Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

mactom

mactom

Bydgoszcz

Witam Państwa .
Nazywam się Tomasz Maciąg w 2006 r założyłem firmę „MACTOM” która teraz zajmuje się wdrażaniem niekonwencjonalnych projektów w branży reklamowej . Jestem osobą która od młodości coś wymyślała ,ulepszała można o mnie powiedzieć ,że jestem człowiekiem renesansu . Moje zainteresowania są bardzo szerokie począwszy od chemii po nowoczesne technologie

Napisz wiadomość do Projektodawcy

24355 PLN z 100000 PLN

217 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

24%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.07.2013.

Cukrzyca-Monitor

Dodano: 11.09.2013, 10:35
Jacek Szatkowski
Jacek Szatkowski
Pieniądze powinny zostać zwrócone na to konto bankowe, z którego wpłynęły, a nie przechowywane na jakieś inne akcje. Wpłaciłem na projekt Cukrzyca-Monitor, który nie zebrał wystarczającego wsparcia, dlatego chcę zwrotu na konto. Po co ponowne wklepywanie kont - takie działania obniżają zaufanie do portalu...
Dodano: 09.08.2013, 9:48
mactom
mactom
Witam serdecznie
Właśnie przesłałem tę wiadomość do zarządzających stroną .Myślę ,że za moment sprawa się wyjaśni :-)
Pozdrawiam serdecznie
Tomasz Maciąg
Dodano: 09.08.2013, 8:59
b0rys
b0rys
Dzień dobry,
zgodnie z poleceniami na Waszej stronie, moje wsparcie, jak je nazywacie, chciałem z powrotem mieć przesłane na moje konto, które to wpisałem w miejscu, w które trzeba było to zrobić. Jednak na moim koncie tych pieniędzy nie widzę. O co chodzi!
Borys
Dodano: 31.07.2013, 10:58
mactom
mactom
Witam wszystkich serdecznie
Szkoda ,że zbiórka się nie udała ,więc wszystkie wpłaty zostaną zwrócone wpłacającym. Proszę wkrótce śledzić stronę internetową z projektem, strona jest jeszcze w budowie.
Mogę na tę chwilę wszystkich zapewnić ,że urządzenie powstanie,to tylko kwestia czasu.
O projekcie dowiedziało się dużo osób i to uważam za wielki sukces ,pomimo nieudanej zbiórki .
Na stronie będą aktualne informacje o projekcie.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Tomasz Maciąg
Dodano: 31.07.2013, 9:38
Mariusz70
Mariusz70
Co się stało ?. Tylu chorych i projekt nie wypali ?. Trzeba coś zrobić. To nie może się tak skończyć.
Dodano: 04.07.2013, 1:07
Leshek Fiedorowicz
Leshek Fiedorowicz
A arytmia? Jesli urządzenie monitoruje tętno to tylko jeden krok od dodania kontroli pracy serca i alarmu w przypadku nierównomiernej pracy serca. Również sugeruje współprace z klinikami kardiologincznymi, monitoring pracy serca w przypadku kandydatów na rozrusznik i ludzi z rozrusznikiem może być interesujacy dla nich.
Dodano: 28.05.2013, 21:26
mactom
mactom
Witam serdecznie
Wyznaczenie terminu było konieczne, taki jest wymóg portalu Polak Potrafi.
Również w regulaminie Polak Potrafi jest zapis o zwrocie pieniędzy w przypadku nieuzbierania wymaganej kwoty.
Mogę Państwa zapewnić ,że zainteresowanie wśród przedsiębiorców i nie tylko jest duże i dlatego urządzenie powstanie !  . Cena detaliczna jednak na tym etapie nie jest możliwa w 100 % do ustalenia , jednak będzie ona znacznie wyższa od ceny 250 zł . Chciałbym aby cena detaliczna była przystępna czyli około 300-400zł ale faktycznie cena może być około 1000 zł lub wyższa to zależy od wielu czynników i naprawdę nie można teraz określić detalicznej ceny końcowej
Dlatego jest niepowtarzalna szansa aby nabyć urządzenie w tej cenie przez stronę Polak Potrafi
Pozdrawiam serdecznie
Tomasz Maciąg
Dodano: 28.05.2013, 20:42
serek69
serek69
Witam. Mam pytanie do twórcy tego projektu. Dlaczego musicie zebrać kwotę 100 tyś zł w wyznaczonym terminie? Czy jeżeli nie zbierzecie tej kwoty w ciągu 63 dni projekt zostanie zawieszony? Po prostu nie rozumiem związku czasowego z chęcią stworzenia takiego urządzenia. Jeżeli naprawdę wam zależy na projekcie to czemu w razie nie uzbierania wymaganej kwoty oddajecie pieniądze i co dalej? Sprawy nie było i zostajemy dalej z niczym? Bardzo prosiłbym o wyjaśnienie tej sprawy. Dodatkowo chciałbym zapytać o coś o co nikt wcześniej nie pytał. Ile szacunkowo będzie kosztować takie urządzenie w wolnej sprzedaży? Tzn jeżeli z jakiś przyczyn ktoś przegapi lub po prostu nie wesprze projektu ile będzie musiał zapłacić w "sklepie" za takie urządzenie - oczywiście mniej więcej? Pozdrawiam i życzę powodzenia w realizacji projektu.
Dodano: 23.05.2013, 17:43
ARISTO
ARISTO
Moja mama choruje na cukrzycę typu drugiego. Choroba zmieniła ją fizycznie, schudła kilkanaście kilogramów, a palce stwardniały od ciągłego nakłuwania. Dlatego wsparłem projekt, bo mogę wierzyć że jeśli się uda, następnym krokiem będzie rozszerzenie i przystosowanie tej technologii dla cukrzyków drugiego typu ?
Dodano: 23.05.2013, 17:21
mactom
mactom
Witam wszystkich serdecznie :-)
WSZYSTKIE !! osoby które wpłaciły 250 zł otrzymają urządzenie i aplikacje
Pozdrawiam serdecznie
Dodano: 22.05.2013, 14:05
Izabella Żydanis
Izabella Żydanis
witam serdecznie panie tomaszu
mam pytanie poniewaz jestem osoba niedoslyszaca, moja córka ma 11 lat chodzi do piątej klasy podstawowej od 4 lat ma cukrzyce typ 1 czesto ma nie do cukrzycenia czyli hiperglikemia wiem na czym to polega bardzo mi zalezy na tym projekcie i to jest naprawde swietny pomysl a szcegoln ie dla dzieci jezeli ten projekt wejdzie czy kazdy kto wpspieral otrzyma ten projekt?
gratuluje nowego projektu i pozdrawiam serdecznie
Dodano: 22.05.2013, 12:37
jotesz
jotesz
Dołączyłem do grupy "250" - życzę powodzenia w przedsięwzięciu i mam nadzieję na sukces, który dotrze do naszych nadgarstków. Moja żona spałaby dużo lepiej i nie dotykała nocą kontrolnie mego czoła, by sprawdzać, czy jest spocone
Dodano: 21.05.2013, 22:13
mactom
mactom
Proszę zauważyć ,że tamten produkt wykorzystywał całkowicie inną technologie ( która zresztą się nie sprawdziła :-) ) i również była to technologia sprzed 2008 r. :-)
Dodano: 21.05.2013, 20:20
aisa52
aisa52
http://www.mojacukrzyca.org/?a=text&id=121. Panie tomaszu a co z odparzeniami jak wyzej ?
Dodano: 21.05.2013, 15:56
mactom
mactom
Witam wszystkich i BARDZO !!! dziękuję za wsparcie nawet (a może przede wszystkim ) pozytywnymi komentarzami :-)
Wszystkie Państwa sugestie będą bardzo pomocne i tu zaznaczę będą rozpatrywane przez ekspertów :-)

