Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

PolakPotrafi.pl

PolakPotrafi.pl

Poznań, Polska

PolakPotrafi.pl powstał z myślą o wszystkich osobach, które chcą realizować ciekawe projekty i urzeczywistniać kreatywne pomysły. Jesteśmy pierwszą i największą w Polsce platformą crowdfundingową (crowdfunding to finansowanie społecznościowe), która pomoże Ci uzyskać niezbędne fundusze na ich realizację.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

Adrian Ratajcza

Adrian Ratajcza

Poznan, Poland

Less is more.

Jakub Sobczak

Jakub Sobczak

Poznań, Polska

Twoje myśli tworzą Twoją rzeczywistość. Pasjonat lotnictwa i crowdfundingu :-)


3195 PLN z 3000 PLN

23 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

106%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.09.2017.

Zorganizuj z nami CrowdUp!

O projekcie

CrowdUp! to ogólnopolski Festiwal Finansowania Społecznościowego, który organizujemy już po raz drugi! 24 września w przepięknych przestrzeniach Centrum Kultury Zamek w Poznaniu zgromadzimy społeczność PolakPotrafi.pl, projektodawców, artystów, dziennikarzy i wszystkich tych, którym idea crowdfundingu jest bliska! W harmonogramie między innymi pokazy filmów, warsztaty, panele dyskusyjne, strefy tematyczne: podróżnicza, technologiczna, relaksu i dziecka, spektakl teatralny oraz koncert.
A wszystko to związane z crowdfundingiem! 

Crowdfunding to społeczne, wspólne działanie - pracując w PolakPotrafi.pl, wiemy o tym doskonale. Dlatego organizując takie wydarzenie, jak CrowdUp!, chcemy je sfinansować razem z Wami! Przyjdź, poznaj, porozmawiaj, dorzuć się!

Podczas CrowdUp! każda osoba znajdzie coś dla siebie! Zapoznaj się z programem i przekonaj się sam/a.

Co w programie?

- warsztaty (crowdfunding oparty o nagrody, Brand24, Design Thinking, crowdfunding udziałowy),
- panele dyskusyjne (podróżniczy, literacki, sharing economy, NGO),
- spektakl teatralny (,,Powrót Wikingów", Grupa Teatralna Wikingowie),
- pokazy filmowe (Gottland, Las, 4 rano, Iron Cloud, Mnich z Morza, Circus Maximus, Gucio Zaczarowany),
- strefa technologiczna (z udziałem: SolarBoard, ekipy Lodz Solar Team, sher.ly, Virtual Reality (The Bunkier), 
- koncert (zespół PPNOU),
- gala rozdania nagród,
- strefa relaksu (Dorigami oraz książki i płyty sfinansowane na PolakPotrafi.pl),
- strefa dziecka
- strefa podróżnicza - samochody, które dzięki społeczności PolakPotrafi.pl przejechały cały Świat! 

Wstęp na wszystkie powyższe atrakcje jest darmowy!

Patronat medialny nad CrowdUp! objęli: Newsweek Polska, Gazeta Wyborcza Poznań, Miesięcznik Poznaj Świat, Radio Eska

CrowdUp uzyskał honorowy patronat Prezydenta Miasta Poznania oraz Ministerstwa Cyfryzacji.

 Kto jest w Poznania, zapewne doskonale zna ten budynek! Centrum Kultury Zamek, ulokowane w samym centrum miasta, to miejsce, w którym widzimy się 24 września! Nieskromnie powiemy, że trudno nam wyobrazić sobie lepszą przestrzeń do organizacji festiwalu. CrowdUp! będzie odbywał się w wielu pomieszczeniach Zamku, w tym między innnymi:

- Sali Wielkiej, w której odbędą się koncert i uroczysta gala,
- Kinie Pałacowym, w którym pokażemy Wam filmy, sfinansowane na PolakPotrafi.pl,
- Dziedzińcu Różanym, w którym mieścić się będzie strefa podróżnicza.

      

 

 Zeszłoroczna edycja odbyła się 22 kwietnia i zgromadziła setki miłośników i miłośniczek crowdfundingu z całej Polski! Z okazji 5-lecia funkcjonowania portalu, a tym samym finansowania społecznościowego w Polsce, naszą społeczność zaprosiliśmy do poznańskiego Starego Browaru.

W towarzystwie między innymi podróżnika Aleksandra Doby, artystki Karoliny Czarneckiej, czy chociażby Grupy Filmowej Darwin przez cały dzień świętowaliśmy, zwiększając swoją wiedzę na licznych warsztatach i panelach dyskusyjnych. W zeszłym roku formuła CrowdUp! była nieco mniejsza, w tym roku chcemy 24 września uczynić ogólnopolskim świętem crowdfundingu.

Możemy to zrobić tylko z Waszą pomocą!

 Za wsparcie mamy dla Was świetne nagrody, w tym między innymi:

PolakPotrafi to pierwszy i największy portal crowdfundingowy w Polsce. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy pracują z pasją, zawsze chętnie doradzają projektodawcom i pomagają w przygotowaniach kampanii, które finansuje społeczność. 

Działamy od 6 lat, pomogliśmy sfinansować setki projektów, na które społeczność wpłaciła łącznie ponad 18 milionów złotych

Nasza kreatywność i chęć rozwoju nigdy się nie kończy, poza PolakPotrafi.pl prowadzimy również portal finansowania charytatywnego - PolakPomaga.pl. Żeby Wasze wpłaty na projekty były bezpieczne i niezawodnie szybkie, stworzyliśmy autorski system płatności Monetivo!

Poznaj nasz zespół: 

Na co przeznaczymy zebrane w projekcie pieniądze?

Minimum, czyli 3 tysiące, przeznaczymy na wydruk ulotek, plakatów i wszystkich materiałów - tak, aby nasz festiwal wyglądał jak z prawdziwego zdarzenia!

Kolejny próg, czyli 6 000, pozwoli nam na sfinasowanie przyjazdu ekipy Lodz Solar Team wraz z... ich słynnym bolidem! Chcecie zobaczyć najlepszy w Polsce pojazd zasilany energią słoneczną? Wesprzyjcie nasz projekt!

9 tysięcy, czyli próg trzeci, to catering od Kawiarni Dobra - miejsca, które tworzone jest razem z osobami z niepełnosprawnością intelektualną. 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 20.09.2017 22:10