Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Olszewski

Michał Olszewski

Siemianowice Śląskie, Polska

Urodzony i wychowany na Śląsku.

Działam na rzecz rozwoju regionu od lat. Uważam, że podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji i kultury narodowej to mój obowiązek. Żołnierze Narodowych Sił Zbrojnych są dla mnie wzorem postaw patriotycznych, ideowości, mądrości i bezkompromisowości w sprawach suwerenności Polski. Współpracuję z różnymi instytucjami i organizacjami. Podejmuje wiele inicjatyw, ponieważ uważam, że o naszą przyszłość należy zadbać już dziś.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

17592 PLN z 15000 PLN

223 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

117%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.12.2015.

CENTRUM KULTURY

Zakończenie projektu - co dalej ?

Dodano 10.05.2016, godz. 23:02

Szanowni państwo
Serdecznie dziękujemy za wsparcie nas i mamy nadzieję, że pomimo dłuższego braku odzewu z naszej strony, wciąż trzymacie państwo za nas kciuki :) W między czasie naszemu Centrum udało zrealizować się jeszcze jeden projekt: wydania książki o śląskim okręgu Armii Krajowej autorstwa pana Wojciecha Kempy. Dzięki państwa hojności zbiórka zakończyła się sukcesem, a remont naszego lokalu pomimo przedłużenia się właściwie dobiega końca - to w dużej mierze wasza zasługa, za co jeszcze raz wam dziękujemy.
Co dalej ? Oczywiście otwarcie - na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy. Niestety nie jesteśmy jeszcze w stanie podać konkretnej daty, ale mamy nadzieję, iż już wkrótce będziemy mogli podać więcej szczegółów. Kolejną istotną kwestią jest kwestia nagród - bardzo prosimy wszystkich wspierających, o wysłanie swoich danych adresowych, byśmy mogli wysłać państwa nagrody. Zapraszamy do polubienia naszej strony na facebooku - gdzie informacje o postępach i działaniach naszego Centrum są podawane na bieżąco.
https://www.facebook.com/SlaskieCentrumKultury/

Pozdrawiamy i dziękujemy za cierpliwość.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.12.2015 12:12