Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kacper Zielinski

Kacper Zielinski

Leszno, Polska

Cześć! Jestem dziewiętnastoletnim chłopakiem z Leszna, mającym już do czynienia ok. 7 lat z małymi rowerami. Po wypadku podczas luźnych jazdek na BMX, którego skutkiem była utrata nerki, konkretnie wziąłem się za organizację wydarzenia na Skateplazie w Lesznie - Concrete Slabs Contest. 3 zorganizowane edycje, do tego przekomentowane kilka innych eventów, a od lutego 2016 Prezes Klubu Sportowego CSC. Przez swoje działania promuję jazdę na BMX, a także leszczyńską Sateplazę.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1434 PLN z 3500 PLN

32 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

40%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.06.2016.

Zawody BMX - Concrete Slabs Contest 2016

O projekcie

CZEŚĆ


Jesteśmy młodą grupą rowerowych zapaleńców, zrzeszoną w Klub Sportowy, która potrzebuje Waszego wsparcia w organizacji największych zawodów stricte BMX w Polsce. Wydarzenie o nazwie Concrete Slabs Contest, organizowane co roku w Lesznie, już w 2014 zostało uznane "WYDARZENIEM ROKU" wg Polskiej Gali BMX. Z różnych przyczyn, brakuje nam niezbędnych pieniążków, aby zorganizować te zawody. Prosimy Was o wsparcie w pozyskaniu funduszy na niezbędne sprawy organizacyjne, takie jak: opiekę medyczną dla zawodników, a także oprawę muzyczną podczas trwania zawodów. Bez Was naprawdę nie jesteśmy w stanie tego zrobić. W zamian odwdzięczymy się niezwykle zorganizowanym wydarzeniem, gdzie każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

 

 

MIEJSCE

 

Skateplaza w Lesznie jest największym tego typu obiektem w Polsce. Poza przeszkodami streetowymi jest także pool. Wszystkie elementy są dobrze wykonane, a jazda na nich to czysta przyjemność. Na miejscu trudno się nudzić, co chwile odkrywa się nowe możliwości, nowe schody, murki i inne przeszkody. Co roku odbywają się tu zarówno wielkie zawody deskorolkowe - BTTS, jak i rowerowe - CSC. Jeden z największych tego typu obiektów w Europie co roku w porze letniej zachęca zawodników z całego świata do odwiedzenia Leszna. To właśnie w tym miejscu zajawkowicze mają przeogromną szansę na swój rozwój oraz progress.

 

 

O NAS

 

Jesteśmy młodą grupą (w większości nastolatkowie) zawodników BMX, a także fanów małych kółek. Staraliśmy się zaistnieć w środowisku rowerowym już 3 lata temu, gdy organizowaliśmy pierwszą edycję Concrete Slabs Contest. Już wtedy zaufało nam ponad 90 zawodników potwierdzając swój przyjazd na #csc2013. Postanowiliśmy kontynuować to dalej i dalej, podpisywaliśmy umowy z co raz to większymi firmami. Ze względu na możliwości przeróżnych dotacji od miasta w lutym tego roku postanowiliśmy zrzeszyć się w Klub Sportowy CSC, który prężnie działa w celu rozpromowania tego ekstremalnego sportu wśród mieszkańców Miasta Leszna. Niestety wszystkie dotacje typowo sportowe zostały już rozdane, więc jesteśmy tutaj. Chcemy zorganizować te zawody, więc musimy szukać też innych rozwiązań.

 

 

PROJEKT

 

Przez brak wystarczających środków znaleźliśmy się w tym miejscu. Nie chcielibyśmy porzucić organizacji tak liczącego się wydarzenia, które odwiedza co roku ponad 100 riderów i prawie 1000 osób w publiczności. Zebrane pieniążki pozwolą nam na ogarnięcie tak potrzebnych spraw jak:

 

1. Oprawa muzyczna (DJ + nagłośnienie)
2. Opieka medyczna zawodników (safety first)

 

Każde dodatkowe datki pozwolą nam rozwinąć czwartą edycję zawodów jeszcze bardziej. Wiele atrakcji będzie czekać na Was 16 lipca na Skateplazie w Lesznie!

