Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

izabela.zolnieruk

izabela.zolnieruk

Poznań, Polska

Jestem absolwentką Politechniki Poznańskiej na kierunku budownictwo. Inspirują mnie podróże, uwielbiam poznawać nowe miejsca i zwyczaje. W wolnym czasie zwykle jem czekoladę.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

12216 PLN z 12000 PLN

91 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.02.2017.

Craftenango - wyjątkowe akcesoria z Gwatemali

O projekcie

Cześć! Z tej strony Iza i Michał. Kilka ostatnich lat spędziliśmy w Poznaniu, studiując i pracując. Pod koniec ubiegłego roku wyruszyliśmy w podróż po Ameryce Środkowej. Jesteśmy już w Gwatemali ponad miesiąc, uczyliśmy się hiszpańskiego w szkole językowej, mieszkaliśmy z gwatemalską rodziną i poznawaliśmy zwyczaje.  

Czerpiąc inspiracje ze wszystkiego, co nas otacza, kolorów, smaków i miejsc, powstał pomysł na craftenango. Nasz projekt obejmuje stworzenie sklepu internetowego z tradycyjnym rękodziełem z Gwatemali.

O nas:

Iza

Jestem absolwentką budownictwa Politechniki Poznańskiej, pochodzę z Głuszycy i mam 25 lat. Uwielbiam czekoladę, podróże i guacamole. Często potykam się na prostej drodze, lubię uczyć się języków i grać w siatkówkę. Najbardziej śmieszą mnie moje żarty i pingwiny.

Michał

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Pracownik w startupie, korporacji i na polu truskawek w Danii. W wolnych chwilach opowiadam o wojażach w bliższe i dalsze zakątki naszego globu, zjadam duże ilości wszystkiego i próbuje opanować czwarty utwór na gitarze. Lubię pierogi.

 

 

Chcemy współpracować z lokalnymi artystami i rzemieślnikami. Umożliwić im dotarcie do większej liczby ludzi, a Wam zaoferować wyjątkowe akcesoria, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Starannie wyselekcjonowane, wykonane z ręcznie tkanych materiałów za pomocą tradycyjnej metody.

 

 

Niestety tradycyjne rzemiosło tkania przy użyciu krosna w niektórych regionach zanika. Razem możemy przyczynić się do kultywowania tej pięknej tradycji, wspierając miejscowych artystów. 

 Wierzymy, że znajdziemy wśród Was mnóstwo ludzi, którzy -tak jak my- będą chcieli wnieść trochę kolorów i życia na polskie ulice, tym samym pomagając tutejszym artystom. Niezwykłe efekty ich pracy, bardzo wymagającej i czasochłonnej możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach. 

 

Jeżeli uda nam się dzięki Waszej pomocy zebrać wystarczającą ilość pieniędzy, będziemy mogli nawiązać stałą współpracę z tutejszymi artystami.

Planujemy wykorzystać zebrane pieniądze na stworzenie i rozwój sklepu internetowego, profesjonalne sesje zdjęciowe wszystkich dostępnych akcesoriów, marketing, dystrybucję i oczywiście zakup i wysyłkę nagród oraz pokrycie wszystkich opłat celnych.

Jeśli wsparcie projektu przekroczy nasze początkowe założenia, mamy mnóstwo pomysłów na rozwój naszego sklepu internetowego oraz wprowadzenie na rynek nowych nowych produktów (m.in. słuchawki, kejsy na smartfony, torby i pokrowce na laptopy oraz wiele innych akcesoriów wykonywanych tradycyjną metodą tkania).Każdy feedback jest dla nas bardzo istotny, ponieważ chcielibyśmy, aby to Wam podobały się akcesoria z naszego sklepu.

Co możecie otrzymać w zamian za wsparcie:

Podziękowania wysłane w formie kolorowej kartki pocztowej z Gwatemali

 

Ręcznie wyszywana kolorowa okładka na Twoje złote myśli czy ulubioną książkę w formacie A5 lub do wyboru etui na okulary z kieszonką na drobniaki; dostępne w różnych wariantach kolorystycznych

 

 

Ręcznie wyszywany worek na w-f lub na plecy do miasta; dostępny w różnych wariantach kolorystycznych.

 

 

Ręcznie wyszywana nerka na skarby, które chcesz mieć blisko siebie. dostępna w różnych wariantach kolorystycznych

 

 

Ręcznie wykonany naszyjnik, który wywoła uśmiech na Twojej szyi; dostępny w różnych wariantach kolorystycznych

 

 

Ręcznie wyszywana torba, która zrobi furorę na każdej osiedlowej siłce lub pokoloruje Twój wypad za miasto; dostępna w różnych wariantach kolorystycznych.

 

 

Ręcznie wykonany wyjątkowy bieżnik na stół, który odmieni wygląd każdego salonu czy kuchni; dostępne różne długości i warianty kolorystyczne - prosimy o wiadomości prywatne z preferencjami

 

 

 

 Ręcznie wykonana bransoletka na rękę albo kostkę; dostępna w różnych wariantach kolorystycznych

 

 

 

Kosmetyczka - saszetka na Twoje skarby; dostępna w różnych wariantach kolorystycznych

 

Jeśli chcecie o coś zapytać znajdziecie nas tutaj :) 

Iza

Michał

Nasz fanpage na fb - Que Pasa

Instagram - Craftenango

 

Termin realizacji nagród - marzec/kwiecień 2017

 

 

Media o Twoim projekcie:

Rękodzieło przyleci z Gwatemalii

www.pb.pl | 2017-04-09

Pomysł na biznes: Craftenango, firma czerpiąca inspiracje z Ameryki Środkowej, wprowadza do Polski tradycyjne rzemiosło z tego regionu świata.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.02.2017 23:11