Odnośnie pytania ,czy będzie limit ilości sztuk , to odpowiadam ,że nie ,takiego limitu nie będzie :-)
Jeśli do końca projektu na Polak Potrafi będzie więcej chętnych na to urządzenie to tylko lepiej dla projektu :-)
Jedyne ograniczenie to tylko czas pozostały do końca przedsięwzięcia na Polak Potrafi :-)
Pozdrawiam serdecznie wszystkich Państwa
Tomasz Maciąg
Dodano: 21.05.2013, 14:42
gribojedov
gribojedov
A czy robiliście jakieś studium wykonalności? Chodzi mi o to, czy rzeczywiście hipoglikemię daje się wykryć za pomocą tych kilku parametrów? Sam myślałem o podobnym urządzeniu, minimum przycisk alarmowy - to będzie skuteczne w większości przypadków, gdzieś w terenie. Ale czasem hipoglikemia jest nieodczuwalna dla organizmu i pytanie, czy da się ją wykryć? Jeśli robiliście próby które wyszły pomyślnie, to chcę wesprzeć ten projekt. Skądinąd wiem, że nieinwazyjne glukometry nie istnieją właśnie dlatego, że jest supertrudno odczytać poziom glukozy przez skórę. Oby z hipoglikemią był łatwiej...

