Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Cohabitat

Fundacja Cohabitat

Łódź

Zafascynowana ideą tworzenia autonomicznych społeczności integrujących przyrodę, technikę i pierwiastek ludzki w jednym ekosystemie.

Inicjatorem działań początkowo był Paweł Sroczyński - networker, wykładowca, edukator, designer i budowniczy. Obecnie ruch Cohabitat zrzesza wielu liderów z całej Polski.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

86292 PLN z 60000 PLN

808 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

143%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.06.2013.

Cohabitat MAKE

Kampania się powiodła... a nie udała! To zasługa zespołu :)

Dodano 16.07.2013, godz. 14:50

Hejże ekipa! :) Chciałbym dzisiaj wyrazić słowa podziękowania i uznania dla pracy osób, które nie były w pierwszym, medialnym rzędzie - a bez których tak duże wyzwanie jak kampania Cohabitat MAKE nie mogło by się powieść. Podziękujmy zespołowi solidarnie w komentarzach - wystarczy to jedno magiczne słowo ;-) Dziękuję : - każdemu, kto podjął się trudu komunikowania i rekomendowania naszej akcji swoim przyjaciołom - Magdalenie Konik, która zaangażowała swój talent grafika dla skomponowania całej oprawy wizualnej. Magda prowadzi swoją działalność tutaj http://www.vividstudio.pl/ - Monice Lotkowskiej, która z pełnym oddaniem dba o sprawność formalną działań w Fundacji Cohabitat - ekipie filmowej z Jackiem Burbanem na czele. Jego talent towarzyszy Cohabitatowi już od 3 lat - całej ekipie fab-labu w Łodzi z której trzeba wymienić Grześka Belicę, Krzyśka Piecha, Piotra Wiklaka, Marcina Zaroda, Krzyśka Kalinowskiego, - ekipie praktykantów Filipowi Malinowskiemu i Marcinowi Giełzakowi, których wnikliwe uwagi i świeże pomysły pomogły i bezpośrednio przyczyniły się do stworzenia koncepcji całej kampanii - zespołowi wolontariuszy, którzy dbali o rozsyłkę materiałów medialnych, budowę stron internetowych. Działali tu m.in. Robert Obreczarek, Agata Kazimierczak, Iga Wojtkowiak, Łukasz Rodziewicz, Dariusz Galczak, last but not least - UNDP Polska za zaufanie i wsparcie 2 lata temu, bez którego nie robilibyśmy tego co robimy dzisiaj. Ukłony dla wszystkich, których nie wymieniłem, a którzy dobrze wiedzą, że ich pomoc była niezbędna :) Paweł Sroczyński

Dodano: 18.07.2013, 1:44
Agata Babóstwo Powieki
Agata Babóstwo Powieki
Dziękuję w imieniu całej ekipy MAKE-MEDIA :) Osobiście: ekscytuje mnie ten wiatr w żaglach i wiem, że chcę dalej płynąć na tym statku. Pozdrawiam Kochabitat!
Dodano: 16.07.2013, 19:24
  Konto usunięte
Konto usunięte
dzięki :-)
Dodano: 16.07.2013, 15:09
Fundacja Cohabitat
Fundacja Cohabitat
Dzię-kuu-jee-my ! ;]

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.06.2013 20:08