Dołącz do naszej społeczności!

CzarnOFF Fest

Kategoria - Muzyka

8%

Postęp

1703 zł

Mamy już

Nieudany

Status

O projekcie

Zbiórka CzarnOFF Fest

fot. SowiWeb

CzarnOFF Fest to niezależny festiwal muzyczny odbywający się w połowie czerwca na obszarze Przełęczy Rędzińskiej w Rudawach Janowickich, nieopodal Czarnowa.

W zeszłym roku udało nam się zorganizować pierwszą edycję festiwalu. Atmosfera, klimat i frekwencja na festiwalu przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Nie sądziliśmy, że w tak krótkim czasie uda się zbudować coś tak wyjątkowego - widok uśmiechniętych, szczęśliwych, pełnych radości ludzi w tym magicznym miejscu był bezcenny. W związku z sukcesem pierwszej edycji festiwalu planujemy kolejną jego edycję 09-11.06.2017 r.

Projekt CzarnOFF Fest

W  tym roku chcielibyśmy usprawnić organizację festiwalu i podnieść go na jeszcze wyższy poziom.  Postanowiliśmy wystartować w programie Polak Potrafi, aby zebrane środki pozwoliły nam dopracować i ulepszyć kolejną edycję festiwalu.

W zeszłym roku było tak: 


O FESTIWALU

Ideą wydarzenia jest zrzeszenie ludzi ceniących piękno przyrody, a także różnorodną muzykę począwszy od etnicznych brzmień afrykańskich bębnów, poprzez reggae, ska, muzykę świata po dubowe i elektroniczne brzmienia.

Kampania finansowania społecznościowego CzarnOFF Fest

Projekt CzarnOFF Fest

Kampania crowdfundingowa CzarnOFF Fest

Kampania finansowania społecznościowego CzarnOFF FestZbiórka CzarnOFF Fest

fot. Marta Jaroszewska

Kampania finansowania społecznościowego CzarnOFF Fest

Projekt CzarnOFF Fest

Zbiórka CzarnOFF Fest

Kampania crowdfundingowa CzarnOFF Festfot. Roland Okoń

CzarnOFF Fest to inspirująca przeprawa przez muzykę pochodzącą z głębi serca, która w połączeniu z magiczną, plenerową scenerią tworzy niepowtarzalne wydarzenie bez biznesowych i komercyjnych kombinacji, podczas którego każdy z uczestników będzie miał okazję wziąć udział w koncertach, a także na chwilę się "zatrzymać" i odetchnąć.

Kampania crowdfundingowa CzarnOFF Fest

Zbiórka CzarnOFF Fest

fot. Paweł Kijewski

Uzupełnieniem składu koncertowego są: jam session, warsztaty jogi oraz pokaz fireshow. Chcemy, by CzarnOFF Fest stał się wyjątkową, festiwalową alternatywą dla ludzi chcących poczuć niezwykłą energię natury i muzyki.

Festiwal odbywa się w malowniczej, pełnej przyrody, plenerowej przestrzeni z niezwykłą panoramą na Karkonosze. Przełęcz Rędzińska w Rudawach Janowickich to obszar, położony niedaleko Czarnowa — miejsca, które skupia wielu dolnośląskich artystów.

Kampania crowdfundingowa CzarnOFF Festfot. Paweł Kijewski

O NAS:

Jesteśmy grupą przyjaciół, których połączyła miłość do muzyki, podróży oraz kultury. Szukając wytchnienia od zgiełku miasta trafiliśmy do Rudaw Janowickich, a dokładnie Czarnowa, gdzie postanowiliśmy stworzyć coś wyjątkowego – festiwal CzarnOFF Fest, który jest odzwierciedleniem naszych pasji oraz zamiłowań.

Kampania finansowania społecznościowego CzarnOFF Fest

Skład ekipy organizacyjnej CZARNOFF FEST:

Łukasz 

Człowiek "orkiestra", muzyk, pasjonat podróży i dobrego jedzenia. Założyciel zespołu Foliba – grającego muzykę Afryki Zachodniej, a także członek zespołu SANGO – Zmiana Wibracji Ziemi, członek zespołu Zebra, właściciel agencji eventowo-koncertowej Foliba Management, od kilkunastu lat aktywnie związany z branżą muzyczną.

