Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Olszewski

Michał Olszewski

Siemianowice Śląskie, Polska

Urodzony i wychowany na Śląsku.

Działam na rzecz rozwoju regionu od lat. Uważam, że podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji i kultury narodowej to mój obowiązek. Żołnierze Narodowych Sił Zbrojnych są dla mnie wzorem postaw patriotycznych, ideowości, mądrości i bezkompromisowości w sprawach suwerenności Polski. Współpracuję z różnymi instytucjami i organizacjami. Podejmuje wiele inicjatyw, ponieważ uważam, że o naszą przyszłość należy zadbać już dziś.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

17592 PLN z 15000 PLN

223 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

117%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.12.2015.

CENTRUM KULTURY

List do naszych przyjaciół

Dodano 25.01.2017, godz. 22:42

Szanowni Państwo!


Serdecznie dziękuję za poprzednie wsparcie, którego nam Państwo udzieliliście.
To dzięki ludziom takim jak Wy, Śląskie Centrum Kultury mogło zaistnieć, a aktualnie kontynuować swoją działalność.
Cieszę się, że w naszym kraju nie brakuje ideowych ludzi, którzy nas wspierają. W podzięce za to przekazaliśmy wszystkim, którzy przesłali nam swoje dane kontaktowe, komplet książek „Okręg Śląski Armii Krajowej”. Była to nagroda o wyższej wartości, niż te, które proponowaliśmy wcześniej, dlatego mam nadzieję, że dla wielu osób była to miła niespodzianka. Niestety do wielu z Państwa nie możemy dotrzeć, ponieważ do tej pory nie otrzymaliśmy adresu do wysyłki. Przypominamy, że cały czas jest możliwy odbiór nagrody, wystarczy skontaktować się z nami mailowo: sekretariat@sck.edu.pl

Jako Śląskie Centrum Kultury jesteśmy aktywni w Polsce od grudnia 2015 roku. Nasze największe sukcesy to pozyskanie ponad 100m2 lokalu w Siemianowicach Śląskich, który wyremontowaliśmy własnymi siłami dzięki Państwa pomocy. Pozyskaliśmy również dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na druk książki "Śląski Okręg Armii Krajowej". Finalnie do rąk czytelników trafi w tym roku kilka tysięcy książek (http://sck.edu.pl/okreg-slaski-armii-krajowej-trafi-do-slaskich-szkol-i-bibliotek/). Jesteśmy inicjatorami wielu ciekawych wykładów i konferencji. Trudno w jednym liście streścić całą naszą działalność, dlatego więcej informacji o tym jak rozwija się Centrum znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.sck.edu.pl.

Naszą działalność społeczną skrótowo można ująć w trzech słowach: Tradycja, Kultura, Patriotyzm. Obecnie poszukujemy osób, z którymi moglibyśmy nawiązać współpracę, aby jeszcze lepiej pomagać innym i budować patriotyzm społeczny. Głęboko wierzymy, że reprezentują Państwo te same wartości, w które i my wierzymy. Udowodniliście to! Uważamy, że razem można zrobić dużo więcej niż w pojedynkę, dlatego zdecydowaliśmy się jeszcze raz napisać do Państwa. Wierzymy, że dobro podane dalej zawsze wraca.

Tutaj pojawia się możliwość, że zechcecie pomóc w dalszej realizacji tego projektu. W zależności od tego, jaki cel chcecie pomóc nam osiągnąć, mamy dwie możliwości współpracy wartych uwagi: darowiznę jednorazową lub darowiznę stałą (miesięczną) -> http://sck.edu.pl/wesprzyj-nas/

Dzięki okazanej pomocy, będziemy mogli realizować kolejne fantastyczne projekty, a Państwo będziecie mieć świadomość, że powstają one dzięki waszej hojności. Wspierając nas pomagacie kształcić młode pokolenie Polaków na dobrych i mądrych ludzi.

Z poważaniem
Michał Olszewski

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.12.2015 12:12