Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Foliba Management

Foliba Management

Wrocław

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1703 PLN z 20000 PLN

35 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

8%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.05.2017.

CzarnOFF Fest

O projekcie

fot. SowiWeb

CzarnOFF Fest to niezależny festiwal muzyczny odbywający się w połowie czerwca na obszarze Przełęczy Rędzińskiej w Rudawach Janowickich, nieopodal Czarnowa.

W zeszłym roku udało nam się zorganizować pierwszą edycję festiwalu. Atmosfera, klimat i frekwencja na festiwalu przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Nie sądziliśmy, że w tak krótkim czasie uda się zbudować coś tak wyjątkowego - widok uśmiechniętych, szczęśliwych, pełnych radości ludzi w tym magicznym miejscu był bezcenny. W związku z sukcesem pierwszej edycji festiwalu planujemy kolejną jego edycję 09-11.06.2017 r.

W  tym roku chcielibyśmy usprawnić organizację festiwalu i podnieść go na jeszcze wyższy poziom.  Postanowiliśmy wystartować w programie Polak Potrafi, aby zebrane środki pozwoliły nam dopracować i ulepszyć kolejną edycję festiwalu.

W zeszłym roku było tak: 


O FESTIWALU

Ideą wydarzenia jest zrzeszenie ludzi ceniących piękno przyrody, a także różnorodną muzykę począwszy od etnicznych brzmień afrykańskich bębnów, poprzez reggae, ska, muzykę świata po dubowe i elektroniczne brzmienia.

fot. Marta Jaroszewska

fot. Roland Okoń

CzarnOFF Fest to inspirująca przeprawa przez muzykę pochodzącą z głębi serca, która w połączeniu z magiczną, plenerową scenerią tworzy niepowtarzalne wydarzenie bez biznesowych i komercyjnych kombinacji, podczas którego każdy z uczestników będzie miał okazję wziąć udział w koncertach, a także na chwilę się "zatrzymać" i odetchnąć.

fot. Paweł Kijewski

Uzupełnieniem składu koncertowego są: jam session, warsztaty jogi oraz pokaz fireshow. Chcemy, by CzarnOFF Fest stał się wyjątkową, festiwalową alternatywą dla ludzi chcących poczuć niezwykłą energię natury i muzyki.

Festiwal odbywa się w malowniczej, pełnej przyrody, plenerowej przestrzeni z niezwykłą panoramą na Karkonosze. Przełęcz Rędzińska w Rudawach Janowickich to obszar, położony niedaleko Czarnowa — miejsca, które skupia wielu dolnośląskich artystów.

fot. Paweł Kijewski

O NAS:

Jesteśmy grupą przyjaciół, których połączyła miłość do muzyki, podróży oraz kultury. Szukając wytchnienia od zgiełku miasta trafiliśmy do Rudaw Janowickich, a dokładnie Czarnowa, gdzie postanowiliśmy stworzyć coś wyjątkowego – festiwal CzarnOFF Fest, który jest odzwierciedleniem naszych pasji oraz zamiłowań.

Skład ekipy organizacyjnej CZARNOFF FEST:

Łukasz 

Człowiek "orkiestra", muzyk, pasjonat podróży i dobrego jedzenia. Założyciel zespołu Foliba – grającego muzykę Afryki Zachodniej, a także członek zespołu SANGO – Zmiana Wibracji Ziemi, członek zespołu Zebra, właściciel agencji eventowo-koncertowej Foliba Management, od kilkunastu lat aktywnie związany z branżą muzyczną.

Grzegorz "Cheeba"

Jeden z głównych przedstawicieli kultury reggae/dancehall w Polsce. Najmocniej kojarzony z grupą EastWest Rockers, z którą wydał trzy dobrze przyjęte płyty:
„Ciężkie czasy”, „Jedyna Broń” i „Eastwest Fm” oraz najbardziej prężnej w Polsce grupy ragga jungle Respecta Crew, z którą wydał Ep. pt „Respecta Sounds. Prywatnie inicjator wielu niesamowitych pomysłów, człowiek "urodzony na scenie", wulkan pozytywnej energii zarażającej nią cały świat.

Paulina 

Pasjonatka kultury, muzyki i podróży, miłośniczka zwierząt i natury. Studentka dziennikarstwa i filologii polskiej, związana z radiem, public relations i mediami społecznościowymi. Obecnie aktywnie działająca w branży muzycznej, jako specjalista ds. promocji oraz organizacji wydarzeń artystycznych.

Grzegorz "Wlazi"

Założyciel, lider i wokalista zespołu BETHEL. Od ponad dziesięciu lat aktywnie działający w branży muzycznej. Dobra dusza, zarażająca innych pozytywną energią.

Bartek 

Podróżnik, pasjonat muzyki i kultury, formalny właściciel pięknej miejscówy, gdzie co roku odbywa się festiwal.

Pozostali członkowie wspierający festiwal: Wojtek, Bartek, Ela, Ania, Migdał, członkowie zespołu Foliba,  Bethel, SANGO oraz wielu wielu innych.

BUDŻET PROJEKTU:

W  tym roku chcielibyśmy usprawnić organizację festiwalu i podnieść go na jeszcze wyższy poziom.  Zebrane środki pozwoliły nam dopracować i ulepszyć kolejną edycję festiwalu.

ZWROTY KOSZTÓW PODRÓŻY DLA ARTYSTÓW: 6.000 zł

ARANŻACJA PRZESTRZENI: 2.000 zł

ławeczki, stoliki do siedzenia, miejsca do odpoczynku, aranżacja pola namiotowego, pryszniców

PRZYGOTOWANIE SCENOGRAFII:1.500 zł

NOCLEGI i WYŻYWIENIE DLA ARTYSTÓW: 3.500 zł

PROMOCJA: Druk plakatów, ulotek, wlepki, spoty reklamowe 1.000 zł

NAGŁOŚNIENIE: 6.000 zł (za trzy dni)

RAZEM: 20.000 złotych

fot.  Paweł Kijewski

KOLEJNE CELE AKCJI:

30.000 złotych – ta kwota pozwoli nam przeznaczyć część pieniędzy na honoraria dla artystów, którzy wystąpią na CzarnOFF Fest.

40.000 złotych ­– ta kwota pozwoli nam przeznaczyć część pieniędzy na honoraria dla artystów, a także rozbudować blok warsztatowy podczas trzech dni festiwalu.

DLACZEGO CROWDFUNDING:

Festiwal to muzyka, warsztaty, piękna sceneria, ale przede wszystkim ludzie. Dzięki crowdfundingowi możemy stworzyć kolejną edycję festiwalu wspólnie. CzarnOFF Fest to niezależny festiwal, bez biznesowych i komercyjnych kombinacji. Dlatego jesteśmy przekonani, że to ludzie są jego największą siłą.

Wierzymy w to, że pomożecie nam wspólnie zorganizować CzarnOFF Fest 2017. Każdy kto wesprze nasz projekt stanie się jego nierozerwalną częścią festiwalu.

Przyjedź do nas na łąkę rozkoszy i zakochaj się w CzarnOFFie!

KONTAKT:

Oficjalny fanpage:

https://web.facebook.com/czarnofffest/?fref=ts

Oficjalny instagram:

https://www.instagram.com/czarnoff_fest/

Link do wydarzenia:

https://web.facebook.com/events/1226477714086612/

Wszelkie pytania:
biuro@folibamanagement.com
paulina@foliba.pl

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.05.2017 22:10