Grzegorz "Cheeba"

Jeden z głównych przedstawicieli kultury reggae/dancehall w Polsce. Najmocniej kojarzony z grupą EastWest Rockers, z którą wydał trzy dobrze przyjęte płyty:
„Ciężkie czasy”, „Jedyna Broń” i „Eastwest Fm” oraz najbardziej prężnej w Polsce grupy ragga jungle Respecta Crew, z którą wydał Ep. pt „Respecta Sounds. Prywatnie inicjator wielu niesamowitych pomysłów, człowiek "urodzony na scenie", wulkan pozytywnej energii zarażającej nią cały świat.

Paulina 

Pasjonatka kultury, muzyki i podróży, miłośniczka zwierząt i natury. Studentka dziennikarstwa i filologii polskiej, związana z radiem, public relations i mediami społecznościowymi. Obecnie aktywnie działająca w branży muzycznej, jako specjalista ds. promocji oraz organizacji wydarzeń artystycznych.

Grzegorz "Wlazi"

Założyciel, lider i wokalista zespołu BETHEL. Od ponad dziesięciu lat aktywnie działający w branży muzycznej. Dobra dusza, zarażająca innych pozytywną energią.

Bartek 

Podróżnik, pasjonat muzyki i kultury, formalny właściciel pięknej miejscówy, gdzie co roku odbywa się festiwal.

Pozostali członkowie wspierający festiwal: Wojtek, Bartek, Ela, Ania, Migdał, członkowie zespołu Foliba,  Bethel, SANGO oraz wielu wielu innych.

Kampania crowdfundingowa CzarnOFF Fest

BUDŻET PROJEKTU:

W  tym roku chcielibyśmy usprawnić organizację festiwalu i podnieść go na jeszcze wyższy poziom.  Zebrane środki pozwoliły nam dopracować i ulepszyć kolejną edycję festiwalu.

ZWROTY KOSZTÓW PODRÓŻY DLA ARTYSTÓW: 6.000 zł

ARANŻACJA PRZESTRZENI: 2.000 zł

ławeczki, stoliki do siedzenia, miejsca do odpoczynku, aranżacja pola namiotowego, pryszniców

PRZYGOTOWANIE SCENOGRAFII:1.500 zł

NOCLEGI i WYŻYWIENIE DLA ARTYSTÓW: 3.500 zł

PROMOCJA: Druk plakatów, ulotek, wlepki, spoty reklamowe 1.000 zł

NAGŁOŚNIENIE: 6.000 zł (za trzy dni)

RAZEM: 20.000 złotych

Kampania finansowania społecznościowego CzarnOFF Fest

fot.  Paweł Kijewski

KOLEJNE CELE AKCJI:

30.000 złotych – ta kwota pozwoli nam przeznaczyć część pieniędzy na honoraria dla artystów, którzy wystąpią na CzarnOFF Fest.

40.000 złotych ­– ta kwota pozwoli nam przeznaczyć część pieniędzy na honoraria dla artystów, a także rozbudować blok warsztatowy podczas trzech dni festiwalu.

DLACZEGO CROWDFUNDING:

Festiwal to muzyka, warsztaty, piękna sceneria, ale przede wszystkim ludzie. Dzięki crowdfundingowi możemy stworzyć kolejną edycję festiwalu wspólnie. CzarnOFF Fest to niezależny festiwal, bez biznesowych i komercyjnych kombinacji. Dlatego jesteśmy przekonani, że to ludzie są jego największą siłą.

Wierzymy w to, że pomożecie nam wspólnie zorganizować CzarnOFF Fest 2017. Każdy kto wesprze nasz projekt stanie się jego nierozerwalną częścią festiwalu.

Przyjedź do nas na łąkę rozkoszy i zakochaj się w CzarnOFFie!

