Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Akademicki Chór Uniwersytetu Gdańskiego

Akademicki Chór Uniwersytetu Gdańskiego

Gdańsk, Polska

Jesteśmy grupą pasjonatów śpiewu oraz muzyki chóralnej, która tworzy Akademicki Chór Uniwersytetu Gdańskiego. Od 47 lat reprezentujemy Uniwersytet Gdański, miasto Gdańsk oraz nasz kraj na festiwalach, konkursach i olimpiadach chóralnych.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

13400 PLN z 13000 PLN

163 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

103%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.08.2018.

Ach! UG na festiwalu chóralnym w Hiszpanii

O projekcie

HEJ!

Jesteśmy Akademickim Chórem Uniwersytetu Gdańskiego i potrzebujemy Waszego wsparcia, żeby w dniach 9-17 września 2018 móc wyjechać do Hiszpanii na VIII Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Chóralny "Canco Mediterrania".

Cieszymy się, że poświęcisz nam chwilę :) Pozwól, że opowiemy trochę o sobie.

Mamy już 47 lat i przez ten cały czas przez chór przeszło około 2 000 osób. A wśród nich pracujący, niepracujący, studenci, niestudenci, mamy, ojcowie, kuzyni, narodowości polskiej, ukraińskiej, armeńskiej, a także hiszpańskiej i wiele innych. Wszystkich nas połączyła pasja śpiewania i tym właśnie chcemy się z Wami dzielić!

Śpiewamy dużo. Śpiewamy na uczelni, w operze, w teatrze, w dużych halach koncertowych, a także w różnych miejscach w mieście:

Chór nie byłby chórem bez swojego dyrygenta. Marcin Tomczak - profesor zwyczajny, chórmistrz i nasz dyrygent. Z Akademickim Chórem Uniwersytetu Gdańskiego związany jest już 26 lat i nigdy nie przestaje pracować nad doskonaleniem brzmienia chóru.

W tym roku wymarzyliśmy sobie udział w VIII Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Chóralnym "Canco Mediterrania" 2018 w Hiszpanii. Do tej pory w festiwalu wzięło udział aż 110 chórów z 18 różnych krajów. Teraz i my chcemy spróbować swoich sił. Postanowiliśmy wziąć udział w 4 kategoriach:

 

✳ muzyka sakralna
✳ muzyka katalońska
✳ muzyka Paua Casalsa
✳ muzyka rozrywkowa

 

Jednak, żeby wyjechać i móc w pełni pokryć koszty podróży do Hiszpanii potrzebujemy jeszcze:

W porównaniu do całkowitego kosztu wyjazdu to już bardzo niewiele, ale bez Waszej pomocy nie damy rady!

 

NAGRODY

Przygotowaliśmy dla Was w zamian liczne nagrody!

Z uśmiechem na twarzy wypiszemy dla Was kartkę pocztową z Barcelony, spotkamy się chóralnie w jednej kuchni, żeby przyrządzić owocowy dżem czy też z przyjemnością zaśpiewamy na Waszym ślubie oraz wiele innych.

 

 

Dlatego jeszcze raz - PROSIMY o wsparcie i wpłaty. Mamy nadzieję, że dzięki Wam będziemy mogli zawalczyć o złoto!

 

Odwiedź nas na:

              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Media o Twoim projekcie:

Akademicki Chór UG podejmuje hiszpańskie wyzwanie

radiogdansk.pl | 2018-07-17

Tysiące przejechanych kilometrów, setki prześpiewanych godzin na próbach - to wszystko charakteryzuje Akademicki Chór Uniwersytetu Gdańskiego. Zespół istnieje już 47 lat i każdego roku podejmuje się nowych wyzwań i śmiałych projektów. Teraz stawia sobie nowy cel – międzynarodowy festiwal chóralny w

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.08.2018 22:10