Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Kaja Fidecka

Kaja Fidecka

Warszawa

Nazywam się Kaja Fidecka, mieszkam pod Warszawą, mam 16 lat i od września zaczynam naukę w liceum. Od 2004 roku należę do klubu MKS "Dwójka" Warszawa, gdzie ciężką pracą na treningach zdobywam coraz ważniejsze tytuły. Moje żeglarskie życie zaczęłam na Optymiście, jak większość młodych zawodników. Przygodę z klasą Cadet zaczęłam 4 lata temu.. Razem z 9-cio letnią Darią, moją załogantką, w 2013 roku zdobyłyśmy srebrny medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, a w obecnym sezonie udało nam się wygrać Puchar Europy Centralnej i kilka krajowych imprez. Aktualnie jesteśmy najlepszą polską załogą i prowadzimy w rankingu Pucharu Polski klasy Cadet.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

12401 PLN z 10000 PLN

138 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

124%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.08.2014.

Przyłącz się do walki o tytuł Mistrza Świata!

Garść nowości

Dodano 25.07.2014, godz. 10:11

Dziękujemy wszystkim za wsparcie. Dzięki Wam wiemy, że będziemy w stanie wystartować w najważniejszych zawodach w naszej dotychczasowym żeglarskiej przygodzie. Każda złotówka nadwyżki sprawia, że możemy myśleć już o kolejnych zawodach. Ale póki co najważniejsze są Mistrzostwa Świata.

Od ponad tygodnia przygotowujemy sie ciężko ćwicząc na Zatoce Puckiej. Najświeższe relacje z Pucka znajdziecie na naszym blogu Żeglujemy z Pasją - http://zeglujemyzpasja.pl/

Zostało 12 dni do końca projektu. Dziekujemy za dotychczasową pomoc i nie zatrzymujemy się. Walczymy dalej. Ahoj!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.08.2014 18:06