Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kasia

Kasia

Wrocław

przyszły właściciel własnej korporacji;) tancerz, baloniarz, reporter, miłośnik życia i rozwoju integralnego

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4936 PLN z 13000 PLN

40 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

37%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.02.2013.

The Coaching Game

O projekcie

Celem projektu jest „odczarowanie” coachingu – kosztownego narzędzia rozwojowego, adresowanego - do tej pory głównie do dużych przedsiębiorstw oraz ich pracowników i udostępnienie go w przyjaznej formie gry każdemu użytkownikowi/sympatykowi platformy polakpotrafi.pl, który chce się rozwijać i świadomie zmieniać  swoje życie.

Co to jest coaching?

Wyjaśniając pojęcie ‘coaching’ przytoczę definicję Sary Thorpe, Jackie Clifford „Podręcznik coachingu” („The Coaching Handbook”)

Pomoc danej osobie we wzmacnianiu i udoskonalaniu działania poprzez refleksję nad tym, jak stosuje konkretną umiejętność i/lub wiedzę. Coaching dotyczy rozwoju i wykraczania ponad poziom, na jakim się obecnie znajdujemy.

W czym pomoże Ci The Coaching Game?

Na początku nowego roku po raz kolejny wytyczamy śmiałe plany, składamy sobie deklaracje. Jednak bywa tak, że z końcem roku, robiąc podsumowania stwierdzamy, że  niewiele bądź też nic się w naszym życiu nie zmieniło. Coaching Game pomaga spojrzeć na wybrany przez siebie temat w zupełnie nowy sposób oraz odpowiedzieć sobie na kluczowe pytania – czego chcemy i jak to osiągnąć. Z Coaching Game wytyczamy realne do osiągnięcia kroki na drodze do zdefiniowanego celu. Dzięki temu świadomie wprowadzamy w swoim życiu trwałe zmiany. Towarzysząca procesowi świadomość oraz osiągane trwałe efekty przynoszą poczucie satysfakcji i przygotowują do kolejnych działań na drodze do rozwoju.

Jak się gra w The Coaching Game?

Podczas gry The Coaching Game korzystamy z kompletu kart – zdjęć inspiracji z hasłem przewodnim, które uzupełnione o treści z podręcznika wspierają proces wytyczania nowych kierunków naszego myślenia – innego spojrzenia na wybrany przez siebie temat związany np. z: karierą, związkiem, rodziną, przyjaźnią, biznesem, zdrowiem, etc. Zaskakujące połączenia stymulują myślenie i dyskusje oraz wskazują nowe, do tej pory niezauważane powiązania pomiędzy poszczególnymi aspektami, a co za tym idzie możliwościami rozwoju. Efektem gry jest lista zadań do wykonania, powstała w wyniku zderzenia wcześniej nieuświadomionych myśli, możliwości, perspektyw etc. 

Jak możesz się przyczynić do realizacji projektu?

Aby zrealizować projekt niezbędne jest uzyskanie certyfikatu Trenera The Coaching Game. Można go uzyskać biorąc udział w kilkumiesięcznym programie prowadzonym zdalnie w międzynarodowym gronie kończącym się certyfikacją. Aby projekt się powiódł niezbędne jest Twoje wsparcie - sam wybierz nagrodę za wsparcie korzystajac z przygotowanych pakietów :)

Tutaj obowiazuje zasada: wszystko albo nic. Jeśli projekt nie uzyska wskazanej kwoty, wkład finansowy wróci do finansujących. Takiej sytuacji jednak nie przewidujemy;)

Dodatkowe korzyści?

Dodatkowym atutem projektu jest możliwość rozwoju umiejętności językowych przy jednoczesnym rozwoju osobistym - gra dostępna jest także w angielskiej wersji językowej.

Ponadto każdy pakiet może stanowić prezent dla bliskiej osoby - wystarczy nas o tym poinformować, a zadbamy o odpowiednią komunikację i wizualizację opcji prezentowej.

Co pokazuje filmik?

Filmik pokazuje w dużym uproszczeniu mechanizm gry - łączenie myśli, refleksji, skojarzeń pozornie nie do połączenia. Po wybraniu karty poczekaj na otwarcie nowego filmiku, gdzie dokonywać będziesz kolejnego wyboru:)

Zapraszamy do wspólnego rozwoju!

Frgment The Coaching Game

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak przebiega sesja The Coaching Game na żywo, zapraszamy do zadawania pytań w sekcji Komentarze.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.02.2013 00:12