczonej gromadki, pragnę podziękować wszystkim tancerzom za trud i wytrwałość jaką wykazali w ostatnich latach. Dotychczas ECHO zdobyło 203 miejsca na tanecznym podium na imprezach rangi ogólnopolskiej. Życie w Naszym zespole to nie tylko taniec, to przede wszystkim wychowanie przez sztukę. 

Działalność grupy została uhonorowana Tytułem: "Miejsce Odkrywania Talentów" nadawanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. 

Występ na tak prestiżowej scenie, jak scena Opery Nova w Bydgoszczy byłby dla moich dzieci spełnieniem ich marzeń, ukoronowaniem ciężkiej pracy, ale i natchnieniem na przyszłość.

KOSZT... Całkowity koszt realizacji przedstawienia to ponad 10.000zł. 

Cel projektu to 3600 zł, gdyż tyle kosztuje samo wynajęcie sali.

 

TAK TAŃCZYMY:

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.06.2013 00:12