Tak na marginesie - sam przycisk alarmowy też byłby przydatny, ale tutaj trzeba by zorganizować akcję poszerzającą wiedzę społeczeństwa, tak żeby wiadomo było, dlaczego jakiś "pijany" emituje alarm i błyska na czerwono :)
Dodano: 21.05.2013, 10:51
Roslandia
Roslandia
Panie Tomaszu, zapewne jak wiekszosc z zainteresowanych projektem sami mamy rowniez przygody z cukrzyca. Po zapoznaniu sie z Pana pomyslem rodzi sie w glowie kilka pytan. Wpierw takie: zaklada Pan uzyskanie wsparcia na poziomie 400 wplat po 250 zl. Kazdy, kto zdecydowal sie wesprzec projekt kwota 250 zl otrzyma kompletne urzadzenie wraz z app. Co jesli liczba wspierajacych przekroczy 400? Czy w takiej sytuacji powstanie wiecej urzadzen, czy na 400 wspierajacych zamyka Pan liste?
Dodano: 21.05.2013, 10:16
aisa52
aisa52
Panie Tomaszu! Gratuluję otwartej głowy i tym samym przesyłam 250 zł jako że osobiście mam doświadczenia z siostrzeńcem, który zachrował w pierwszym roku swojego zycia. Teraz ma 5 lat i czekamy z niecierpliowścią na start projektu. Proponuje wszytkim zaintereowanym sharowanie tematu na FB.
pozdrawiam
Joanna
Dodano: 21.05.2013, 9:18
sebibin
sebibin
Urządzenie mogło być również przydatne do pomiaru temperatury ciała (osób zdrowych), co w połączeniu z odpowiednią aplikacją może rozszerzyć funkcjonalność na przykład do szacowania kobiecego cyklu (przydatne dla osób chcących lub nie :-) ) mieć dzieci.
Tu apel do twórców o zaprojektowanie jakiegoś API (do smartfonów) tak aby niezależni twórcy mogli tworzyć własne oprogramowanie. Jestem programistą (pisze między innymi aplikacje na smartfony) i jestem bardzo zainteresowany możliwościami Pana urządzenia.
Pozdrawiam
Sebastian Starba
Dodano: 17.05.2013, 17:18
mactom
mactom
Witam serdecznie Panie Mateuszu
Dziękuję za te miłe słowa :-)
Zapewne chodzi Panu o termin produkcji pierwszych egzemplarzy ??
Termin 2 lat to tak naprawdę nieduży okres Proszę pamiętać jakie trudności przed nami czekają .
Wiele testów ,badań itp.
Proszę posłuchać wywiadu który udzieliłem wczoraj radiu WNET do odsłuchania w AKTUALNOŚCIACH lub tu http://www.radiownet.pl/#/publikacje/innowacyjny-projekt-dla-diabetykow
Pozdrawiam serdecznie
Tomasz Maciąg
Dodano: 17.05.2013, 16:11
Mateusz Hauschild
Mateusz Hauschild
Panie Tomaszu! Po pierwsze gratuluje genialnego pomysłu i projektu. Jeśli się uda to będzie prawdziwy przełom na rynku crowdfundingu w Polsce! Wspieram rękami i nogami.
Jedyne co martwi to tak długi czas realizacji... Skąd on wynika? Co mogło by przyspieszyć prace? Na jakim etapie jest już projekt? Czy prowadzone są już jakieś prace?
Dodano: 16.05.2013, 16:35
mactom
mactom
Witam serdecznie.
Cieszę się Panie Marku ,że będzie Pan nr.1 który się zdecydował :-)
Pragnę również podkreślić ,że jeśli się nie uda uzbierać zakładanej kwoty to wszystkie zebrane pieniądze trafiają z powrotem do ofiarodawców !!!!
TO JEST NAPISANE W REGULAMINIE :-)
To jest rodzaj zabezpieczenia dla ofiarodawców .
Jeszcze raz GRATULUJĘ !!!!
Tomasz Maciąg
Dodano: 16.05.2013, 15:34
marko Marek Kameczura
marko Marek Kameczura
Witam mam nadzieję że ten projekt zostanie zrealizowany ,cukrzyce typu I mam 21lat i takie urządzenie byłoby mi potrzebne mam już polecenie przelewu jutro wysyłam na poczcie to będę pierwszym wpłacającym na to urządzeni,powodzenia.
Dodano: 16.05.2013, 10:37
Tamara Machola
Tamara Machola
Moja córka już od 6 lat choruje na cukrzyce typu I - zachorowała tuz przed swoimi 8 urodzinami. Od tego czasu nasze życie zostało zmienione i podporządkowane chorobie. Od tego czasu śledzę wszelkie informacje i "nowinki" dotyczące cukrzycy - i z nadzieją patrzę na takie projekty, które w jakikolwiek sposób mogą udogodnić życie cukiereczkom. Dlatego życzę powodzenia :)
Dodano: 15.05.2013, 20:37
mactom
mactom
Dziękuję za te słowa wsparcia :-)
Tak , wierzę ,że całe przedsięwzięcie odniesie sukces !!
To tylko zależy od popularności projektu dlatego jeszcze raz proszę mówcie o nim wszędzie gdzie się da . Wśród znajomych , rodziny , itp.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie :-)
Dodano: 15.05.2013, 19:18
andreas148
andreas148
Wspaniały pomysł. Sam od 1981 roku choruję na cukrzycę. Leczony jestem insuliną i tabletkami. W nocy jestem sam .Często zdarza mi się niedocukrzenie. Dobrze jak organizm daje o tym znać a co będzie jak zapomni.Popieram i życzę dużo sponsorów i pieniędzy.Powodzenia.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.07.2013 00:12