Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Cheerleaders Wrocław

Cheerleaders Wrocław

Wrocław

Grupa taneczna Cheerleaders Wrocław istnieje już ponad 18 lat. Została ogłoszona najlepszym zespołem cheerleaders w plebiscycie Tauron Basket Ligi. Dziewczyny mają za sobą występy na największych imprezach sportowych w Polsce takich jak ostatnie Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej czy Mistrzostwa Europy w Siatkówce. Półfinalistki znanego programu „Mam Talent” jak również indywidualnie You Can Dance. Zespół prezentował się między innymi w Parlamencie Europejskim w Brukseli, na targach CeBit w Hanowerze oraz w Wielkiej Brytanii dla fanów sportów motorowych

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5433 PLN z 20000 PLN

80 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

27%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.01.2017.

Polskie Cheerleaderki na meczu NBA

O projekcie

      Nasz zespół Cheerleaders Wrocław otrzymał zaproszenie od Marcina Gortata do udziału w organizowanej przez niego „Polskiej Nocy w NBA”. Zaprezentujemy się w Stanach Zjednoczonych już 4 lutego 2017 roku, podczas meczu NBA rozgrywanego pomiędzy Washington Wizards i New Orleans Pelicans. Udział polskich cheerleaderek w meczu NBA to wielkie wyróżnienie i okazja do pokazania się amerykańskiej oraz polonijnej publiczności.

Istniejemy już 18 lat i nie zamierzamy na tym poprzestać:). Zespół składa się z profesjonalnych tancerek, dla których taniec jest wielką miłością i pasją. Nasze zaangażowanie oraz ciężka praca przekłada się na dotychczasowe osiągnięcia i sukcesy. Jednymi z nich są występy zagraniczne, między innymi w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Wystąpiłyśmy także podczas eventu dla fanów sportów motorowych w Wielkiej Brytanii. Oprócz występów poza granicami kraju wielokrotnie brałyśmy udział w Meczach Gwiazd Koszykówki oraz prezentowałyśmy się na największych wydarzeniach sportowych   o randze międzynardowej takich , jak: Eurobasket (2009), Mistrzostwa Świata w Siatkówce (2014) czy Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej (2016) i wielu wielu innych tego typu imprezach. Zostałyśmy półfinalistkami w programie telewizyjnym "Mam Talent", jak równiż kilka z nas dostało się do finału innego popularnego show - " You Can Dance - Po prostu Tańcz".

Zespół od początku wyróżniały piękne, zdolne, utalentowane i charyzmatyczne tancerki - tak jest do dziś. Skład, który poleci do USA to wybuchowa mieszanka doświadczenia i młodej krwi...Oj tak...będzie się działo:)

   Pragniemy zachęcić Państwa do wsparcia tego prestiżowego projektu. Jesteśmy przekonani, że Państwa pomoc nie tylko pozwoli spełnić nasze marzenia, ale przyniesie wymierne korzyści. 

      Marzenie jak z filmu, niestety dość kosztowne, ale wiara czyni cuda i wierzymy ,że sie uda:). Nasz zespół nie otrzyma wynagrodzenia za występ, a wszelkie koszty związane z wydarzeniem musimy pokryć we własnym zakresie. Łączna kwota wynosi wiele tysięcy  złotych. Będą to przede wszystkim koszty związane z podróżą, opłaty wizowe, wynajem sal na dodatkowe treningi, stroje, ubezpieczenia. Niestety nie jesteśmy w stanie samodzielnie i całkowicie pokryć całości wydatków. Dlatego też zwracamy się z wielką prośbą o finansowe wsparcie naszego projektu.

     Głównym celem projektu jest zebranie funduszy na wyjazd. Jest to ogromne wyróżnienie dla całego zespołu ( taka "wisienka na torcie"),  które jednocześnie jest szansą na niesamowitą promocję kraju i miasta, z którego pochodzimy.

 

Zapraszamy do odwiedzania naszego fanpage`a:

https://www.facebook.com/cheers.wroclaw/?fref=ts

https://www.instagram.com/cheerleaders_wroclaw/

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.01.2017 15:03