Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Ślężańskie Miody

Ślężańskie Miody

Sobótka

Mam na imię Daniel i jestem pszczelarzem. Prowadzę stronę internetową Ślężańskie Miody, poświęconą pszczołom ich fascynującemu życiu. Moim celem jest stopniowe rozwijanie swojej pasieki przy jednoczesnym wsparciu pozostałych pszczelarzy oraz promocja ochrony świata zapylaczy poprzez edukację w przedszkolach, szkołach i różnego rodzaju festynach o tematyce pszczelarskiej. Pomożesz mi chronić świat zapylaczy?

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4790 PLN z 10000 PLN

59 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

47%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.04.2017.

Bzykająca przyczepka - edukuje 2.0

Dodano: 12.04.2017, 14:16
  beatc
beatc
dzień dobry - przelew zrobiony przez beatc- ale złożyły się na niego dzieci ze Szkoły Społecznej w Kraśniku-przekazały cały dochód z kiermaszu wielkanocnego-bo KOCHAMY I WSPIERAMY PSZCZOŁY!:)
pozdrawiamy
Dodano: 23.03.2017, 13:45
  Maciej Bu
Maciej Bu
Nie dosc ze wspieramy to jak wiele dostajemy spowrotem i nie tylko miod ale nasz przyszlosc :D i to slodka :D
Dodano: 21.03.2017, 19:58
Ratuj Pszczoły!
Ratuj Pszczoły!
Z naszego doświadczenia dzieci są bardzo zainteresowany pszczołami. Warto jest rozpalać ich miłość do pszczół właśnie teraz, żeby została w ich sercach na całe życie.

W dowód uznania za to, co robi Daniel, oraz jako podziękowanie dla Daniela za pomoc z testowaniem różnych metod hodowli murarek przekazujemy nagrody w postaci zestawów nasion miododajnych, które jednocześnie są ziołami :)

Nasionka należy wysiać po otrzymaniu do gruntu w miejscu słonecznym. Wszystkie mają dobre wschody. Ogórecznik (roślina jednoroczna) zakwitnie już w tym roku, a hyzop, oregano, tymianek i szałwia (rośliny wieloletnie) zakwitną w przyszłym roku!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.04.2017 19:07