Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

mike774

mike774

Warszawa

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Zdjęcie główne projektu

0 PLN z 120000 PLN

0 Wspierający

12 dni do zakończenia

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 18.03.2021.

Czarna czapka Mikołaja

O projekcie

Akcja "czarna czapka Mikołaja" jest próbą wołania o pomoc dla firmy, działającej w branży świątecznej. Nazywam się Michał Witczak i 10 lat temu będąc jeszcze na studiach postanowiłem otworzyć agencję Mikołajów "MikołajNaŚwięta" do wynajęcia na świąteczny czas tak by umilić wspólne rodzinne spędzanie czasu przy wigilijnym stole wszystkim naszym klientom. Naszą stronę internetową znajdą Państwo pod adresem: https://mikolajnaswieta.pl

 

W 2010 roku powołaliśmy do życia MikołajaNaŚwięta. Jak każda mała firma zaczynaliśmy od kilku zleceń w pierwszym roku, by w 2019 roku móc już działać na terenie największych miast w Polsce. Do 2019 działaliśmy na terenie Warszawy, Krakowa, Rzeszowa, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Szczecina, Katowic, Bydgoszczy, Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry. Łodzi, Lublina,  Białegostoku i okolic. W 2020 roku mieliśmy w planach kolejne poszerzenie naszej działalności o następne miasta, tak by nasi mikołajowie mogli umilić ten szczególny czas jak największej ilości osób. Niestety plany legły w gruzach. Na obecną chwilę byliśmy największą agencją mikołajową w Polsce, dotychczas nasi Mikołajowie przez ostatnie 10 lat rozdali tysiące prezentów radosnym i uśmiechniętym dzieciom. Ten uśmiech i szczęście dzieci, kiedy przychodzi Święty Mikołaj nigdy nie zostanie wyparty z pamięci. Właśnie dzięki takim chwilom praca, którą wykonują nasi Mikołajowie sprawia tyle przyjemności.

 

Niestety dzisiaj w dobie pandemii po zakończonym okresie świątecznym możemy powiedzieć, że zostaliśmy przejechani walcem. Oczywiście wystąpiliśmy o wsparcie rządowe, natomiast nie zostało ono nam udzielone na obecną chwilę bez żadnej informacji dlaczego. Pomimo najwyższego reżimu sanitarnego, jaki był przestrzegany przez naszych Mikołajów. W 2020 roku mieliśmy jedynie kilkanaście wizyt w całej Polsce. Z jednej z najstarszych i największych agencji mikołajowych w kraju staliśmy się firmą, która może nie doczekać kolejnych Świąt Bożego Narodzenia.

 

Naszą akcją "Czarna czapka Mikołaja" chcemy zwrócić uwagę na fakt, iż firmy takie jak nasza zostały całkowicie pominięte, a przecież Święta Bożego Narodzenia bez Mikołaja, to nie są Święta. Starszy brodaty Pan jest symbolem Świąt i dlatego nie pozwólmy by siwobrodego Pana zabrakło.

 

Jako nagrody za wsparcie proponujemy Państwu swego rodzaju voucher do wykorzystania do 26 grudnia 2021 roku na naszej stronie www. Czyli możliwość zamówienia Wizyty Mikołaja zarówno online jak i realnego odwiedzenia Pańśtwa domu/mieszkania. Dodatkowo dla osób chcących jedynie wesprzeć nas bez wizyty przewidzieliśmy podziękowania na naszej stronie. Obecnie obsługujemy 16 miast w Polsce i w tych miastach będziemy mogli bez większego problemu zrealizować wizyty w 2021 roku, ale jeśli trafi się przynajmniej 5 zainteresowanych osób w innym mieście, aniżeli wyżej wymienione to rozszerzymy działalność o kolejne miasta. Proszę potraktować wsparcie jako forma wcześniejszego zamówienia brodatego Pana dla waszych pociech, a obiecuję, że kolejne Święta nasz ukochany Mikołaj postara się ,ten szczególny czas, umilić Państwu jeszcze bardziej.

 

Ho! Ho! Ho!

Wasz Święty Mikołaj

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 18.03.2021 18:06