Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Michał Olszewski

Michał Olszewski

Siemianowice Śląskie, Polska

Urodzony i wychowany na Śląsku.

Działam na rzecz rozwoju regionu od lat. Uważam, że podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji i kultury narodowej to mój obowiązek. Żołnierze Narodowych Sił Zbrojnych są dla mnie wzorem postaw patriotycznych, ideowości, mądrości i bezkompromisowości w sprawach suwerenności Polski. Współpracuję z różnymi instytucjami i organizacjami. Podejmuje wiele inicjatyw, ponieważ uważam, że o naszą przyszłość należy zadbać już dziś.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

17592 PLN z 15000 PLN

223 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

117%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.12.2015.

CENTRUM KULTURY

wmeritum.pl [WYWIAD]

Dodano 06.11.2015, godz. 16:02

"Chcieliśmy stworzyć miejsce wyjątkowe. Takie, w którym poza uczestnictwem w wybranym wydarzeniu – z ułożonej z wyprzedzeniem oferty kulturalnej – będzie można korzystać z zasobów (np. z już kolekcjonowanej przez nas Biblioteki Narodowej), pijąc dobrą kawę/herbatę czy usiąść i porozmawiać z ludźmi, którzy odznaczają się tożsamymi wartościami. To ostatnie jest o tyle ważne, że pragniemy by Centrum było miejscem otwartym dla ludzi z różnych organizacji i osób niezrzeszonych."

http://wmeritum.pl/w-siemianowicach-slaskich-powstaje-centrum-kultury-polskich-patriotow-wywiad/

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.12.2015 12:12