 

Wszystko organizujemy dla Was, pamiętajcie..

 

 

 

KOSZTORYS

 

Zorganizowanie takich zawodów wymaga ok. pół roku przygotowań, do tego pochłaniają one kilkadziesiąt tysięcy zł. Przeznaczamy je głównie na ochronę eventu, karetkę, opaski, barierki, formy promocyjne, sędziów, ubezpieczenie, formy techniczne, noclegi, nagrody, nagłośnienie i wiele wiele innych niezbędnych rzeczy..

 

Cała kwota 3500 zł zostanie przeznaczona na podstawowe czynności organizacyjne, takie jak: wynajęcie nagłośnienia (wyobrażacie sobie imprezę bez grającej muzyki?), a także zapewnienie odpowiedniej opieki medycznej zawodnikom, która jest niezbędna.

 

Jeśli przekroczymy tą kwotę zrobimy jeszcze więcej:

 

4000 zł - zamówimy dodatkowe gadgety, które rozdamy publiczności w dzień imprezy

 

5000 zł - kupimy flagi promocyjne, które postawimy na terenie Skateplazy,

 

7000 zł - kupimy namiot promocyjny, który będzie służył jako miejsce biura zawodów,

8000 zł - kupimy leżaki i parasole, na których zawodnicy jak i publiczność będzie mogła się wylegiwać podczas trwania wydarzenia,

 

9000 zł - zapewnimy jakąś atrakcję dla dzieci (np. eurobungee)

 

10000 zł - zadbamy o jeszcze lepszą fotorelację wydarzenia,

 

Każde dodatkowe pieniądze zostaną przekazane zwycięzcom czwartej edycji Concrete Slabs Contest, którzy zasługują na wyższe nagrody.

 

  

NAGRODY

 

10zł - mailowe, indywidualne podziękowania,

15zł - oficjalne podziękowania na profilu facebookowym "Concrete Slabs Contest",

25zł - wspólne pamiątkowe zdjęcie z organizatorami wraz z podpisami i pisemnymi podziękowaniami,

30zł - zestaw naszych naklejek (ok. 15szt.) + pisemne podziękowania dostarczone listem,

40zł - pendrive 8gb z logiem CSC + pisemne podziękowania,

50zł - wejściówka VIP na zawody (catering, Redbull'e, spotkanie z zawodnikami PRO w strefie zawodnika, wejście na teren skateplazy + afterparty),

70zł - wejściówka VIP na zawody + zestaw gadgetów CSC (ołówek, smycz, opaski, naklejki 15szt, długopis, przypinka),

75zł - zestaw gadgetów CSC (pendrive 8gb, ołówek, smycz, opaska, naklejki 15szt, przypinka, długopis) + pisemne podziękowania,

150zł - miano sponsora imiennego wydarzenia (wymienianie podczas eventu nazwiska darczyńcy + FB) + pisemne podziękowania,

500zł - sponsor eventu (firma) użyte logo na banerach reklamujących, w relacji video wydarzenia, możliwość przywieszenia kilku banerów na terenie Skateplazy w dzień zawodów, wymienianie podczas zawodów nazwy firmy wspierającej, rozgłos w internecie, na naszych profilach, radio i w prasie, logo na stronie www do końca listopada 2016.

 

 


Jesteśmy bardzo zmobilizowani i przepełnieni kreatywnością! Czekamy na Wasze wsparcie żeby zrobić ten event jeszcze lepiej!


Jeśli macie jakiekolwiek pytania, dajcie znać:

tel. 695 715 686

email: kapibmx@op.pl

 

Facebook: KLIK

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.06.2016 22:10