Zbiórka CzarnOFF Fest

KONTAKT:

Zbiórka CzarnOFF Fest

Oficjalny fanpage:

https://web.facebook.com/czarnofffest/?fref=ts

Oficjalny instagram:

https://www.instagram.com/czarnoff_fest/

Link do wydarzenia:

https://web.facebook.com/events/1226477714086612/

Wszelkie pytania:
biuro@folibamanagement.com
paulina@foliba.pl

 

35

Wspierający

1703 zł

Z całkowitej kwoty 20000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt uda się, jeśli otrzyma co najmniej 20000 zł
wsparcia do 22:00 06.05.2017

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

5 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 25 zł lub więcej!

Nagroda za 25 zł lub więcej!

Trafi do Ciebie barwny, festiwalowy plakat z podpisem wszystkich artystów występujących w ramach festiwalu CzarnOFF Fest 2017.

20 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Trafi do Ciebie barwny, festiwalowy plakat z podpisem wszystkich artystów występujących w ramach festiwalu CzarnOFF Fest 2017 oraz możliwość zrobienie sobie zdjęcia z ulubionym zespołem lub artystą.

11 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Trafi do Ciebie barwny, festiwalowy plakat z podpisem wszystkich artystów występujących w ramach festiwalu CzarnOFF Fest 2017 oraz płyta CD (składanka), zawierające utwory zespołów, które zagrają koncert podczas kolejnej edycji festiwalu.

4 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 200 zł lub więcej!

Nagroda za 200 zł lub więcej!

Trafi do Ciebie barwny, festiwalowy plakat z podpisem wszystkich artystów występujących w ramach festiwalu CzarnOFF Fest 2017 oraz płyta CD (składanka), zawierające utwory zespołów, które zagrają koncert podczas kolejnej edycji festiwalu. Dodatkowo nagrodą będzie książka "Góry Polski".

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 500 zł lub więcej!

Nagroda za 500 zł lub więcej!

Trafi do Ciebie barwny, festiwalowy plakat z podpisem wszystkich artystów występujących w ramach festiwalu CzarnOFF Fest 2017 oraz płyta CD (składanka), zawierające utwory zespołów, które zagrają koncert podczas kolejnej edycji festiwalu. Dodatkowo nagrodą będzie piękna fotografia oddająca piękno okolicy oprawiona w stylową, drewnianą ramę oraz kosz dobroci "siła natury" zawierający lokalne produkty.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

Trafi do Ciebie barwny, festiwalowy plakat z podpisem wszystkich artystów występujących w ramach festiwalu CzarnOFF Fest 2017 oraz płyta CD (składanka), zawierające utwory zespołów, które zagrają koncert podczas kolejnej edycji festiwalu. Dodatkowo nagrodą będzie piękna fotografia oddająca piękno okolicy oprawiona w stylową, drewnianą ramę oraz zestaw płyt artystów związanych z wydarzeniem: Foliba "TAN", Bethel, TABU.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 2000 zł lub więcej!

Nagroda za 2000 zł lub więcej!

Trafi do Ciebie barwny, festiwalowy plakat z podpisem wszystkich artystów występujących w ramach festiwalu CzarnOFF Fest 2017 oraz płyta CD (składanka), zawierające utwory zespołów, które zagrają koncert podczas kolejnej edycji festiwalu. Dodatkowo nagrodą będzie piękna fotografia oddająca piękno okolicy oprawiona w stylową, drewnianą ramę, zestaw płyt artystów związanych z wydarzeniem: Foliba "TAN", Bethel, TABU, a także kosz "siła natury" zawierający lokalne produkty: dżemy, soki, miód.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 3500 zł lub więcej!

Nagroda za 3500 zł lub więcej!

Pojedź w trasę z zespołem Foliba lub Bethel i przeżyj niesamowitą muzyczną przygodę! (Przejazd busem na miejsce koncertu, akredytacja na backstage, catering, nocleg w hotelu i oczywiście wyjątkowe towarzystwo). Ponadto trafi do Ciebie barwny, festiwalowy plakat z podpisem wszystkich artystów występujących w ramach festiwalu CzarnOFF Fest 2017 oraz płyta CD (składanka), zawierające utwory zespołów, które zagrają koncert podczas kolejnej edycji festiwalu, piękna fotografia oddająca piękno okolicy oprawiona w stylową, drewnianą ramę, a także zestaw "siła natury" zawierający lokalne produkty: dżemy, soki, miód.

0 Wspierających

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: