Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Coals

Coals

Lędziny, Polska

Coals to muzyczny duet stworzony przez Kasię Kowalczyk i Łukasza Rozmysłowskiego. Nazwa wzięła się znikąd indziej, jak ze związku ze Śląskiem - regionem, z którego pochodzą. Zaczęli tworzyć pewnego wrześniowego dnia 2014 roku. Niedługo potem zaczęli również koncertować. A teraz chcą wydać płytę.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4942 PLN z 12021 PLN

137 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

41%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.11.2016.

Pierwszy teledysk Coals i lot na Islandię

O projekcie

 

zdjęcia: Monika Bernacka - kronikimoniki

 

 

 

 

 

 

 

coalsmusic@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Media o Twoim projekcie:

coals podbijają islandię

i-d.vice.com | 2016-11-14

Pojechali do kraju wspaniałych widoków, gejzerów i suszonych na świeżym powietrzu ryb. Zagrali koncert na jednym z najfajniejszych festiwali na świecie, a teraz, po powrocie dzielą się z nami częścią analogowej fotorelacji z wyprawy na Islandię. Wszystkie foty są nagrodą w akcji crowdfundingowej, podczas której Coals zbierają pieniądze na nowy klip. Na ich wsparcie macie jeszcze 4 dni. Tymczasem my porozmawialiśmy z Kasią i Łukaszem o podróży ich życia.

Tworzą muzykę z prawdziwej pasji. Coals szykują się do realizacji teledysku i potrzebują waszej pomocy.

k-mag.pl | 2016-11-10

Coals to duet muzyczny Kasi Kowalczyk i Łukasza Rozmysłowskiego. Nazwa zespołu jest nieprzypadkowa. Ma związek ze Śląskiem – regionem, z którego pochodzą. I to właśnie tam chcą umiejscowić akcję swojego pierwszego teledysku.

Familoki i VHS - zespół Coals chce stworzyć retro teledysk!

pokladykultury.pl | 2016-11-07

Zespół Coals – już z samej nazwy hołdujący miejscu, z którego pochodzą Kasia i Łukasz, w tempie którego mogliby pozazdrościć koledzy i koleżanki „po fachu”, zyskał publiczność, optymistyczne recenzje krytyków i zasilił line-up’y cenionych w branży festiwali. Teraz ten śląski duet potrzebuje wsparcia, by zrealizować wymarzony teledysk. Obrazek do utworu Rave może zaskoczyć tych, którzy Coalsów kojarzą z magiczną muzyką inspirowaną daleką północą.

Pierwszy teledysk Coals!

szafamuzyczna.org | 2016-10-24

Jeden z naszych ulubionych polskich duetów, zespół Coals rozpisał akcje crowdfunding’ową na platformie PolakPotrafi. Ślązacy zamierzają nakręcić teledysk do singla Rave, za którego realizację będzie odpowiadać wrocławska ekipa WIDMO. Ponad to, już niebawem ukaże się debiutanckie wydawnictwo zespołu zatytułowane Homework.

Pomóż Coals zagrać na Islandii i stworzyć teledysk

musicis.pl | 2016-10-20

Duet Coals powinni znać już wszyscy, którzy lubią wyszukiwać nieoczywiste muzyczne projekty. Jeśli jeszcze jakimś trafem nie znacie Katarzyny Kowalczyk i Łukasza Rozmysłowskiego, możecie przeczytać na temat ich twórczości w naszym wywiadzie oraz co mówili o sobie na początku swojej drogi, dwa lata temu. A to, ile do tej pory przeszli, pokazują kolejne występy koncertowe i festiwalowe w kraju oraz za granicą, a także uczestnictwo w takich wydarzeniach jak sesja live dla rozgłośni KEXP. Ostatnio Ślązacy stworzyli również specjalny mixtape dla magazynu Under The Radar – to z racji faktu występu na zbliżającej się tegorocznej edycji festiwalu Iceland Airwaves.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.11.2016 22:10